حزب دموکرات از نوادا نمی خواهد با استفاده از هر برنامه در جلسه در پایان ماه فوریه پس از این فن آوری باعث جدی سردرگمی و تاخیر در انتشار نتایج آیووا جلسه هفته گذشته است.

نوادا در حال برنامه ریزی برای استفاده از یک برنامه توسعه یافته توسط سایه, Inc., همان شرکت است که ایجاد برنامه ای که استفاده می شود در آیووا. با توجه به نوادا دولت به دلیل مشکلات آیووا تجربه کرده هیچ برنامه استفاده خواهد شد در هر نقطه ای در نوادا حزبی روند.

پس از اشاره به مشکلات که آیووا, تجربه کرده, نوادا دموکرات تصمیم گرفت که آنها نمی خواهد با استفاده از این نوع از برنامه و در حال اجرا خطر از آنچه در آیووا به عنوان یک “برنامه نویسی خطا” در فن آوری است.

پس از برنامه جدید موفق به انتقال آیووا, نتایج, نوادا, دولت حزب دموکرات صندلی ویلیام کوردی II با صدور بیانیه ای گفت: “با اطمینان” است که در آیووا نمی خواهد رخ می دهد در نوادا در فوریه. 22 تاریخ آن حزب قفقاز.

آن زمان آیووا دموکرات حدود یک هفته به منظور بررسی و انتشار نتایج حاصل از این جلسه. اما دموکراتیک ملی رئیس کمیته تام پرز به نام برای recanvass برخی از نتایج.

نوادا رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak (D) هیل گفت: دولت خود را در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از اشتباهات است که تاخیر در نتایج جستجو در آیووا.

“نوادا یک برنامه بزرگ. ما باید برخی از افرادی که استخدام می شوند که پردازنده” Sisolak در مصاحبه ای گفت:. “ما مقدار زیادی از اطلاعاتی جلسات وجود دارد. من اعتماد به نفس ما را گرفته ام هر احتیاط. ما یاد گرفته ایم از آیووا و امیدوارم ما نمی خواهد که هر یک از این مشکلات است.”

“ما در حال استفاده از یک برنامه مانند آنها در آیووا بنابراین امیدوارم ما نمی خواهد هر گونه مشکلات” Sisolak گفت.

نوادا مستقل گزارش شده در فوریه. 8 است که می خواهد با استفاده از یک کامپیوتر مبتنی بر “ابزار” برای جمع آوری حزبی نتایج هر چند روشن نیست که چگونه آن را متفاوت از برنامه.

دموکراتیک داوطلب برای نوادا حزبی ست موریسون یک سایت رهبر و گفت: ABC وجود دارد اطلاعات بسیار کمی در مورد جدید “ابزار” دولت رهبران حزب برنامه ای برای استفاده در فوریه 22.

“من می ترسم ما باید برای رفع این” موریسون گفت: ABC نوادا 8. “آنها را نگه داشته و تقویت کننده آن است و نه یک برنامه بلکه آن است که یک محصول نرم افزاری است که رفتن به در اپل است که یک بازی از معانی.”

نتایج حاصل از هر یک از سایت حوزه خواهد بود گزارش به نوادا دولت حزب دموکرات توسط حوزه صندلی.

در آینده با یک طرح جایگزین در نوادا چالش برانگیز است. دولت دموکرات قفقاز پیچیده هستند چرا که آنها شامل چهار روز از رای گیری اولیه در ده ها تن از سایت های سراسر کشور و پس از آن به جلسه بعد از رای گیری.

هر ثبت نام دموکرات در این ایالت می توانند در این جلسه فرآیند از طریق یکی از دو روش: در-فرد رای گیری اولیه و یا حضور خود را در حوزه های حزبی.

وجود خواهد داشت بیش از 200 روز از ” رای دادن حقيقت است.

2020 نوادا دموکرات قفقاز هستند سومین نامزدی مسابقه در حزب دموکرات در انتخابات مقدماتی برگزار خواهد شد در روز شنبه.

نوادا در قفقاز هستند بسته های پارلمانی با دولت اعطای 48 نمایندگان که 36 متعهد نمایندگان اختصاص داده و بر اساس نتایج حاصل از قفقاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de