نوادا, مامان, شاخه, شوهر 2 نوجوان پسر در خانه: پلیس

نوادا زن او شلیک دو نوجوان فرزندان و شوهرش در چه پلیس باید به عنوان یک قتل-خودکشی.

جوآن هوبر, 53, اعتقاد بر این است که او را کشته 50 ساله, شوهر آدم Huber قبل از تیراندازی خود را دو پسر هفته گذشته در رنو, مقامات گفت: رنو روزنامه-مجله. این مورد هنوز در حال بررسی است و پلیس گفت: هیچ شناخته شده انگیزه در تیراندازی.

این Washoe شهرستان معاینات پزشکی تایید هویت از پسران خود را به عنوان آدم و مایکل بودند که 17 و 16 بود.

مقامات رفت و به خانه و خانواده خود را در مارس 3 در حدود ساعت 11 صبح پس از دوستان گفت که آنها تا به حال نه دیده می شود زن و شوهر و یا فرزندان خود را برای چند روز به گفته مقامات ان بی سی نیوز گزارش داد.

ایرلندی تایمز گزارش داد که جوآن Huber, دختر محلی شهرستان سیاستمدار است و در اصل از کیلارنی ایرلند. “من می دانم که آنها را به خوب و زحمتکش و صادق خانواده و رکن در جامعه و نوع مردم شما می خواهم به دوستان با” محلی سیاستمدار دنی Healy-Rae به نقل از به نقل از اخبار خروجی.

در رنو همسایه توصیف خانواده به عنوان آرام و مودب است. قتل-خودکشی بود “آخرین چیزی که او می توانست تا کنون تصور در یک میلیون سال” بینام فرد گفت: رنو روزنامه-مجله.

Sgt. جان نقره ای با توجه به رنو روزنامه-مجله است که محققان در حال تلاش برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد.

“ما نمی دانیم که چه چیزی منجر به این” نقره گفت. “ما قبل از تماس و یا هر چیزی شبیه به آن.”

دو نوجوان قربانیان رفت و به Damonte تگزاس دبیرستان منجر Washoe County School District برای صدور بیانیه ای در مورد عکسبرداری است.

“دو نفر از دانش آموزان ما درگذشت زیر یک وضعیت داخلی در خود صفحه اصلی” اصلی درول بل در بیانیه ای گفت: به پدر و مادر با توجه به News4. “رنو پلیس در حال تحقیق در این مورد و به دلیل این است که یک فعال تحقیقات من قادر به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات بیشتر با شما در حال حاضر.”

بل گفت که “این چنین بوده است یک سال سخت برای همه ما و من قدر خود را فوق العاده شجاعت بیش از این چند ماه گذشته.”

“ما مشاوران منطقه در سطح بحران تیم و شرکای اجتماعی خواهد بود در دانشگاه ما فردا خواهد بود و ارائه هر گونه منابع ما دانش آموزان و کارکنان نیاز است. آنها خواهد شد با ما باشید تا زمانی که ما به آنها نیاز دارید. مشاوره و حمایت عاطفی از کارکنان و دانش آموزان خواهد بود اولویت ما” بل گفت.

خودکشی خطوط تماس ویژه

اگر شما در یک وضعیت اضطراری در ایالات متحده و یا کانادا, لطفا تماس با 911. شما می توانید تماس بگیرید و ملی پیشگیری از خودکشی نجات در 1-800-273-8255. جوانان می توانید تماس بگیرید بچه ها کمک تلفن در 1-800-668-6868.

در پادشاهی متحده تماس با سامریان در 116 123 پاپیروس در 0800 068 41 41 یا Childline در 0800 1111.

در استرالیا پیشگیری از خودکشی تدریس خصوصی در تاسیسات است 13 11 14. شما همچنین می توانید بازدید از تاسیسات سایت تاسیسات.org.au. جوانان می توانند با بچه های تلفنی با نیم 1-800-551-800 و یا بازدید از فضای فوقانی.org.au/نخ-امن

اگر شما در یک وضعیت اضطراری در هند تماس Befrienders هند—انجمن ملی در +91 33 2474 4704.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de