نوادا ممنوعیت هیدروکسی کلروکین برای COVID-19 به عنوان فدرال تایید خارج از برچسب استفاده از مجاز در سراسر کشور

نوادا ممنوع هیدروکسی کلروکین از تجویز شده به عنوان یک درمان برای COVID-19 به عنوان معاون رئیس جمهور مایک پنس تایید کرد که پزشک می تواند با تجویز دارو است که مورد تایید برای درمان مالاریا برای بیمارانی که جدید بیماری است.

لیبریا استیو Sisolak گفت که هیچ اجماع وجود دارد و در میان نوادا خود کارشناسان داخلی است که هیدروکسی کلروکین و یا نزدیک مربوط به کلروکين می تواند به ارائه درمان های جدید برای بیماری است.

او امضا اضطراری و مقررات منع تجویز و توزیع داروهای COVID-19 مبتنی بر یک توصیه از هیئت دولت از داروخانه.

“این اورژانس مقررات محافظت Nevadans که نیاز به این مواد مخدر به صورت مشروع اهداف پزشکی است. در این نقطه در زمان وجود دارد هیچ درمان شناخته شده برای COVID-19 و ما نباید این داروها خودداری از کسانی که به آنها نیاز” Sisolak در بیانیه ای گفت.

داروخانه دولتی تخته در تگزاس و اوهایو آیداهو و یوتا در حال کار بر روی و یا صادر شده و محدودیت های مشابه.

اوهایو هیئت مدیره داروسازی به عنوان مثال صدور یک حکومت اضطراری در روز یکشنبه ممنوعیت نسخه برای درمان یا پیشگیری از COVID-19.

COVID-19 ناشی از رمان coronavirus که بار عصر اشاره به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

hydroxychloroquine and chloroquine
هیدروکسی کلروکین و کلروکين قرص های نشان داده شده در IHU Mediterranee عفونت موسسه در مارسی فرانسه در فوریه. 26, 2020. (Gerard Julien/خبرگزاری گتی ایماژ)

تایید برای خارج از برچسب استفاده از’

پنس سر از کاخ سفید Coronavirus نیروی کار تایید شده در اوایل روز شنبه که “خارج از برچسب استفاده از” برای هیدروکسی کلروکین و کلروکين مجاز است برای COVID-19 بيمار.

غذا و دارو, قوانین اجازه می دهد تا پزشکان به تجویز داروهای تایید شده برای یک استفاده به صورت های مختلف استفاده کنید.

“خبر خوب این است که کلروکين دارو در واقع ما مستقر در ایالت نیویورک منابع قادر به اداره به مردم” پنس گفت: در طول یک شهر مجازی سالن با دیگر نیروی کار اعضای فاکس نیوز.

“پزشکان می تواند تجویز آن دارو که همانطور که می دانید کاملا قانونی و مورد تایید مالاریا دارو, اما پزشکان می تواند در حال حاضر تجویز کلروکين که برچسب خاموش منظور مقابله با علائم کروناویروس. ما در حال ساخت است که روشن در سراسر کشور” پنس اضافه شده است.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو به خبرنگاران گفت: بیش از آخر هفته که دولت به دست آورد 70,000 دوز هیدروکسی کلروکین و 750,000 دوز کلروکين. دولت شروع شد آزمایش برای مواد مخدر در روز سه شنبه. مطالعات دیگر در حال حاضر در جریان است از جمله 1500 نفر محاکمه در دانشگاه مینه سوتا است.

پنس گفت که “هیچ مانعی برای دسترسی به کلروکين در این کشور” و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال کار با شرکت هایی که تولید مواد مخدر برای افزایش تولید به عنوان محاکمات مطالعه اثربخشی آنها در برابر COVID-19.

پرسید: اگر او می خواهم به این داروهای خود را اگر او بیمار پنس پاسخ داد: “من به دنبال مشاوره از پزشک و من توصیه می کنم که رویکرد برای هر آمریکایی است.”

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im