یک شبکه از هواپیماهای بدون سرنشین که به طور مداوم نظارت بر نقاط داغ در اقیانوس آرام کمک خواهد کرد بلانت پکن تجاوز نظامی و جاه طلبی های ژئوپلتیک در منطقه با توجه به گزارش واشنگتن thinktank.

این گزارش که توسط مرکز مطالعات استراتژیک و ارزیابی بودجه (CSBA) نیز توصیه می شود همین رویکرد می تواند خلق و خوی تهاجم روسیه در اروپا است.

مثل داشتن یک برنامه دوربین های مدار بسته در هر جغرافیای سیاسی گوشه ناوگان 92 هواپیماهای بدون سرنشین ارائه می کنند نظارت مستمر.

با هر حرکت خود را تماشا دشمنان نمی تواند تکیه بر muddying آب با اطلاعات جعلی و محرومیت برای خرید زمان و گرفتن خاک مانند اتفاق افتاده با روسیه اقدام نظامی در اوکراین با توجه به گزارش.

CSBA تماس های رمان آن مفهوم “بازدارندگی با تشخیص است.”

“منطق است که زیربنای رویکرد باید آشنا به پلیس و پدر و مادر می گوید:” گزارش منتشر شده در آوریل 15. “این است که پتانسیل ستمكاران هستند کمتر احتمال دارد به عمل اگر آنها می دانند که آنها در حال تماشا.”

ایده این است که یک پیچ و تاب و به طور فزاینده ای محبوب ایده استفاده متعدد ساده تر و ارزان تر و بدون سرنشین سیستم عامل برای گول زدن دشمنان که حفره دار نظامی خود را ممکن است در برابر گران بزرگ ایالات متحده سیستم عامل مانند هواپیما حامل.

CSBA می گوید این پروژه می توان با استفاده از موجود هواپیماهای بدون سرنشین. آنها برآورد هزینه در حدود $1.4 میلیارد و که می تواند به اشتراک گذاشته شده بین ملتهای دیگر.

Epoch Times Photo
یک نیروی هوایی ایالات متحده RQ-1 Predator بدون سرنشین شناسایی هواپیما نشسته در یک آسفالته. (نیروی هوایی ایالات متحده/گتی ایماژ)

قابل مشاهده توسط طراحی

“تصور کنید که یک شبکه بدون سرنشین سیستم های نظارت 24-7 فعالیت در دریای چین جنوبی” گزارش نویسنده و CSBA مدیر عامل توماس Mahnken گفت: عصر بار در ماه مارس است.

“این نوع از 24-7 آگاهی موقعیتی من می خواهم استدلال می کنند می تواند یک عامل بازدارنده به بدگویی عمل” گفت: Mahnken که سابق پنتاگون رسمی و عضو ملی, استراتژی دفاع, کمیسیون.

ایالات متحده در حال حاضر متکی به ماهواره ها و هواپیماهای سرنشین دار خود را برای نظارت است. اما این بسیار گران قیمت هستند و به “تنها دوره ای پوشش مناطق مورد علاقه” با توجه به CSBA گزارش.

نظارت هواپیماهای بدون سرنشین با حداقل دفاع و هیچ مخفیکاری قابلیت های آسیب پذیر خواهد بود می گوید: Mahnken. اما نگه می دارد که هزینه های پایین و مانند دوربین های مدار بسته و تضمین می کند که بازدارندگی قابل مشاهده است.

“چین می تواند انتخاب کنید به آنها شلیک کردن اما در انجام این کار آنها را مجبور به عبور از یک آستانه,” او گفت:. “آنها نمی کشتن کسی, اما آنها دیده می شود مصرف این اقدام تهاجمی. بنابراین سپر دشنه ما برای این ایده است که ما آن را بازدارندگی با تشخیص است.'”

“در جنگ تمام شما می خواهید به یواشکی, شما نمی خواهید به یک هدف سودآور. برای منطقه خاکستری وجود دارد یک مزیت به حال دیده می شود.”

RQ-4 Global Hawk Unmanned Aircraft System Presentation
یک مقیاس کامل مدل RQ-4 Global Hawk بدون سرنشین هواپیما نمایش داده می شود در طی یک سخنرانی در پیو مرکز نمایشگاه در توکیو ژاپن و در مارس 24, 2010. (کویچی Kamoshida/گتی ایماژ)

خاکستری منطقه که Mahnken ذکر شده اشاره به تجاوز نظامی و اقدامات دیگر که عبور از خط معمولی به جنگ اما رسیدن به همان اهداف استراتژیک. چین ساختمان نظامی سلیمان و روسیه “مردان کوچک سبز” در اوکراین هستند نمونه.

در سال 2018 از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منتشر دفاع ملی استراتژی که املای برای اولین بار است که ارتش ایالات متحده بود pivoting و نوسازی برای مقابله با “قدرت رقابت” با روسیه و چین است. در این سند همچنین خواستار نظامی به نوسازی و انطباق با کشتی در منطقه خاکستری برای جغرافیای سیاسی مزایای.

“چین استفاده کرده است شبه نظامی نیروهای دریایی از جمله ناوگان ماهیگیری و آن دریایی ارتش به آزار و اذیت آن دریایی همسایگان نظامی و کشتی های تجاری به منظور ادعای خود بیش سرزمین مورد مناقشه گفت:” CSBA گزارش.

پکن نیز پرواز جت های جنگنده در سراسر ميانه خط از تنگه تایوان انجام پرواز با آن بمب افکن بیش از میاکو تنگه و همچنین ساخته شده نظامی در جزایر مورد مناقشه آب, یادداشت های گزارش.

“روسیه را به استخدام ارتش و نیروهای شبه نظامی به تصرف شبه جزیره کریمه و حمایت از شورشیان جدایی طلب در شرق اوکراین است. از آن استفاده کرده است jammers و دیگر اشکال الکترونیکی حمله به اخلال ناتو در تمرینات می گوید:” این گزارش. “عملیات مانند اغلب دشوار است برای شناسایی آنها به عنوان آشکار به خصوص از چین و روسیه مبهم خود انگیزه ها و نقش ها. در نتیجه ایالات متحده و متحدان آن تلاش کرده اند برای مقابله با اقدامات خود قبل از آن است که در حال حاضر خیلی دیر است.”

6 مناطق

CSBA پیشنهاد شش منطقه برای چنین سیستم تنظیم شود تا: تنگه تایوان در جنوب دریای چین و شرق دریای چین در منطقه آسیا-اقیانوس آرام و بالتیک, دریای سیاه و شرق دریای مدیترانه در اروپا است.”

با توجه به thinktank تعداد airframes مورد نیاز خود را برای ایده “است که به خوبی در دسترس است.”

“CSBA تجزیه و تحلیل نشان می دهد که اجرای بازدارندگی با تشخیص نیاز به 46 airframes در غرب اقیانوس آرام و دیگری 46 در اروپا و در مجموع 92 هواپیما.”

“شکاف میان ایالات متحده آمریکا و بسیاری از متحدان و شرکای خود در غرب اقیانوس آرام و اروپا و برآورد هزینه در هر کشور باید مقرون به صرفه نسبت به انتظار دستاوردهای امنیتی.”

دنبال سیمون در توییتر: @SPVeazey

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de