شهروندان می پرسد که چرا کمک های خارجی قابل قبول اما نه در کرالا سیل

تریواندروم: این مرکز تصمیم به قبول کمک از خارج از کشور به PM-مراقبت صندوق برای مبارزه با COVID-19 باعث شده است تا کاربران رسانه های اجتماعی به potshots در آن به عنوان کرالا بود مجاز به دریافت کمک های خارجی پس از سیل ویرانگر در سال 2018 است.

ارشد کنگره رهبر Sashi Tharoor گفت: پذیرش برای تسکین بیماری همه گیر کوروناویروس تاثیر نمی گذارد “یک نفس” در حالی که دیگر واکنش های متنوع از مصرف یک حفاری گفت: “Vikas رسیده ارتفاعات جدید” به درخواست که در آن کشور غرور و افتخار است.

منابع دولتی گفته اند که تصمیم گرفته شده بود به قبول کمک از خارج از کشور به نخست وزیر شهروند کمک و امداد در شرایط اضطراری صندوق (PM مراقبت) برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

دولت نارندرا قبلا تبدیل به دور کمک های خارجی از جمله یک گزارش 700 تومان کرور روپیه کمک مالی از امارات متحده عربی برای کمک به کرالا در جریان سیل که ویران دولت جنوب در حالی که “عمیقا قدردانی” ارائه می دهد از کشورهای مختلف ،

بیش از 480 نفر کشته شدند چند تا به حال از دست رفته در بدترین سیل در یک قرن است که همچنین ارائه lakhs بی خانمان و برخورد یک ضربه شدید به اقتصاد دولتی است.

“امداد رسانی به سیل برای کرالا لطمه می زند و آنهایی که نفس است. همه گیر کمک می کند. به شکل! #PMCARES!” توییتی Tharoor که نشان دهنده تریواندروم در Lok سبها.

یکی دیگر از twiterratti در واکنش به این مرکز آخرین حرکت کرد و گفت: “وای.. یک ملت است که ساخته شده 3,000 کرور مجسمه B3GG!NG در حال حاضر ؟ غمگین!”

“Vikas رسیده ارتفاعات جدید… کجا هستند افتخار مودی Bhakts?” دیگر نوشت.

“با تشکر اما می گوید هند به کمک های خارجی برای کرالا” دیگر رسانه های اجتماعی کاربر توییتی برچسب زدن یک 2018 اخبار گزارش MEA سخنگو گفت: دولت متعهد شد برای ملاقات با الزامات مورد نیاز برای امداد رسانی و توانبخشی در کرالا داخلی از طریق تلاش.

“همه گیر است بی سابقه هند گرفته است تصمیم به پذیرش کمک های مالی خارجی به PM صندوق. اما….”, “5 تریلیون گدایی کاسه”, “از کجا ‘غرور ملی” برو در حال حاضر ؟ ” تویت دیگری پرسید.

این مرکز در حال حاضر تصمیم نشانه یک تغییر از آن موقعیت قبلی از پذیرش کمک های مالی خارجی برای مقابله با بحران داخلی.

“از نظر ابراز علاقه به کمک به تلاش های دولت و همچنین نگه داشتن در ذهن طبیعت بی سابقه ای از این بیماری همه گیر کمک به این اعتماد می تواند انجام شود توسط افراد و سازمان ها هر دو در هند و خارج از کشور” یک منبع دولتی گفته است.

آن گفت: این صندوق راه اندازی شد پس خود به خود درخواست از هند و خارج از کشور برای ساخت سخاوتمندانه کمک به حمایت از دولت در مبارزه با COVID-19.

روز شنبه, مودی اعلام کرده بود راه اندازی PM مراقبت صندوق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im