هلند طول می کشد روسیه به دادگاه اروپایی بیش از MH17 داونینگ

MH17. A picture taken on November 7, 2014, shows a part of the Malaysia Airlines Flight MH17 at the crash site in the village of Hrabove (Grabovo), some 80km east of Donetsk. File photo by Dimitar Dilkoff/AFP

MH17. یک عکس گرفته شده در نوامبر 7, 2014 نشان می دهد که بخشی از خطوط هوایی مالزی با پرواز MH17 در محل تصادف در روستای Hrabove (گربوو) برخی از 80 کیلومتر در شرق دونتسک. فایل عکس Dimitar Dilkoff/AFP

لاهه – هلند گفت: در پنج شنبه, جولای 10, آن را به روسیه به دادگاه اروپایی حقوق بشر برای نقش خود را در پایین آوردن خطوط هوایی مالزی با پرواز MH17 بیش از, اوکراین, کشته شدن نزدیک به 300 نفر است.

دولت هلند حرکت طراحی شده است برای حمایت از موارد مطرح شده توسط بستگان ده ها تن از قربانیان به استراسبورگ مستقر در دادگاه, وزیر امور خارجه Stef Blok گفت.

بوئینگ 777 سفر از آمستردام به کوالالامپور بود دمیده از آسمان توسط یک سطح به هوا موشک شلیک شده از شورشیان شرق اوکراین در جولای 17, 2014.

“دستیابی به عدالت برای 298 قربانیان سقوط پرواز MH17 است و باقی خواهد ماند و دولت در بالاترین اولویت” Blok در بیانیه ای گفت.

“با در نظر گرفتن این مرحله امروز آوردن یک مورد قبل از ECHR و در نتیجه حمایت از برنامه های بعدی از قوم و خویش تا آنجا که ما می توانیم, ما در حال حرکت و نزدیک به این هدف است.”

هیچ واکنش فوری از مسکو.

طرح دعوی در دادگاه است که یک نمونه نادر از یک کشور دیگر به دادگاه حقوق بشر اروپا با تنها 24 چنین مواردی پس از سال 1953.

ده نفر از کسانی که به اصطلاح “درون دولتی” موارد شامل روسیه است.

ترین موارد مطرح شده توسط افراد و یا گروه هایی به عنوان یک تسلیم توسط بستگان حداقل 65 هلندی قربانیان MH17 در سال 2018 است.

شکایت خود را خواستار است که روسیه مسئولیت این حادثه است.

هر دو کشور هلند و استرالیا قبلا گفته آنها نگه روسیه مسئول تیراندازی کردن هواپیما.

‘اطلاعات’

هلند خواهد به اشتراک گذاری تمام “در دسترس است و اطلاعات مربوط به سقوط پرواز MH17” با دادگاه Blok گفت شکایت خواهد نشان “همه 298 قربانیان از 17 ملیت های مختلف.”

هلندی نیز اطلاع شورای امنیت سازمان ملل در مورد حرکت می کند, او گفت:.

روز جمعه اعلام می افزاید: به حقوقی فشار بر مسکو پس از هلندی جنایی محاکمه غیابی 4 مظنون باز فقط در خارج از فرودگاه Schiphol از جایی که بد بخت پرواز در زمان خاموش.

دادستان متهم اند که 4 نفر – روسیه ایگور Girkin سرگئی Dubinskiy و اولگ Pulatov و اوکراین لئونید Kharchenko – قتل است.

آنها گفته بودند مسئول آوردن یک BUK سطح به هوا موشک به منطقه ای در شرق اوکراین تحت کنترل طرفدار مسکو شورشیان از آن سوی مسافر جت.

روسیه را رد کرده است دخالت و قبل از پیشنهاد نظریه های جایگزین از جمله این که MH17 ممکن است ازطریق با اوکراین, جنگنده, هواپیما و یا یک اوکراین موشک BUK.

مسکو در عین حال در پاسخ به بستگان ” ادعا می کند قبل از ECHR در اوایل سال جاری که در آن دوباره آن را تکذیب کرد مسئولیت این فاجعه گفت: هیچ مدرکی از دخالت خود را.

یک بسته از بحث اصلاحات در قانون اساسی مورد تایید رای دهندگان روسی در اوایل این ماه که اجازه می دهد رئیس جمهور روسیه ولادیمیر برای گسترش حکومت خود را تا 2036 همچنین شامل یک اصلاح است که می تواند روابط خود را با اروپا دادگاه حقوق.

متمم قانون اساسی می گوید که روسیه اساسی تقدم بیش از هر بین المللی خواندند. اگر وجود دارد یک تناقض آنها اعمال نخواهد شد.

روسیه می تواند با استفاده از این برای توجیه پایان دادن به تعهد خود به انجام احکام دادگاه های بین المللی مانند ECHR که در حال حاضر آخرین چاره برای بسیاری از روس ها. – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *