نتانیاهو: اسرائیل هواپیما را آغاز کرده اند Overflying سودان

اورشلیم—اسرائیل هواپیماهای تجاری را آغاز کرده اند overflying سودان بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل روز یکشنبه گفت, مصاحبه جدید کریدور هوایی به عنوان نتیجه دستیابی به موفقیت نشست با کشور مسلمان را بالفعل رهبر این ماه است.

خارطوم گفت: Feb. 5 آن را داده بود اسرائیل هواپیماهای اولیه تصویب به پرواز در سراسر قلمرو خود دو روز پس از سودان نظامی رئیس دولت عبد فتاح البرهان ملاقات نتانیاهو در اوگاندا.

“در حال حاضر ما در حال بحث در مورد سریع عادی. اولین اسرائیل هواپیما گذشت دیروز بیش از آسمان سودان” نتانیاهو که در سخنرانی خود به ایالات متحده رهبران یهودی. او گفت: مسیر قطع برخی از سه ساعت پرواز از اسرائیل به جنوب امریکا.

سودان و آگاه از نرم افزار-فلسطینی حساسیت را متوقف کرده است و از گفتن آن است که عادی سازی روابط با اسرائیل است.

اسرائیل قبلا در نظر گرفته سودان یک تهدید امنیتی به دلیل آن مشکوک ایران با استفاده از سودان به عنوان یک مجرا برای زمینی قاچاق مهمات به نوار غزه ، در سال 2009 در منطقه ای منابع گفت: نیروی هوایی اسرائیل بمباران یک اسلحه کاروان در سودان.

راهرو شرح داده شده توسط نتانیاهو را نیز هواپیماهای مصر ساخته شده است که صلح با اسرائیل در سال 1979 و چاد که در سال 2018 ترمیم طولانی قطع روابط با اسرائیل است.

عادی سازی روابط با سودان که در آن کشورهای عرب جمع آوری شده در سال 1967 به موضوع چه شد شناخته شده به عنوان “سه نه”—بدون به رسمیت شناختن اسرائیل بدون صلح با اسرائیل و هیچ مذاکرات با اسرائیل—که اجازه می دهد نتانیاهو برای صیقل دادن او دیپلماتیک اعتبار یک ماه قبل از اسرائیل در مارس 2 انتخابات.

پس از نشست خود را به کریدور هوایی است که برجسته ترین توسعه شده است که در بحث عمومی توسط هر دو طرف.

اسرائیل از مفسران بر این باورند که این تماس های جدید با خارطوم می تواند اجازه می دهد برای مهاجرین غیر قانونی سودان مهاجران در اسرائیل است و اسرائیل می تواند به نوبه خود لابی ایالات متحده به بهبود سودان در واشنگتن است.

توسط Dan Williams

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de