نتانیاهو اعلام کرد هزاران نفر جدید در شرق بیت المقدس مهاجر خانه

NEW HOMES. Israeli Prime Minister Benjamin Netanyahu (R) points from an overview at the Israeli settlement of Har Homa (background) on February 20, 2020. Photo by Debbie Hill/ various sources/AFP

خانه های جدید است. بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل (R) امتیاز از یک بررسی اجمالی در اسرائیل حل و فصل هار هما (پس زمینه) در فوریه 20, 2020. عکس از دبی هیل/ منابع مختلف/AFP

اورشلیم – بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل اعلام کرد قصد دارد در روز پنج شنبه 20 فوریه برای ساخت هزاران واحد مسکونی جدید یهودی مهاجران در ضمیمه شرق بیت المقدس یک پروژه پرده برداری کمتر از دو هفته قبل از انتخابات.

“من بزرگ اخبار امروز – ما در حال اضافه کردن یکی دیگر از 2200 واحد به هار هما,” نتانیاهو گفت: در یک پیام ویدیویی ارسال شده توسط دفتر او.

ستیز هار هما جامعه بود که برای اولین بار ساخته شده در سال 1997 طی قبلی دولت نتانیاهو.

نخست وزیر گفت که او تا به حال تایید شده است که ساخت و ساز اولیه “با وجود اعتراض از کل جهان” و تخمین زده می شود که هار هما جمعیت رشد می کنند از 40000 تا 50000 زمانی که واحدهای جدید تکمیل شد.

نتانیاهو همچنین اعلام کرد تصویب برای ساخت یک حل و فصل جدید با چندین هزار خانه در غفعات Hamatos کنار عمدتا فلسطینی در شرق بیت المقدس در محله ” بیت Safafa.

جامعه جدید را شامل 3,000 خانه برای ساکنان یهودی و 1000 “برای عرب ساکنان” بیت Safafa,” نتانیاهو گفت.

دیده بان صلح در حال حاضر به نام غفعات Hamatos پروژه “یک ضربه شدید به حل دو دولت” را به عنوان آن را قطع “ارضی تداوم بین بیت لحم و بیت المقدس.”

اسرائیل توقیف شده شرق بیت المقدس در سال 1967 شش روز جنگ. بعد آن را ضمیمه آن در یک حرکت هرگز به رسمیت شناخته شده توسط جامعه بین المللی است.

شهرک های یهودی نشین در شرق بیت المقدس و کرانه نیز در نظر گرفته غیر قانونی توسط اکثر دولت های خارجی و سازمان ملل متحد.

سلام در حال حاضر استدلال کرد که نتانیاهو که در حال حاضر منجر به یک دولت موقت پس از دو انتخابات موفق به تولید برنده فاقد حکم به تایید ستیز پروژه ها.

“این یک تغییر سیاست نمی تواند اتفاق می افتد در یک دولت انتقالی بدون دستور از” آن گفت:.

نتانیاهو در تلاش است به امن و انتخاب مجدد او در یک سوم رای با توجه به محل در مارس 2.

نظرسنجی ها نشان می دهد یکی دیگر از نزدیک مسابقه بین نخست وزیر راست گرای لیکود و میانه رو آبی و سفید با نه بلوک انتظار پیروزی آشکار اکثریت. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im