نیل گیمن و آماندا پالمر روشن تقسیم: “ما در حال گرفتن طلاق”

'NOT GETTING DIVORCED.' Writer Neil Gaiman and musician Amanda Palmer clarify that while they're living separately and working through a rough patch under the lockdown, they are staying together. File photo by Neilson Barnard/ Getty Images/ AFP

‘نه طلاق گرفتن.’ نویسنده نیل گیمن و نوازنده آماندا پالمر روشن است که در حالی که آنها به طور جداگانه زندگی و کار را از طریق یک پچ خشن تحت مستند آنها با هم ماندن. فایل عکس نیلسون Barnard/ گتی ایماژ/ AFP

مانیل فیلیپین – نیل گیمن نویسنده و موسیقیدان آماندا پالمر روشن کرده اند که آنها در حال گرفتن طلاق با وجود رفتن را از طریق “راکی بار” بود که زن و شوهر فراق راه در وسط coronavirus بیماری همه گیر.

در مه 4, Amanda ارسال شده در Patreon گفت که نیل رفته بود به انگلستان ترک و خود را 4 ساله پسر خاکستر در نیوزیلند که در آن آنها تا به حال شده است در سوار کردن قفل.

در این پست آماندا نمی گویند که آیا جدایی خود را موقت یا دائم اما گفت که او “دل شکسته” و “عمیقا مبارزه.”

در یک بعد, صدای جیر جیر, Neil گفت که آنها “رفتن را از طریق rocky بار در حال حاضر” در حالی که درخواست برای حفظ حریم خصوصی. در یک وبلاگ در مارس 14, او گفت که او در مستند به تنهایی در اسکاتلند است.

او گفت که او و آماندا پیدا کرده بود خود را “در یک جایی” بلافاصله قبل از او را ترک کرده بود و موافقت کرد که به هر یک از دیگر برخی از فضا “که تا به حال شده است در تامین کوتاه مدت در مستند در نیوزیلند.”

نیل گفت که پس از سفر آسان تر می شود و او آماندا و خاکستر طرح را دوباره در خانه خود در ووداستاک ،

“آماندا و من هنوز هم بسیار با هم حتی با نیمی از دنیا بین ما,” او گفت:.

در یک بیانیه مشترک زن و شوهر بیشتر روشن است که آنها “نه طلاق گرفتن. این است که هیجان انگیز است.”

“ما عاشق یکدیگر بسیار عمیق. به عنوان گاهی اوقات اتفاق می افتد در طول این دوره از یک ازدواج ما صدمه زدن به یکدیگر. ما زندگی می کردند ما زندگی می کند به صورت جداگانه و سپس به عنوان یک زن و شوهر بسیار عموم (و در حال حاضر بیش از حد عمومی),” گفتند.

“ما شده اند در تلاش برای کشف کردن چگونه به یکدیگر عشق برای دوازده سال. این منصفانه است که می گویند که این رابطه شده است سخت ترین اما همچنین پرارزش ترین همکاری از زندگی ما” زن و شوهر اضافه شده است.

نیل و آماندا در سال 2011. – Rappler.com

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de