نگرس اسقف به بانک ها: جلوگیری از دادن وام به ذغال سنگ گیاهی توسعه دهندگان

‘بانک تامین مالی ذغال سنگ نه تنها بودجه بحران آب و هوا آنها نیز قادر به ادامه درد و رنج از زغال سنگ-جوامع آسیب دیده’ اسقف می گوید خراردو Alminaza

منتشر شده 6:25 PM فوریه 29, 2020

به روز شده در 6:30 PM, فوریه 29, 2020

WITHDRAW FROM COAL. San Carlos, Negros Occidental Bishop Gerardo Alminaza speaks during the 3rd Philippine Environment Summit held in Cagayan de Oro on Friday, February 28, organized by the Withdraw from Coal Campaign. Photo by Withdraw from Coal

برداشت از زغال سنگ. San Carlos, Negros Occidental اسقف خراردو Alminaza صحبت می کند در طول 3 فیلیپین محیط اجلاس سران برگزار شد در کگین د ئرو در جمعه, 28 فوریه برگزار شده توسط برداشت از زغال سنگ در مبارزات انتخاباتی. عکس از خروج از زغال سنگ

مانیل فیلیپین – یک اسقف کاتولیک به نام در بانک ها برای جلوگیری از دادن وام به ذغال سنگ گیاهی توسعه دهندگان و گفت: انجام این کار باعث می شود پس از آن سرمایه گذاران از بحران آب و هوا.

“بانک ها تامین مالی ذغال سنگ نه تنها بودجه بحران آب و هوا آنها نیز قادر به ادامه درد و رنج از زغال سنگ-جوامع آسیب دیده” گفت: در طول 3 فیلیپین محیط اجلاس سران برگزار شد در کگین د ئرو در روز شنبه, مارس 28.

این گروه برداشت از زغال سنگ کمپین گفت که 13 فیلیپین بانک ها داده اند وام بالغ بر 6.3 میلیارد دلار برای توسعه کارخانه زغال سنگ از سال 2017 به سه ماهه سوم سال 2019.

Alminaza گفت: بانک ها باید به جای استفاده از بودجه خود را برای حمایت از عرضه تمیز و مقرون به صرفه انرژی های تجدید پذیر به فیلیپینی.

پشت سر گذاشتن زغال سنگ بوده است حمایت از گروه های زیست محیطی برای سال در حال حاضر با حمایت نهادهای بین المللی مانند سازمان ملل متحد که خواست کشورها به کاهش گازهای گلخانه ای منتشر شده به اتمسفر است.

رئیس جمهور رودریگو Duterte حال گفت که مالیات زغال سنگ.

Alminaza اذعان Duterte این اظهارات اما گفت که نیروگاه های زغال سنگ همچنان به تسلط بر انرژی کشور در بخش صنعت باید آمد تا با راه های خلاقانه تر به نیروی کاهش وابستگی به زغال سنگ.

“به عنوان تحقق خود تعهد اخلاقی و فیلیپین بانک ها باید بتن طرح به فاز از زغال سنگ سرمایه گذاری در زمان مورد نیاز امروز بحران آب و هوا. آنها باید روشن سیاست های محدود کردن قرار گرفتن در معرض خود را به زغال سنگ انتقال وجوه آنها محروم از آن را به تمیز و مقرون به صرفه انرژی های تجدید پذیر برای تمام فیلیپینی” Alminaza گفت.

طومار خطاب به بانک های مختلف است که باید “روابط مالی” با کلیسا سازمان تصویب شد در اطراف در طول این اجلاس برای امضا.

“برداشت از زغال سنگ” است که رهبری گروه های کلیسا. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im