نبراسکا و آیوا گرفته اند اقدامات ‘عملکرد معادل’ به ماندن در خانه سفارشات: Fauci

دو نفر از هشت متحده بدون ماندن در خانه سفارشات در طول COVID-19 pandemic گرفته اند تعدادی از اقداماتی که شبیه به دستورات صادر شده در کشورهای دیگر بالا فدرال بهداشت گفت.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: نظرات خود را در هفته گذشته در مورد ملی ماندن در خانه سفارش stoked یک واکنش در برابر کشورهای بدون سرپناه در محل ماموریت.

“هنگامی که من به ذکر است که من فکر می کنم وجود دارد پاسخ های عمومی که آنها واقعا انجام هر چیزی در همه. و آنها واقعا در حال انجام یک کار بسیار خوب” Fauci به خبرنگاران گفت: دوشنبه شب در کاخ سفید در واشنگتن است.

Fauci صحبت با آیووا رژیم صهیونیستی. کیم رینولدز و نبراسکا دولتی آیووا پیش از آن در روز.

“کسانی هستند که من به صحبت کرد [از هشت]. اما این واقعا یک مکالمه خوب. من می خواهم به مطمئن شوید که مردم درک کنند که فقط به خاطر اینکه آنها نمی باید بسیار دقیق اقامت در خانه سفارش آنها را در جای بسیاری از چیزها هستند که کاملا سازگار با آنچه هر کس دیگری در حال انجام” Fauci تاکید کرد.

“حتی اگر آنها داده اند و نه سخت stay-در-خانه—چیزی که آنها در حال انجام است که واقعا عملکرد معادل آن است.”

رینولدز گفت: دوشنبه شب که او تا به حال یک مکالمه خوب با Fauci. پس از اظهارات هفته گذشته رینولدز گفت: پزشک ممکن است بدانید همه چیز در مورد شرایط در هر دولت است.

Epoch Times Photo
آیووا رژیم صهیونیستی. کیم رینولدز امواج پس از صحبت در مراسم تحلیف در خانه ملت در Des Moines, آیووا, on May 24, 2017. (چارلی Neibergall/عکس از آسوشیتدپرس)
Epoch Times Photo
نبراسکا دولتی آیووا صحبت می کند به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول یک جلسه در تجارت با فرمانداران و اعضای کنگره در کاخ سفید در واشنگتن در روز 12 آوریل سال 2018 است. (کریس Kleponis – استخر/گتی ایماژ)

“شما نمی توانید فقط در یک نقشه و فرض کنیم هیچ اقدام گرفته شده است. که کاملا غلط,” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی مثال مراحل او دستور داد پس از اولین مورد از COVID-19 شناسایی شد در دولت در 8 مارس. مقامات بسته اند و مدارس موظف بسته شدن برخی از به اصطلاح غیر ضروری کسب و کار گفت: مردم به جمع آوری در گروه های 11 یا بیشتر.

“اگر شما را از یک سمت به سمت مقایسه با آنچه که ما انجام می دهند در آیووا و آنچه متحده در حال انجام آنها هستند همان.”

Ricketts گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه که او و Fauci هستند “در همان صفحه:” وقتی که می آید برای پاسخ به COVID-19.

COVID-19 یک بیماری ناشی از CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت کرده است فرمانداران در نظر گرفتن اقدامات آنها فکر می کنند بهترین هستند و گفت که در حالی که برخی از ایالت ها ممکن است واقعی در خانه بماند سفارش ساکنان کشورهای در حال تمرین های اجتماعی فاصله.

“آنها در حال انجام یک کار فوق العاده. نگاهی به جایی که آنها هستند از نظر سطح,” او گفت:.

بسیاری از کشورهای بدون ماندن در خانه سفارشات کم مورد اعداد و مرگ و میر. برخی از جمله, وایومینگ, صفر مرگ و میر.

“من دوست دارم نه به درگیر شدن با آن و نه از نظر حقوقی فقط یک اخلاقی و قانون اساسی نبوده است. چرا که از نظر قانونی من می توانم, اما از نظر اخلاقی من معتقدم در قانون اساسی ما” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

“من دوست دارم که قادر به اجازه فرمانداران انجام آنچه آنها باید انجام دهید.”

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de