آمریکایی در سطح خوش بینی خود را در مورد زمان و آینده وضعیت مالی شخصی رسیده اند و یا در نزدیکی بالاترین رکورد با توجه به های اخیر گالوپ نظرسنجی.

نزدیک به 6 در 10 یا 59 درصد آمریکایی ها می گویند آنها از لحاظ مالی بهتر در حال حاضر از آنها یک سال پیش است که از 50 درصد در سال گذشته با توجه به رای گیری آمار منتشر شده در روز چهارشنبه. بالاترین رکورد قبل برای همین سوال بود در ژانویه سال 1999 در 58 درصد در طول دات کام بوم که در آن شرایط اقتصادی مشابه بودند. در ضمن 20 درصد از آمریکایی ها می گویند آنها از لحاظ مالی بدتر در حال حاضر بیش از یک سال پیش با 21 درصد گفت: آنها از لحاظ مالی همان.

این ناظر انتخابات نیز اشاره کرد که حداقل نیمی از آمریکایی ها امتیاز امور مالی شخصی خود را بهتر از یک سال پیش از سال 1998 تا سال 2000 اما این تعداد کاهش یافت و کمتر از 50 درصد از سال 2001 تا سال 2018 با یک کم از 23 درصد در ماه مه 2009 در طول رکود اقتصادی ،

داده ها همچنین نشان داد که آمریکایی ها ابراز خوش بینی در مورد آینده وضعیت مالی و تقریبا 3 در 4 یا 74 درصد از آمریکایی ها پیش بینی است که آنها بهتر خواهد بود از نظر مالی یک سال از هم اکنون. گالوپ اشاره کرد این است که بالاترین خواندن برای این سوال پس از سوال خواسته شده است از سال 1977. بالاترین رکورد قبلی در سال 1998 در 71 درصد است.

این یافته همسو با بسیاری از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا که آمریکایی ها انجام می دهند بهتر است تحت ریاست او گالوپ یادداشت ها. در طول دولت از آدرس اتحادیه در پنجشنبه تهمت تبلیغ رو به رشد اقتصاد ایالات متحده و مالیات و کاهش نرخ بیکاری پایین برای آمریکایی های آفریقایی تبار اسپانیایی آمریکایی و آسیایی و آمریکایی در حال رشد دستمزدها و ایجاد شغل از طریق تمرکز بر تولید است.

“سه سال پیش ما راه اندازی بزرگ آمریکا باز گشت. امشب من ایستاده قبل از اینکه شما برای به اشتراک گذاشتن نتایج باور نکردنی,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “تنها در سه سال کوتاه ما را به هم ریخت ذهنیت آمریکایی کاهش و ما را رد کرده و آزادسازي آمریکا سرنوشت” و ایالات متحده است که “حرکت رو به جلو در سرعت است که غیر قابل تصور بود فقط یک زمان کوتاه پیش و ما هرگز قصد بازگشت” او اضافه شده است.

رای گیری داده ها همچنین نشان داد که یک حزبی تقسیم در راه جمهوری خواهان و دموکرات ها دیدن موقعیت های مالی خود را با 76 درصد از جمهوری خواهان گزارش داد که آنها از لحاظ مالی بهتر است در حال حاضر بیش از یک سال پیش در حالی که تنها 43 درصد از دموکرات ها گزارش همان. ضمن اینکه 83 درصد از جمهوری خواهان ابراز خوش بینی در مورد آینده وضعیت مالی نسبت به 60 درصد از دموکرات ها است که همان گفت. این pollster یافت که مستقل کاهش یافت و در بین با 58 درصد ابراز خوش بینی در مورد زمان امور مالی شخصی و 76 درصد از پیش بینی آنها بهتر خواهد شد در سال آینده.

داده ها از در آمد های اخیر خلق و خوی ملت نظرسنجی که انجام شد توسط تلفن بین Jan. 2 و ژان. 15 با یک نمونه تصادفی از 1,014 آمریکایی ها بیش از سن 18 سراسر کشور است. حاشیه خطای این نظرسنجی است به علاوه یا منهای 4 درصد است.

جک فیلیپس کمک به این گزارش.

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im