واشنگتن (AP) — NCAA رئیس جمهور علامت Emmert از کنگره خواست به گام و قرار دادن محدودیت در کالج ورزشکاران توانایی برای به دست آوردن پول از تاییدیه گفتن یک کمیته مجلس سنا سهشنبه که فدرال اقدام مورد نیاز بود به “حفظ استانداردهای یکنواخت در ورزش” در میان بازیکن پسند قوانین مصوب در کالیفرنیا و تحت نظر در کشورهای دیگر.

NCAA در پاییز گذشته گفت: این امر اجازه می دهد تا بازیکن را به “نفع” را از استفاده از نام و تصویر و شباهت است و در قوانین جدید که در آن قصد دارد تا نشان دهد در ماه آوریل است. تحت NCAA است, جدول زمانی, ورزشکاران خواهد بود قادر به استفاده از حمایت فرصت آغاز ژانویه آینده.

در همین حال بیش از نیمی از ایالات آمریکا هستند و با توجه به قانونی که نیروی NCAA به بازیکنان اجازه می دهد برای به دست آوردن پول شخصی خود را با نام تجاری در تلاش برای رسیدگی به بی عدالتی در چند میلیارد دلار کالج ورزشی میباشد. کالیفرنیا به تصویب یک قانون در سال گذشته است که به حمایت گسترده حقوق به بازیکنان که قرار است به اثر را در سال 2023. فلوریدا و کشورهای دیگر می تواند کمک مالی بازیکنان این حقوق به عنوان به زودی به عنوان این سال است.

NCAA نگرانی تکرار با 12 کمیسر باب Bowlsby که او نیز شهادت سه شنبه است که تایید معاملات برای ورزشکاران خواهد یک اثر منفی بر روی استخدام با مدارس و بوستر در کشورهای با ورزشکار پسند قوانین استفاده از پول برای جلب بازیکن به ثبت نام در برخی مدارس.

“اگر اجرا شود این قوانین که برخی از مدارس ناعادلانه استخدام مزیت و باز کردن درب به حمایت ترتیبات استفاده می شود به عنوان یک انگیزه استخدام. این امر ایجاد یک تعادل میان مدارس و می تواند منجر به فساد در فرایند استخدام” Emmert گفت. “ما ممکن است نیاز به کنگره پشتیبانی در کمک به حفظ استانداردهای یکنواخت در ورزش است.”

Emmert نظرات مشابه به آنچه NCAA بزرگ 12 و کنفرانس ساحل اقیانوس اطلس ارتباط شده اند به کنگره با تیم خود را به خوبی پرداخت می شود لابی. آسوشیتد پرس نشان داده است که NCAA و دو کنفرانس صرف $750,000 سال گذشته لابی در کاپیتول هیل در بخش ارتباط خود را به نگرانی که “گارد ریل” مورد نیاز در تایید پرداخت برای ورزشکاران برای جلوگیری از, از بین بردن کالج ورزشی به عنوان ما آن را می دانم.

تبلیغات

سناتور. جری موران کانزاس جمهوری خواه و رئیس کمیته فرعی در تولید و تجارت و حمایت از مصرف کنندگان گفت که او تمایل به عمل می کنند تا پس از گپ خود را نشان می دهد قوانین جدید.

“من نظر شخصی این است که این بار دروغ با کسانی که از شما که در آن جدول در حال حاضر با ما نیست” مورن گفت: پرداختن به Emmert و Bowlsby. “ما آماده هستیم و حاضر به تواند مفید باشد به عنوان ما سعی می کنید به کشف کردن که چگونه ما مناسب تغییر وضع موجود به نفع همه ورزشکاران که با حضور در دانشگاه.”

NCAA منتقدان بر این باورند وجود دارد مقدار زیادی از شواهد که استخدام است که در حال حاضر فاسد اشاره به فدرال پرونده جنایی مربوط به شرکت کفش پرداخت بازیکنان بسکتبال برای حضور در مدارس حامی آنها — و این که اجازه دادن به بازیکنان کسب تایید پول نمی خواهد ایجاد مشکلات عمده NCAA پیش بینی کرد.

Ramogi Huma اجرایی, مدیر کالج ملی بازیکنان’ Association که طرفداران برای ورزشکاران, حقوق گفت: در حال حاضر تحت قوانین NCAA 99.3% top-100, فوتبال, استخدام انتخاب تیم از قدرت پنج همایش.

“قدرت همایش مزایا و آنها همواره در کنار بهترین استخدام” هومان گفت. “آنها همچنان به استخدام. واقعیت این است که شما نمی خواهید به تغییر استخدام با محدود کردن بازیکنان فرصت است.”

وجود دارد هر دو حزب توافق میان سناتورها در این جلسه که ورزشکاران باید دسترسی به حمایت ها و فرصت هایی است که برخی قوانین و مقررات ضروری است. اما Emmert نه به طور کامل فرار از قانونگذاران’ خشم در سیستم او ریاست بیش از.

تبلیغات

سناتور. مارشا بلکبرن یک تنسی از حزب جمهوری خواه excoriated Emmert برای NCAA دست زدن به خشونت های جنسی علیه زنان و مورد جیمز وایزمن بالا NBA چشم انداز که مدرسه را ترک و پس از او به بیش از $11,500 داده به مادرش توسط ممفیس مربی پنی Hardaway برای کمک به هزینه های در حال حرکت. Hardaway داد وایزمن مادر پول قبل از او در ممفیس’ مربی.

بلکبرن گفت: NCAA عدم ثبات و شفافیت در وایزمن تا به حال مورد اعتماد در سازمان توانایی به رسیدگی به مسائل از بازیکن مزایای.

“من فکر می کنم یک سوال است که باید برای رفتن از طریق بسیاری از ذهن دانشجو-ورزشکاران و پدر و مادر خود را این است که چگونه در جهان هستند که آنها رفتن به قادر به اعتماد شما را به دریافت این درست است؟” بلکبرن گفت.

___

دنبال بن Nuckols در https://twitter.com/APBenNuckols

___

بیشتر AP college sports: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Top25

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su