NBI حاضر به انتشار معلم که نوشته شده در مورد پاداش به کشتن Duterte’

ARRESTED. A 25-year-old teacher who tweeted about offering a P50 million reward to kill President Rodrigo Duterte is arrested by the NBI. Photo courtesy of Allan Sison

دستگیر شد. 25-سال-معلم که در توییتی در مورد ارائه یک P50 میلیون پاداش برای کشتن رئیس جمهور رودریگو Duterte است بازداشت NBI. عکس حسن نیت ارائه میدهد از الان سیسن

مانیل فیلیپین – اداره ملی تحقیقات (NBI) حاضر به انتشار عمومی, مدرسه, معلم, Ronnel Mas دستگیر شد و برای نوشتن در مورد یک P50-میلیون پاداش به “کشتن” رئیس جمهور رودریگو Duterte وکیل او گزارش شده در جمعه, مه 15.

وکلا استدلال می کنند وجود ندارد و معتبر زمین به بازداشت Mas.

NBI عوامل در حال انتظار برای انتشار جهت Mas که در حال بازداشت در NBI ستاد در مانیل وکیل Dino de Leon از کمک های حقوقی رایگان گروه (پرچم) گفت Rappler. همانطور که از نوشتن De Leon هنوز در تلاش برای رسیدن به مشتری خود را آزاد.

مشکل این است که مرکب سردرگمی در چگونگی تفسیر اعتبار ضمانت بازداشت.

Mas دستگیر شد مارس 11 توسط NBI Dagupan ماموران بدون حکم. شکایت بود که در نهایت زمینه برای تحریک به فتنه.

در 7 صفحه با وضوح دستیار دادستان Jeanenette Dacpano وزارت دادگستری (DOJ) گفت: ضمانت بازداشت شد نامعتبر است.

“این غیر قابل انکار است که دستگیری Ronnel Mas ساخته شده توسط NBI-Dagupan عمل نمی سقوط در ambit از ضمانت بازداشت فکر قانون” گفت: Dacpano.

به عنوان Dacpano توضیح داد: ضمانت بازداشت هستند تنها در صورتی معتبر:
1) فرد گرفتار در قانون
2) وجود دارد که علت احتمالی به این باور جنایت مرتکب شد
3) یک زندانی در حال فرار از زندان

مستمر و جرم و جنایت ؟

در گذشته DOJ به حال تایید ضمانت دستگیری Rodel Jayme این Bikoy ویدئو آپلود کرد و گفت که آنلاین پست ها شمارش به عنوان یک ادامه جرم و جنایت است.

حقوقی jusrisprudence ادامه جنایت معمولا اشاره به جنایات شورش و یا آدم ربایی که اجازه می دهد پلیس به “گرفتن در عمل” و بازداشت بدون حکم یک شورشی در شل حتی اگر گفت: شورشی بود نه انجام یک عمل غیر قانونی در لحظه بازداشت.

اما Dacpano گفت: “تحریک به فتنه است نه یک جرم مستمر برای آن مجرم ممکن است بازداشت بدون حکم بموقع صادر شده توسط مناسب قدرت.”

“این دستگیری افسر در زمان دستگیری تا به حال هیچ شخصی آگاهی از حقایق و یا شرایطی که فرد دستگیر شده در واقع مرتکب جرم و جنایت” گفت: Dacpano.

De Leon گفت که با یک نامعتبر ضمانت دستگیری “مگر NBI است دیگر معتبر حکم دادگاه به ادامه بازداشت آقای Mas ما ارسال کنید که NBI ادامه محرومیت از آزادی خود هیچ مدرک معتبر حقوقی و حقیقی اساس است.”

نامعتبر است و یا صحیح است ؟

اما Dacpano در نهایت گفت: در او حاکم است که “نقص Mas’ ضمانت بازداشت شد و در نهایت درمان زمانی که مسعود اضافی-قضایی مراجعه کننده به رسانه ها که او در واقع شخصا نوشته های تحریک آمیز متن خود را در حساب توییتر.”

Dacpano گفت: پذیرش شده به رسانه های داخل NBI ستاد به معنی آن نیست مقدار به یک زندان بررسی است. در یک زندان بررسی یک فرد دارای حقوق از جمله حق داشتن وکیل.

Dacpano حاکم داشتند و مقابله با قبل پذیرش شده در داخل خودرو از NBI عوامل بلافاصله پس از دستگیری که در آن عوامل فشرده او بدون حضور وکیل.

با همه این است که ضمانت دستگیری معتبر یا نامعتبر?

در اوایل متن به Rappler, دادستان عمومی بن Malcontento گفت: ضمانت دستگیری معتبر بود. Malcontento تایید Dacpano قطعنامه.

Dacpano یافت علت احتمالی به اتهام Mas با تحریک به فتنه اما هزینه ثبت خواهد شد در هفته آینده.

بدون تفهیم اتهام و با نامعتبر ضمانت دستگیری پرچم De Leon حفظ وجود دارد این است که هیچ قانونی زمین برای حفظ Mas بازداشت شده اند.

پرسید که چرا مسعود را نمی توان متهم هر چه زودتر با توجه به محدودیت های مستند در دادگاه Malcontento گفت: “دادگاه باز هستند برای وثیقه اهداف است.” – Rappler.com

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de