NBCUniversal مدیر عامل جف پوسته تایید او COVID-19

جف پوسته NBCUniversal جدید مدیر عامل تست شده برای CCP ویروس با توجه به بیانیه ای از او.

“من به تازگی احساس شده است در تحت آب و هوا و فقط یاد گرفته که من تست مثبت برای COVID-19,” پوسته نوشت: به کارکنان است. “اگر چه این ویروس شده است دشوار است برای مقابله با, من موفق به کار از راه دور در لا و بهبود هستم هر روز.”

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین قبل از آن منتقل می شود در سراسر جهان.

NBCUniversal کارکنان گفته شد به کار در خانه در هفته گذشته در میان دستورالعمل های فدرال و دولت موظف باشند. Coronavirus را ترک کرده است این شرکت در وضعیتی وخیم در روزهای اخیر پس از همه از آن پارک بسته شد پایین فیلم و تلویزیون عملیات معلق و توکیو بازی های المپیک شده اند به تعویق افتاد.

“بسیاری از شما مانند من در حال کار از خانه در حالی که تلاش برای تعادل تعهدات خانوادگی و چالش های دیگر, و من می دانم این است آسان نیست” پوسته گفت: در یک یادداشت به دست آمده توسط مجله تنوع. “اما برای کسانی از شما که می توانید شغل خود را از صفحه اصلی آن را کاملا حیاتی است که شما انجام این کار است.”

پوسته گفت که حدود 150 میلیون دلار خواهد بود متعهد “در فیلم های تلویزیونی و پارک های کسب و کار برای کمک به کارکنان خود و دیگر کارگران و حداقل بخشی از پل به دوره قبل از عملیات عادی می توانید راه اندازی مجدد.”

در هفته گذشته, NBC News کارمند لری Edgeworth که مشغول به کار در گل سرسبد 30 Rock studio در منهتن درگذشت از این ویروس با توجه به شرکت.

“من عمیقا غمگین به شما بگویم که ما از دست داده ایم دیرین عضو ما NBC News خانواده–لری Edgeworth گذشت دیروز” ان بی سی نیوز رئیس اندرو عدم تایید با توجه به Deadline Hollywood.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de