NBA نامشخص در مورد پرداخت حقوق و دستمزد پس از آوریل 1

فرح بخش عمده زیان مالی NBA به نظر می رسد به یک اتحادیه که در آن معامله لیگ می تواند خودداری بازیکنان حقوق در یک وضعیت فاجعه بار

منتشر شده 12:23 PM, مارس 22 سال 2020

به روز شده در 12:23 PM, مارس 22 سال 2020

LAYOFF. NBA superstars like LeBron James and Anthony Davis are forced to take a break for at least one month. Photo by Steve Dykes/Getty Images/AFP

اخراج. NBA ستاره های بزرگ مانند LeBron James و آنتونی دیویس مجبور به استراحت حداقل یک ماه. عکس از استیو دایک/گتی ایماژ/AFP

نیویورک, ایالات متحده آمریکا – NBA قصد دارد به پرداخت کامل حقوق و دستمزد به بازیکنان به عنوان برنامه ریزی شده در مارس 1, اما می تواند شروع برش حقوق برای بازیابی پول از لغو بازی با مارس 15, ESPN گزارش روز شنبه, مارس 21.

با استناد به یک لیگ یادداشت به اشتراک گذاشته شده با باشگاه های NBA در روز جمعه شبکه ورزش وب سایت گفت: لیگ ممکن است به زودی شروع دوره نقاهت حقوق و دستمزد بر اساس “نیروی majeure” بند در آن توافق دسته جمعی با بازیکنان.

NBA متوقف فصل آن در تاریخ 11 مارس پس از یوتا رودی Gobert آزمایش مثبت برای این بیماری همه گیر کوروناویروس که تعطیل ورزشی لیگ در سراسر ایالات متحده است.

این یادداشت گفت: لیگ را به اطلاع تیم های مورد برنامه های خود را قبل از مارس 15 تاریخ پرداخت. که بعد لیگ فصل به طور منظم راه اندازی شد برای پایان دادن به قبل از برنامه به حالت تعلیق در آمد توسط COVID-19 شیوع.

تحت شرایط NBA-اتحادیه مقابله لیگ می تواند خودداری یک درصد از یک بازیکن و دستمزد برای یک وضعیت فاجعه بار است که نیروهای بازی به لغو, از جمله یک بیماری همه گیر.

آن را نامشخص زمانی که و یا اگر NBA ممکن است قادر به از سرگیری مبارزات انتخاباتی خود را که تا به حال بیش از یک ماه باقی مانده و یا در هر مرحله پلی آف.

لیگ می تواند در حفظ و بازگشت پول تحت فاجعه بند در کوتاه مدت و پرداخت بازیکنان بعد از این بازی در نهایت رقابت.

NBA صاحبان آماده به صورت عمده و زیان مالی اگر فصل نمی رزومه گزارش شده است به دنبال عرصه تاریخ به ماه اوت به امید آوردن 2019-2020 کمپین به نوعی نتیجه گیری. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de