نیروی دریایی برای تبدیل انتخابات ریاست جمهوری قایق بادبانی به قرنطینه کشتی

PRESIDENTIAL YACHT. This file photo shows the BRP Ang Pangulo, obtained as war reparations given to the Philippines by Japan in 1959. Photo from Wikicommons

ریاست جمهوری قایق بادبانی. این فایل عکس را نشان می دهد BRP Ang Pangulo به دست آمده به عنوان غرامت جنگ با توجه به فیلیپین توسط ژاپن در سال 1959. عکس از Wikicommons

مانیل فیلیپین – پزوی فیلیپین نیروی دریایی روز شنبه, آوریل 4 گفت: این امر تبدیل ریاست جمهوری قایق بادبانی BRP Ang Pangulo به یک شناور قرنطینه تسهیلات برای COVID-19 بيمار پس از سفارش داده شده توسط رئیس جمهور رودریگو Duterte در جمعه, آوریل 3.

نیروی دریایی کشیده شده است تا یک “امکان پذیر طرح” به 60 سال از رگ “با فضای داخلی مانند یک هتل” با توجه به Duterte مناسب به عنوان یک قرنطینه برای افراد تحت بررسی (PUI) و اشخاص تحت نظارت (پمپ) برای رمان coronavirus نیروی دریایی در بیانیه ای گفت.

با سخت فیزیکی فاصله کشتی می تواند تا گنجایش 28 بيمار و 5 پزشکی کارکنان. کشتی به طور منظم خدمه باقی خواهد ماند پردازنده

سه منحصر به فرد محفظه خواهد شد اختصاص داده شده برای بیماران با موقت تقسیم در محل. این بیماران خواهد شد در واقع حداقل 3 متر از هم جدا.

بیماران و کادر پزشکی باید جدا نقاط ورود. معابر به خدمه را billeting منطقه و رگ دیگر محفظه خواهد بود مهر و موم شده از قرنطینه منطقه نیروی دریایی گفت.

این BRP Ang Pangulo در حال حاضر در شرق Mindanao که در آن موجب افزایش داوائو عملیاتی پایگاه ریاست جمهوری امنیتی ، آن افسر فرمانده, فرمانده, Marissa Arlene Andres-مارتینز در حال حاضر در حال هماهنگی با واحد محلی نیروهای مسلح فیلیپین و دولت بیمارستان در داوائو سیتی برای تامین تجهیزات پزشکی و ملزومات دیگر نیروی دریایی گفت.

در یک سخنرانی تلویزیونی در اواخر شب جمعه Duterte دستور داد که نیروی دریایی به نوبه ریاست جمهوری قایق بادبانی به یک “کشتی بیمارستانی” و برای کمک به آن را اجرا کنید چرا که پزشکان و پرستاران تبدیل شده اند کمیاب به دلیل بیماری همه گیر.

چرا کشتی های دیگر?

فیلیپین نیروی دریایی به شناورهای بزرگتر از جمله دو فرود اسکله کشتی های BRP تارلاک و BRP, Davao del Sur.

وزیر دفاع Delfin Lorenzana در حال حاضر نیز رئیس ملی وظیفه نیروی COVID-19 بود زودتر پرسید که آیا نیروی دریایی می تواند به من قرض بدهید و یا فرود حوض عروق به عنوان یک کشتی بیمارستانی برای coronavirus بیماران.

Lorenzana گفت که “ممکن است اما بهتر نیست.” یکی از آنها در عمان بود که در آن ارسال شده در ژانویه برای امکان بازگشت فیلیپینی در مورد افزایش خشونت می شکند در خاورمیانه است.

این امر می تواند عاقلانه برای استفاده از دیگر فرود بارانداز کشتی است که در فیلیپین به عنوان یک بیمارستان به دلیل, سپس آن را نمی خواهد در دسترس برای دفاع و اهداف امنیتی است.

همان می رود برای بقیه دریایی عروق دفاع رئیس گفت. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im