افسر نیروی دریایی که در هلیکوپتر سقوط می کردند برای خدمت به دیگران و خانواده می گوید

خانواده یک عضو نظامی کشته در سقوط هلیکوپتر در روز شنبه در سواحل یونان می گوید: Sub-سرهنگ متی Pyke درگذشت “انجام آنچه او را به انجام است.”

Pyke یکی از شش کانادا اعضای نظامی بودند که روی CH-148 گردباد زمانی که از آن گذشته سقوط کرد مارس 29 در حالی که در نظر گرفتن بخشی در ناتو تمرینات.

سرهنگ ملیسا کیا از نیروی دریایی سلطنتی کانادا خواندن بیانیه ای صبح روز سه شنبه در هالیفاکس به نمایندگی از Pyke خانواده.

در این بیانیه گفت: Pyke یک زن 34 ساله جنگ نیروی دریایی افسر بود یک عضوی از نیروی دریایی و میهنی کانادا.

“متی بود فقط یک پسر و برادر و نامزد او یک رهبر جامعه و وفادار bluenoser” گفت: کیا با استفاده از یک نام مورد استفاده برای توصیف نوا Scotians.

“ریشه های خود را در نوا اسکوشیا همسایگی زد عمیق تا عمیق است که متی در طول تمام عمر خود را کشیده بود با حس وظیفه که سوار او را به مجموعه اهداف خود.”

نخست وزیر جاستین ترودو می گوید: تمام پروتکل ها به دنبال نظامی پس از CH-148 طوفان هلیکوپتر که سقوط کرد در هفته گذشته در دریای ایونی خاموش یونان. 0:31

قبل از پیوستن به نیروی دریایی Pyke بود یک آتش نشان داوطلب در زادگاه خود Rawdon N. S. یک جامعه کوچک حدود 55 کیلومتری شمال هالیفاکس.

خانواده اش گفت: Pyke بود شاد ترین زمانی که او “کمک به چیزی بزرگتر از خود.”

“او در گذشت انجام آنچه او احساس او متولد شد به انجام خدمت به دیگران” گفت: کیا از یک سکو در یک اسکله در HMC کارخانه کشتیسازی.

“او در خط وظیفه برای ملت خود یک قطعیت که عمیقا در تراز وسط قرار دارد با اخلاق افتخار و کمک به دیگران قبل از خود است.”

در این بیانیه همچنین توصیف Pyke به عنوان داشتن “easy-going طبیعت” و به عنوان کسی که عاشق به یک زمان خوب است.

خانواده یک عضو نظامی بود که در سقوط هلیکوپتر در هفته گذشته در دریای ایونی می گوید: Sub-سرهنگ متی Pyke درگذشت ” انجام آنچه که او در آن متولد شد را انجام دهد.’ (Pyke خانواده)

“او خنده ای که می تواند نور تا هر اتاق و تیز حس شوخ طبعی ،

“درست Maritimer متی led با قلب خود را در آستین خود را و همیشه آماده برای کمک به است.”

Pyke خانواده نیز خواست برای حفظ حریم خصوصی در این زمان.

مراسمی به افتخار اعضای برگزار شد روی HMCS فردریکتون در روز یکشنبه.

بدن از یک افسر نیروی دریایی — Sub-سرهنگ Sey Cowbrough های دریایی مهندسی سیستم افسر در فردریکتون — بازیافت شد تقریبا بلافاصله پس از سقوط. او تا به حال زندگی می کردند در Dartmouth, N. S., برای بسیاری از زندگی خود را.

پنج نفر دیگر که در هیئت مدیره مرده فرض شده.

خانواده یک عضو نظامی بود که در سقوط هلیکوپتر در هفته گذشته در دریای ایونی می گوید: Sub-سرهنگ متی Pyke (راست) درگذشت ” انجام آنچه که او در آن متولد شد را انجام دهد.’ (Pyke خانواده)

آنها Pyke; سروان. Brenden ایان مک دونالد یک خلبان در اصل از, New Glasgow, N. S.; سروان. کوین هاگن یک خلبان در اصل از نانایمو, B. C.; سروان. Maxime Miron-Morin, هوایی مبارزه با سیستم های افسر در اصل از Trois-Rivières, Que.; و استاد سرجوخه اد گالو) متی عموزاده یک برنامه الکترونیکی سنسور اپراتور در اصل از Guelph, Ont.

یک سطح شیب دار مراسم برگزار خواهد شد در روز چهارشنبه نیروهای کانادا در پایگاه ترنتون در انتاریو به افتخار کسانی که روی هلیکوپتر.

پنج عضو است که از دست رفته و مرده فرض خواهد شد به نمایندگی های مختلف نظامی روسری بسته به اینکه آیا آنها از اعضای نیروی دریایی سلطنتی کانادا یا Royal Canadian Air Force.

روسری خواهد بود در حال استراحت بر روی بالش به انجام شود این هواپیما توسط همکار اعضای نظامی.

خانواده یک عضو نظامی بود که در سقوط هلیکوپتر در هفته گذشته در دریای ایونی می گوید: Sub-سرهنگ متی Pyke درگذشت ” انجام آنچه که او در آن متولد شد را انجام دهد.’ (Pyke خانواده)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de