حدود یک ماه پیش با لس آنجلس girding برای یک برنامه به طور بالقوه فلج افزایش CCP ویروس موارد گسترده و سفید, نیروی دریایی, کشتی بیمارستانی chugged به پورت: نماد قدرتمند دولت در پاسخ به همه گیر.

این USNS Mercy با 1000 تخت بیمارستان و غول قرمز عبور در آن طرف شد و مورد استقبال کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و شهردار اریک Garcetti. هر دو مقامات ساخت گریم پیش بینی که لا به زودی می تواند مانند نگاه نیویورک شهرستان, کانون ایالات متحده شیوع و Garcetti اشاره کرد کشتی بلافاصله او شد شهر بزرگترین بیمارستان.

Virus Outbreak Hospital Ship Mercy Few Patients
فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom, مرکز, صحبت می کند و بعد به لس آنجلس شهردار اریک Garcetti, راست, در مقابل بیمارستان کشتی USNS Mercy که وارد بندر لس آنجلس در مارس 27, 2020. (کارولین کول/لس آنجلس تایمز از طریق AP, استخر, فایل)

آن روز ممکن است بالا علامت آب برای رحمت که دچار ویروس شیوع در میان خدمه آن شد و هدف از قطار مهندس که ربوده لوکوموتیو و سقوط آن در نزدیکی کشتی. او از محققان گفت: او فکر کرد که این کشتی بخشی از یک طرح دولت.

در نهایت لس آنجلس نشده است تاخت و تاز کردن با ویروس موارد و رحمت است نه به حال بازی آن پیش بینی نقش یک تور ایمنی به منظور اجازه به بیمارستان به تمرکز بر روی درمان کسانی که با این ویروس آلوده.

رحمت است نه به تنهایی: به عنوان عفونت ویروس را کند و یا سقوط کوتاه از بدترین پیش بینی های جهان است و نقطه چین با استفاده نشده و یا به ندرت مورد استفاده موقت بیمارستان. نیروی دریایی دیگر در بیمارستان کشتی USNS راحتی ترک نیویورک در آوریل 23 به عنوان چشم انداز بهبود وجود دارد. آن را درمان 182 بيمار.

پس از ورود در پایان ماه مارس رحمت درمان بیش از 70 غیر coronavirus بیماران برای همه چیز از قلب و ریه شرایط به مشکلات دستگاه گوارش. در مارس 30, آن را تا به حال فقط نه بيمار در هیئت مدیره. آن 750 پزشکی خدمه چرخه را از طریق به ارائه درمان اما در غیر این صورت اقامت در هتل های محلی برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

Virus Outbreak Hospital Ship Few Patients
پرسنل پزشکی اختصاص داده شده به بیمارستان کشتی USNS Mercy لنگر انداخت در بندر لس آنجلس درمان غیر COVID-19 بیمار از Los Angeles-منطقه مرکز پزشکی در تاریخ 29 مارس سال 2020 است. (متخصص ارتباطات جمعی 2 کلاس اروین یعقوب Miciano/نیروی دریایی ایالات متحده از طریق AP فایل)

حتی با صدها نفر از تخت خالی وجود دارد هیچ برنامه ای برای قرار دادن در خانه رحمت به سن دیگو.

“ما در حال تشویق داده که نشان می دهد منحنی مسطح است اما این تهدید به قوت خود باقی است” از سازمان مدیریت اضطراری فدرال یا FEMA در بیانیه ای گفت:. “زمانی که مناسب ما را با شهر و دولت برای تعیین اگر این ماموریت کامل است.”

برایان فرگوسن سخنگوی فرماندار کالیفرنیا دفتر خدمات اورژانس گفت: مذاکرات در حال انجام در مورد چگونه کشتی کارگران پزشکی می تواند مورد استفاده قرار گیرد در جای دیگر.

مقامات در سراسر جهان ارائه شده مشابه ارزیابی از دیگر موقت بیمارستان: عدم استفاده از منعکس شده نیاز به آماده سازی و آنها هنوز هم می تواند مورد استفاده در موج دوم.

اما دیگر رحمت باقی می ماند در بندر با چند بيمار سخت تر از آن خواهد بود برای توجیه این هزینه ها گفت: برایان کلارک عضو ارشد موسسه هادسون یک محافظه کار-تکیه واشنگتن-بر اساس فکر می کنم تانک.

“وجود دارد یک نیاز برای اطمینان بخشیدن به مردم است که چیزی است که در حال انجام است و بیمارستان کشتی های بسیار خوبی برای آن گفت:” کلارک سابق دستیار ویژه رئیس عملیات نیروی دریایی.

اما او هشدار داد: “هنگامی که آن نیاز به عبور از آن می تواند به نوبه خود از نماد تعهد به نماد ناکارآمدی.”

FEMA برآورد رحمت ماموریت خواهد شد و هزینه آن حدود 7.5 میلیون, هر چند این لایحه نهایی شده بود را تا تکلیف شده است تکمیل این سازمان گفت: در یک ایمیل به آسوشیتد پرس.

مقامات نظامی را بلافاصله با ارائه یک رقم برای هزینه های خود به پایان رسید.

با توجه به نظامی جلسه سند به آمریکا شمالی فرمان به دست آمده توسط AP وزیر دفاع تایید 3.5 میلیون دلار برای رحمت برای کمک به پوشش هزینه های شروع مارس 20 برای ماه بعد.

رحمت را سروان. جان Rotruck گفت: کشتی می تواند پذیرش بیماران بیشتر است. اما کسانی که تصمیم گیری هستند تا به فدرال و ایالتی و مقامات محلی و امکانات مراقبت های بهداشتی.

“ما فقط تا به حال نشده یک درخواست,” او گفت:.

و رحمت دارای محدودیت است. آن می تواند شرایط بیماران نه تنها با آلوده CCP (دیروز) ویروس معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus و کسی که همراه هستند.

نیروی دریایی به تازگی گسترش ماموریت خود را با ارسال 40 پزشکان و پرستاران و corpsmen بسیاری از آنها در حالت آماده به کار به خدمت در کشتی را به یک دولت-اجرای آسایشگاه در نزدیکی لس آنجلس و پرسنل بیشتر در دسترس هستند Rotruck گفت.

برای بسیاری از افراد جدید CCP ویروس باعث خفیف یا متوسط علائم. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید و منجر به مرگ و خانه های پرستاری ضربه سخت شده.

این اولین بار نیست که نیروی دریایی بیمارستان کشتی ها مورد انتقاد قرار گرفته بودن underused; راحتی بود که آن مستقر شد و در سال 2017 به طوفان زدگان پورتوریکو.

Virus Outbreak New York comfort
این USNS دریایی کشتی بیمارستانی راحتی حرکت از طریق رودخانه هادسون, پنج شنبه, آوریل 30 سال 2020 در منهتن شهر نیویورک. (جان Minchillo/عکس از آسوشیتدپرس)

در گیر راحتی نیز در زمان توپخانه ضد هوایی به دلیل آن بود که در ابتدا مجاز به درمان بیماران مبتلا به ویروس حتی به عنوان بيمارستان در شهر نیویورک تبدیل شد تاخت و تاز کردن.

پس از اعتراض این کشتی را تا پایان درمان COVID-19 بيمار.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: در این هفته فدرال “پروتکل” نیز مانع کشتی از پذیرش ساکنان بروکلین خانه سالمندان که از دست داد 55 نفر به ویروس.

با اینحال کومو گفت: کشتی ذخیره کرده بود زندگی می کند.

این 894-پا بلند (272 متر-بلند) تبدیل supertankers بزرگترین بیمارستان نظامی کشتی در جهان است. آنها ساخته شد در سال 1980 برای درمان تلفات جنگ; آنها کمک پس از بلایای طبیعی.

در حالی که قابلیت های خود را اجرا gambit از درمان بمب صدمات به جای ضربان ساز, کشتی’ باز درمان خلیج هستند طراحی شده است برای رسیدگی به شدت بیماری های عفونی که نیاز به نگه داشتن بیماران دور از هم.

هنوز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کشتی شد اثبات بسیار ارزشمند است که دولت به دنبال ساخت دو بیشتر از یک اندازه مشابه. کارشناسان بر این باورند کوچکتر و سریع تر کشتی ها را بهتر در خدمت نیازهای امروز.

رحمت, در ضمن, شده است مجدد به عنوان نه خدمه بهبود از شیوع بیماری است.

حدود 300 تا 400 خدمه اعضای هیئت مدیره در آمد روزانه به کارکنان 250 تخت مبهوت بیش از سه شیفت. در حالی که در هیئت مدیره برخی از خدمه رانندگی کامیون را انتخاب کنید تا پزشکان در بیمارستان ها و یا انجام در هنگام بیماران جدید در حال منتقل Rotruck گفت.

برخی از آنها در نظر گرفتن زمان کار ساعت های طولانی زمانی که کشتی درمان حدود 20 نفر در روز Rotruck گفت.

“ما قادر به تسکین شیر در انتظار چیزی است که کاملا به عنوان بد به عنوان کسی فکر می کرد که آن را ممکن است,” او گفت:.

توسط جولی اما واتسون. عصر بار ستاد کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im