یک ماه سپتامبر سال 2019 جنگ-بازی توسط U. s. Naval War College تولید 16 یافته است که ریختن مهم در مورد نحوه جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و دیگر مقامات در پاسخ به CCP ویروس بحران است.

به نام “شهری شیوع 2019,” جنگ-بازی برگزار 50 کارشناسان هر کدام با حداقل 10 سال بشردوستانه پاسخ تجربه برای دو روز برای پاسخ به یک کشنده شیوع بیماری در یک شهرستان از 21 میلیون نفر با توجه به خلاصه ای چهارشنبه منتشر شده توسط موسسه مستقر در نیوپورت, R. I.

“در حالی که این یافته ها به هیچ وجه قطعی و یا تکمیل آنها یک نمونه مربوطه راهنمایی بر اساس تحقیقات گیمینگ و نظر کارشناس. امید ما این است که این 16 يافته خواهد شد کمک به بهبود نظامی و غیر نظامی در اثر کمک های انسان دوستانه و در واکنش به این فاجعه عملیات” دانشگاه گفت: در خلاصه است.

خلاصه برای اولین بار پیدا کردن متمرکز بر اهمیت مقامات به سرعت اقدام به عنوان اوایل به عنوان ممکن است در یک بیماری همه گیر سناریو.

“در اوایل اقدامات و برنامه ریزی ها به صورت تصاعدی مهم تر از واکنشی اقدامات یک بار این بیماری گسترده است … وضوح و سرعت و تکرار ضروری برای تغییرات در یک جمعیت هستند و به طور موثر به دست آورد قبل از دیگر عوامل شروع به تصمیم گیری برای آنها را” اولین پیدا کردن توضیح داده شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بحث برانگیز ترین اقدام در خصوص CCP ویروس خود Jan. 31, 2020, منظور, جلوگیری از سفر به آمریکا توسط افرادی که به تازگی در چین که در آن CCP ویروس سرچشمه در شهر ووهان در یک شهر بزرگ با جمعیت 11 میلیون نفر.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که ممنوعیت سفر وجود دارد تنها در حدود 100 تایید موارد این ویروس در 21 کشور در خارج از چین از جمله هفت نفر در ایالات متحده برخی از 8.5 میلیون مسافر سفر بین ایالات متحده و چین در سال 2018 به گفته نیویورک تایمز با استناد به دولت آمریکا داده است.

رهبران دموکرات ویژه از جمله معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن که در حال حاضر مورد علاقه به حزب 2020 نامزد محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر برای هفته بعد از آن اعلام شد.

“نه ما باید وحشت و یا سقوط در بیگانه ستیزی” بایدن گفت: در یک گسترده مارس 12 گفتار. “برچسب covid-19 یک” خارجی ویروس نمی جابجایی پاسخگویی برای misjudgments که گرفته شده است تا کنون با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. اجازه بدهید شفاف: coronavirus ندارد وابستگی سیاسی.”

یکی دیگر از کالج جنگ-بازی را یافته بر اهمیت بسیج شرکت های بخش خصوصی را به بازی نقش پیشرو در ملی پاسخ به یک بیماری همه گیر.

“بخش خصوصی سازمان ها کاملا ضروری و منحصر به فرد زیرک جزء از هر مقیاس پاسخ” جنگ-خلاصه بازی گفت: با استناد به عنوان مثال “ملموس و رویکردهای نوآورانه” صاحب ناشناس تدارکات شرکت های درگیر در گرفتن لوازم مورد نیاز تحویل سریع.

“او تا به حال هیچ علاقه ای به استفاده از گزینه های حمل و نقل زمینی با توجه به نگرانی های امنیتی و فقیر زیرساخت های جاده و به جای آن به دنبال کشتی تمام محصولات در آبراه با به کارگیری بخش خصوصی و عمومی با همکاری حمل و نقل محلی قدرت. با این استراتژی او قادر به تقسیم کردن بسیاری از مراکز جمعیت و رسیدن به آنها را بدون حمایت نظامی و هوا و دارایی و یا تغییرات بسیاری را به خود موجود در مدل کسب و کار” خلاصه گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که تشویق های خصوصی شرکت های تولیدی برای تبدیل به ساخت لوازم مورد نیاز مانند فن و محافظ facemasks مرکزی به دولت او در پاسخ به این CCP ویروس.

همانطور که با خود در ژانویه ممنوعیت سفر این تهمت شده است به شدت انتقاد برخی از جنبه های خود را در تلاش است. او لعنتی در اوایل این هفته, برای مثال, برای برجسته کار MyPillow بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی مایک Lindell.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مجاز Lindell به صحبت می کنند در طول یک کاخ سفید در نشست خبری اعلام کرد که شرکت خود را تا 50000 facemasks روزانه سی ان ان جیم آکوستا آن را به نام یک “شیرین کاری روابط عمومی.”

یکی دیگر از یافته از جنگ-بازی می تواند به شهردار نیویورک بیل DeBlasio و مقامات در شهرهای دیگر افکار دوم در مورد آزاد کردن زندانیان از زندان برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“برخی از تغییرات ممکن است مشخص می شود به صورت عادی مکانیسم های مقابله ای اما آشکار فعالیت های جنایی باید به طور فعال به دنبال تقویت هنجارهای اجتماعی. بازار سیاه به ناچار تبدیل به یک فاکتور بسیار مهم به بازار فشار افزایش خطر پاداش و فرصت” خلاصه گفت.

“جرم و جنایت نیز افزایش خواهد یافت با توجه به همان عوامل اما از جمله اقتصادی ناامیدی و فرصت طلب ‘تست’ از مقامات کنترل. استفاده از مواد مخدر, اعتیاد به الکل و سوء استفاده داخلی را به طرز محسوسی افزایش می دهد. هر اقدام توسط مقامات ممکن است بزرگ شده مفاهیم برای افراد, خانواده ها و جوامع” خلاصه گفت.

با علامت Tapscott در Mark.Tapscott@epochtimes.nyc

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de