نیروی دریایی ناوشکن USS Kidd گزارش افزایش ویروس موارد به 33

واشنگتن—نیروی دریایی گزارش داد که تعدادی از ملوانان کشتی USS Kidd تایید آلوده با CCP ویروس نزدیک به دو برابر افزایش از 18 روز جمعه به 33.

این ناوشکن با خدمه آن از 350 خاموش سواحل اقیانوس آرام در آمریکای جنوبی. آن زمان ماموریت مربوط به ایالات متحده در مبارزه با مواد مخدر فعالیت است. در یک بیانیه صادر شنبه, نیروی دریایی گفت: سوار تیم پزشکی همچنان تست کید خدمه. دو ملوانان شده است تخلیه پزشکی به ایالات متحده است. در همین حال مقامات می گویند کسانی که روی کید پوشیدن N95 ماسک و دیگر تجهیزات حفاظت شخصی.

نیروی دریایی می گوید: amphibious assault ship USS Makin جزیره در مسیر به قرار ملاقات گذاشتن با کید در مورد حمایت های پزشکی مورد نیاز است در دریا. مقامات می گویند Makin جزیره دارای یک ناوگان فولاد تیم مراقبت های ویژه ظرفیت و هواکش و همچنین تست اضافی و قابلیت.

این Kidd دوم نیروی دریایی کشتی در دریا به گزارش شیوع CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus. مقامات می گویند که ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت گزارش شده بیش از 850 موارد عفونت در میان آن نزدیک به 5000 خدمه. بسیاری از خدمه آن منتقل شده است در ساحل به قرنطینه در گوام است.

پنتاگون با تمرکز اولین بار در تست آن انجام وظایف تلقی ترین و حیاتی برای امنیت ملی است. در بالای لیست هستند مردان و زنانی که کار ملت ایران در نیروهای برخی از عملیات نیروهای خدمه به زودی-به-استقرار ناو هواپیمابر.

دفاع از رهبران امید به افزایش تست از نرخ فعلی حدود 7000 یک روز به 60,000 در ماه ژوئن. این آنها را قادر خواهد برای تست آن علايم به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که نمی.

فعلی تنگ عرضه مجبور پنتاگون به یک رویکرد مرحله به مرحله که شامل تست ملوانان روی عرشه ناو یو اس اس نیمیتز به واشینگتن مبتنی بر نیروی دریایی حامل در خط بعدی به سر به اقیانوس آرام. امیدوارم که مقامات برای جلوگیری از تکرار مشکلاتی که گرفتار ویروس زده ناو یو اس اس تئودور روزولت.

وزیر دفاع علامت Esper به تازگی تایید رویکرد لایه. آن را گسترش پنتاگون عمل تست عمدتا کسانی که نشان می دهد علائم این ویروس در نهایت تست همه.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de