مشاور امنیت ملی تاکید نظامی به عنوان سنگ بنای ” امریکا و اولین

شورای امنیت ملی در حال حاضر قطع شده است به 110 سیاست حرفه ای, نیمه, شماره های قبلی, دولت, گفت, مشاور امنیت ملی, رابرت اوبراین به عنوان او تاکید نظامی ایالات متحده دلاوری به عنوان سنگ بنای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا برای اولین بار سیاست.

اوبراین توضیح داد که چگونه ارتش آمریکا بود pivoting دور از مبارزه با تروریسم به مقابله با تجدید قدرت های بزرگ رقابت به خصوص با چین در اقیانوس آرام.

در طول گسترده سخنرانی و بحث و گفتگو در بنیاد میراث در مارس 11, اوبراین گفت که فضا نیروی حال جذب یک “باور نکردنی” تعدادی از با استعداد آمریکایی ها برای استخدام ستایش دریایی سپاه برای پاره کردن راهکار برای تمرکز بر روی چین تاکید کرد که نقش شورای امنیت ملی بود و برای خدمت به رئیس جمهور گفت که پکن پوشانده بودند تا از شیوع کروناویروس برای دو ماه.

“رئیس جمهور تهمت انجام داده است و بیشتر برای امنیت ملی به سه سال از هر رئیس جمهور در یک دوره سه ساله گفت:” اوبراین با اشاره به استراتژی امنیت ملی و دفاع ملی استراتژی اسناد که زیر بنای تغییر در استراتژی برای مقابله با یک دوران تازه “بزرگ قدرت رقابت با روسیه و چین است.”

او گفت که مانند ریگان تهمت به دنبال “صلح از طریق قدرت” با اشاره به توسعه سریع ایالات متحده hypersonic موشک های فشار به سمت 355-کشتی نیروی دریایی و ایجاد فضای نیروی.

An artistic rendition of DARPA’s Hypersonic Technology Vehicle (HTV-2). China is also researching hypersonic weapons. (DARPA)
هنری تفسیر DARPA را Hypersonic تکنولوژی خودرو (HTV-2). چین نیز تحقیق hypersonic سلاح. (DARPA)

“یکی از جنبه های رئیس جمهور تصدی در دفتر و یک اصل اساسی کلید امریکا برای اولین بار است که نیاز به حفظ قریب به اتفاق قدرت نظامی گفت:” O”Brien.

اوبراین توضیح داد که او تا به حال در ادامه به تر و تمیز کردن شورای امنیت ملی (NSC) که تا به حال تا این حد رواج در اندازه طول دولت قبلی گرفته و در عملیاتی مسئولیت آن او است پس از سلب شده است.

“من احساس آن زمان برای بازگشت به نفت برنت وی همچنین می گوید مدل” گفت: اوبراین اشاره به محدود تر نقش مشورتی برای شورای.

در مورد خواسته پکن در پاسخ به coronavirus اوبراین گفت که پوشش تا به حال “هزینه جهان” دو ماه.

“وجود دارد مقدار زیادی از منبع باز گزارش از چین از اتباع چینی که پزشکان درگیر بودند یا سکوت و یا قرار دادن در انزوا و یا آن نوع از چیزی که کلمه ای از این ویروس نمی تواند از” اوبراین گفت.

“من فکر می کنم ما می تواند به طور چشمگیری محدود چه در چین و چه در حال حاضر اتفاق می افتد در سراسر جهان” اوبراین گفت.

یکی از نوسازی اولویت های نظامی مقابله با فضایی است که به عنوان دیده می شود به طور فزاینده ای قابل توجه دامنه warfighting و امنیتی است.

Space Force Logo
آرم برای تازه ایجاد فضایی نیروی. (فضایی آمریکا نیروی)

“در فضای آمریکا پیشرو در جهان گفت:” اوبراین. “جهان تغییر کرده است و چه اتفاقی می افتد در فضا را تحت تاثیر قرار نتیجه درگیری های آینده. چه اتفاقی می افتد در فضا نمی ماند وجود دارد.”

او گفت که تازه ضرب فضای نیروی خدمات اول به تاسیس شود پس نیروی هوایی–کشیده شده بود علاقه زیادی برای استخدام چیزی که اخیرا ذکر شده توسط رئیس نیروی هوایی.

“تعدادی از با استعداد آمریکایی, هر دو در داخل و خارج از نیروهای مسلح که می خواهند به بخشی fo فضا نیروی واقعا باور نکردنی” گفت: اوبراین. در ایجاد فضایی نیروی رئيس جمهور و کنگره “اسیر تصورات مردم آمریکا,” او گفت:.

باریک اندازه و نقش شورای امنیت ملی

در مورد نقش شورای امنیت ملی اوبراین گفت که او به طور قطع تعدادی از سیاست های حرفه ای پس از او در نقش شش ماه پیش.

“تحت ریاست جمهوری اوباما در شورای امنیت ملی کارکنان تا به حال تا این حد رواج تقریبا 250 پلیس حرفه ای,” او گفت:. “زمانی که من فرض که تعداد هنوز هم بیش از 175. شش ماه به تصرف ما کارآمد به بین 110 و 115,” او گفت:.

اوبراین گفت که او تنش برای کارکنان که نقش آنها این است که در خدمت رئیس جمهور با مشاوره.

شورای امنیت ملی متکی بر کارکنان در جزئیات از بخش های دیگر مانند پنتاگون گفت: o’brien, به دلیل آن است یک بودجه بسیار کوچک.

“این detailees می آیند بیش نیست به نماینده این سازمان در شورای امنیت ملی است اما در آینده به هیات رئیس جمهور ایالات متحده و به او مشاوره,” او گفت:.

Epoch Times Photo
جدید مشاور امنیت ملی رابرت OBrien در کاخ سفید در واشنگتن در اکتبر. 23, 2019. (Saul لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ)

“در آن وجود ندارد به توان عملیاتی گفت:” اوبراین. “من فکر می کنم که شاید یک تغییر اساسی از این که شاید آخرین دولت بود.”

“زمانی که من وجود دارد من گفته شد وجود دارد مردمی در ساخت تماس از شورای امنیت ملی به جلو عامل پایگاه های من گفته شد آنها مردمی برقراری تماس به کشتی. وجود دارد و مردمی که به طور منظم تماس با سفارتخانه ها و این نوع از چیزی. آن را به حال تبدیل شدن به یک بسیار operationalized سازمان است.”

اوبراین گفت که برخی از کارکنان به نظر می رسد فکر می کنم شورای امنیت ملی بود یک فرصت شغلی و تلاش برای ماندن تا زمانی که ممکن است. “من فکر می کنم که وجود دارد برخی از مردمی که احتمالا تا به حال این ایده که آنها بهتر می دانستند چگونه به رفتار سیاست خارجی ایالات متحده بهتر از رئیس جمهور منتخب ایالات متحده است.”

او گفت که اگر شورای امنیت ملی کارکنان نمی تواند خود را اختلاف نظر با رئیس جمهور کنار گذاشته و سپس شورای امنیت ملی نیست مناسب برای آنها. او گفت که چنین افرادی خواهد بود بهتر است در خود سازمان “تلاش برای ایجاد سیاست و یا خنثی کردن سیاست یا سیاست” و یا شاید “رفتن برای انتخابات کنگره و یا دولت senator.”

دنبال سیمون در توییتر: @SPVeazey

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im