پارک های ملی, مکان های تاریخی تا حدودی بازگشایی ژوئن 1, اما هیچ کمپینگ در عین حال

برخی از ملی کانادا پارک ها و مکان های تاریخی را دوباره باز برای استفاده از بخشی از ماه آینده اما تنها در مکان های که در آن در نظر گرفته شده است امن برای انجام این کار.

نخست وزیر جاستین ترودو و گفت: این مناطق از برخی از پارک که در آن فاصله فیزیکی است که ممکن است برای بازدید کنندگان خواهد بازگشایی ژوئن 1.

“وجود خواهد داشت فازهای مختلف گفت:” ترودو.

همه پارک های ملی, مکان های تاریخی و حفاظت دریایی مناطق بسته شده اند و برای هفته ها به سرعت گسترش COVID-19.

سازمان دیده بان | ‘رفتن به پارک که در نزدیکی شما’ می گوید وزیر

وزیر محیط زیست Jonathan ویلکینسون می گوید: حرکت به بازگشایی پارک ملی بسیار محدود خواهد بود در اول و نمی شود به هر پارک. 2:10

اتاوا در حال حاضر کار با استان ها را امتحان کنید و تراز افتتاحیه پارک های ملی با استانی ، ترودو گفت: پارک در شمال کانادا در نزدیکی جوامع بومی را نمی خواهد باز کردن در حال حاضر.

کمپینگ در پارک ها نیز اجازه داده نمی شود تا حداقل 21 ژوئن. اتاوا را ارزیابی اینکه آیا اردو باید رزومه که در آن نقطه.

وزیر محیط زیست Jonathan ویلکینسون گفت: بازگشایی بسیار محدود خواهد بود و نمی شود به هر پارک.

مسیرهای پیاده روی در روز-استفاده از مناطق و فضاهای سبز و برخی از قایقرانی تفریحی مجاز خواهد بود پس از ژوئن 1 اما ویلکینسون گفت: مردم باید چک آنلاین قبل از رفتن به ببینید که آیا خود را در محلی پارک باز است برای انتخاب خود را فعالیت.

ترودو گفت: او می داند که ممکن است آخر هفته طولانی پیش رو متفاوت خواهد بود برای بسیاری از کانادایی ها از آنجا که بسیاری از روایاتی که در شروع تابستان امکان پذیر نیست.

ترودو می گوید که نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای و تشکر کانادایی برای ساخت تلاش برای ماندن در خانه و کمک به کانادا پیش از همه گیر به عنوان آنجا که ممکن است.

نخست وزیر جاستین ترودو می گوید دولت در نظر دارد برای باز کردن بخش هایی از پارک ملی و سایت های تاریخی که در آن فاصله فیزیکی است که ممکن است در تاریخ 1 ژوئن. 0:55

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de