گارد ملی برای اعزام 1000 سرباز در شش متحده

گارد ملی اعلام کرد که آن را اعزام 1000 سرباز در سراسر شش کشور تا پایان روز جمعه در پاسخ به COVID-19 coronavirus بیماری همه گیر.

اجزای ارتش و گارد ملی هوایی فعال هستند در فلوریدا, آیووا, لوئیزیانا, New York, رود آیلند و واشنگتن که از صبح روز جمعه با توجه به بیانیه ای به دست آمده توسط Fox News. حدود 400 نفر از اعضای گارد هستند و در این کشورها است.

“به عنوان دیگر کشورهای در حال درخواست برای حمایت از مقامات مدنی آن اعداد را به سرعت در حال تغییر. در پایان روز ما انتظار داریم که تعداد به رویکرد 1,000” با توجه به گارد ملی گزارش ستاره و راه راه.

چندین متحده اعلام کرده اند شرایط اضطراری در پاسخ به COVID-19 شیوع. داده های ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد که بیش از 1700 موارد تایید شده است در سراسر ایالات متحده است.

“گارد ملی است که به طور کامل درگیر در محلی و ایالتی و فدرال در سطح برنامه ریزی و اجرای ملت در پاسخ به COVID-19” گفت: گارد ملی دفتر سخنگوی نظامی بار. “در زمان اضطراری گارد ملی اداره به عنوان یک فدرال هماهنگی آژانس باید یک دولت نیاز به کمک از گارد ملی ایالت دیگر.”

“در سطح ملی از اعضای گارد در حال آموزش پرسنل در COVID-19 دیدگاه شناسایی و آماده شدن گارد ملی امکانات برای استفاده به عنوان انزوا مسکن و تدوین پزشکی دولت تامین موجودی انبار” در بیانیه ای گفت:. “گارد ملی پرسنل ارائه خواهد شد کمک به ایالات متحده است که شامل پشتیبانی لجستیکی ضد عفونی/پاک کردن فعال/انجام حمل و نقل پزشکی پرسنل تماس با مرکز پشتیبانی و تحویل غذا.”

این می آید به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی بیش از این ویروس به آزاد کردن منابع بیشتر و بودجه.

گارد ملی وب سایت اداره می گوید که دولت فرماندار می توانید فعال کردن گارد ملی “در پاسخ به طبیعی و یا انسان ساخته شده از بلایای طبیعی و یا دفاع از میهن ماموریت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de