کلیسای جامع ملی یافته 5,000 ماسک بود که Stashed آن سردابه برای بیش از 10 سال

به عنوان سر سنگ تراش در کلیسای جامع ملی در واشنگتن جو آلونسو می داند که فهم و outs از کلیسای بهتر از هر کسی.

بنابراین او به عنوان خوانده شده اخبار CCP ویروس همه گیر آلونسو به خاطر آن است که چیزی وجود دارد دور نشستن در کلیسای جامع crypt سطح است که می تواند کمک به تلاش ها برای مبارزه با این ویروس: 5,000 N95 ماسک ماسک.

با تعدادی از coronavirus بیماران افزایش مراقبت های بهداشتی کارگران مواجه شدید کمبود ماسک. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است و حتی توصیه می شود مراقبت های بهداشتی کارگران به استفاده مجدد از ماسک و یا استفاده از bandanas و روسری زیرا چیزی بهتر از هیچ چیز است.

new york coronavirus
کارگران در لباس محافظ صبر کنید برای افرادی که به آزمایش می شود برای کوروناویروس (COVID-19) به عنوان آنها می رسند با ماشین در دولت اول درایو-از طریق COVID-19 موبایل مرکز آزمون در گلن جزیره پارک در نیو راشل نیویورک در تاریخ 13 مارس سال 2020 است. (Timothy A. کلاری/خبرگزاری گتی ایماژ)

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

دانستن چگونه به شدت مورد نیاز این ماسک شدند مقامات در کلیسای جامع بلافاصله هر دو تولید کننده و CDC به تایید می کنند که آنها هنوز هم امن برای استفاده است. سپس آنها را به کار بدانند کمک مالی طرح.

“در این شرایط سخت و تلاش بار در کلیسای جامع جامعه در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای کمک به محافظت از آسیب پذیر ترین در میان ما از اثرات این بیماری همه گیر کوروناویروس” این بسیار Rev. رندولف مارشال Hollerith رئیس کلیسای جامع ملی واشنگتن در بیانیه ای گفت:.

در چهارشنبه Hollerith و دیگران کمک جعبه بار از ماسک به یک ون به ارائه آنها را به بیمارستان های محلی. کلیسای جامع گفت: 2,000 ماسک تحویل داده شد به فرزندان ملی و 3000 ماسک تحویل داده شد به دانشگاه جورج تاون بیمارستان. “کلیسای جامع را حفظ تعداد کمی از ماسک ها به منظور تسهیل در مراقبت معنوی نیاز دارد” آن گفت: در انتشار اخبار.

ماسک خریداری شد در سال 2006 زمانی که پرنده آنفولانزا شناخته شده به عنوان H5N1 به حال جهان در لبه. آنها به معنای اجازه می دهد کلیسای جامع روحانیت به “ارائه مراقبت معنوی بدون قرار دادن سلامت خود را در خطر” با توجه به کلیسای جامع.

اما پس از آنفولانزا بود از بین می رود و بدون ایجاد آسیب های زیادی در ایالات متحده ماسک قرار داده شد در ذخیره سازی و فراموش کردن در مورد.

“ما ساخته شده قابل تنظیم به عبادت ما برنامه های ساخته شده و کلیسای خدمات آنلاین در دسترس” Hollerith گفت. “و در حال حاضر ما در حال آماده به این اضافی فعال مرحله برای اطمینان از هزاران نفر دسترسی به حفاظت است که در غیر این صورت ممکن است هرگز در دسترس به آنها.”

The-سی ان ان-سیم
™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im