ناتان معروف سگ داغ زنجیره بازگشت $1.2 میلیون COVID-19 امداد وام

ناتان معروف سگ داغ زنجیره اتحاد پیوست صفوف شرکت های بازگشت COVID-19 امداد وام در میان خشم بزرگ شرکت های بهره برداری از بودجه اضطراری به معنای نگه داشتن مادر و پاپ مغازه های شناور در طول این بیماری همه گیر.

این جزیره ادم ساده لوح رستوران شناخته شده برای میزبانی سالانه هات داگ خوردن مسابقه اعلام کرد در یک شنبه تشکیل پرونده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار که این امر بازگشت به 1.2 میلیون دلار آن را دریافت کرده بود زیر چک Protection Program (PPP) کسب و کار کوچک وام طرح که بسیار محبوب آن را از پول زد.

این شرکت به ارزش حدود 253 میلیون, آخرین شرکت برای بازگشت پول پس از گرفتن PPP وام. دیگران را به انجام این کار عبارتند از: لرزش کلبه روت کریس و لس آنجلس لیکرز.

ناتان معروف گفت: در پر کردن آن را دریافت PPP وام چند روز قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت جدید صادر هدایت (pdf) دلسرد شرکت با قابل توجهی از ارزش بازار از تقاضا برای کمک های مالی است که بسیاری از کسب و کارهای کوچک—از جان گذشته به پایان می رسد دیدار در میان همه گیر—دیگر نمی تواند دسترسی به زمانی که صندوق تخلیه شد در اواسط ماه آوریل است.

Epoch Times Photo
طرفداران جمع آوری در ناتان مشهور چهارم جولای هات داگ خوردن مسابقه در جزیره ادم ساده لوح نیویورک در جولای 4, 2015. (اندرو Renneisen/گتی ایماژ)

PPP طرح ایجاد شده به عنوان بخشی از $2.4 تریلیون Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در 27 مارس ، شناخته شده به عنوان مراقبت عمل اورژانس امداد لایحه در ابتدا اختصاص داده شده $349 میلیارد برای کسب و کار با کمتر از 500 کارمند است. شرکت های بزرگ قادر به درخواست برای PPP امداد وام تحت معافیت اجازه می دهد رستوران ها و هتل ها به درخواست برای کمک های مالی به عنوان طولانی به عنوان آنها نمی باید بیش از 500 کارمند در یک مکان.

“ما شاهد واکنش فوق العاده ای به دلیل صدها نفر از هزاران نفر از کسب و کارهای کوچک را بدست نمی PPP وام” کریس Allieri بنیانگذار ارتباطات شرکت مشاوره توت & آستور گفت: کسب و کار خودی. “بسیاری از آنها تا به حال به توقف عملیات به دلیل آنها نمی توانید صبر کنید تا زمانی که گلدان از پول تایید شده است.”

Epoch Times Photo
تماشاگران دیده بان به عنوان رقبای خوردن هات داگ در طول ناتان مشهور چهارم جولای هات داگ خوردن مسابقه در جزیره ادم ساده لوح نیویورک در تاریخ 4 ژوئیه سال 2019. (همین Emmert/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه امضا جدید امداد لایحه که پر PPP بودجه با اضافی $310 میلیارد.

جدید ارشاد توضیح شرایط برای درخواست وام از جمله این که شرکت باید تضمین کند که آنها نیاز به وام و که آنها می توانند دسترسی به وجوه دیگر.

“وام گیرندگان هنوز هم باید گواهی در ایمان خوب است که خود را PPP درخواست وام لازم است” اداره کسب و کار کوچک است که اداره وام اظهار داشت: در دستورالعمل جدید (pdf). “بعید است که یک شرکت عمومی با قابل توجهی از ارزش بازار و دسترسی به بازار سرمایه خواهد بود قادر به ایجاد مورد نیاز صدور گواهینامه در ایمان خوب است و این شرکت باید آماده برای نشان دادن به SBA بر اساس درخواست این اساس برای آن گواهینامه است.”

همانطور که از صبح روز سه شنبه حداقل 248 عمومی شرکت تا به حال فاش دریافت برخی از 905 میلیون دلار در PPP وام با توجه به تجزیه و تحلیل داده های شرکت FactSquared که وارد براده SEC.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de