راننده نسکار Ryan Newman از بیمارستان مرخص شد. فقط دو روز پس از سقوط در طول دیتونا 500 در فلوریدا.

Roush Fenway مسابقه ارسال شده یک عکس از نیومن راه رفتن از بیمارستان با دو دختر. ساعت قبل از این تیم نوشته شده در عکس با نیومن و دختران خود را و گفت که او در حال نشان دادن بهبود است.

“Ryan Newman درمان شده و منتشر شده از هالیفاکس مرکز پزشکی” آن در توییتر نوشت.

“درست به او خوشگذران طبیعت او نیز بوده است شوخی با کارکنان دوستان و خانواده در حالی که بازی با دو دختر خود را” Roush Fenway مسابقه در بیانیه ای گفت.

در آخرین دامان نسکار مسابقه نیومن چرخید به خارج از دیوار قبل از اینکه قوی کردن سد کوه در می رم به هوا. نیومن خودرو و سپس skidded در سقف آن در سراسر خط پایان.

نیومن استخراج شد خراب شد و بلافاصله به هالیفاکس بیمارستان در شهر ساحلی دایتونای فلوریدا.

“رایان در ادامه به بیان قدردانی خود را برای غلیان احساسات پشتیبانی از سراسر کشور و به او و خانواده اش برای سپاسگزار هستند بسیار زیاد سطح حمایت شده است که ارائه شده توسط نسکار جامعه و فراتر از آن” Roush Fenway مسابقه گفت: در قبل از بیانیه این هفته است.

روز سه شنبه این سازمان گفت: نیومن بیدار می شد و صحبت کردن به خانواده خود را در حالی که در بیمارستان است.

“رایان و خانواده اش ابراز قدردانی خود را برای نگرانی و پیام های صمیمانه از سراسر کشور است. آنها سپاسگزار برای حمایت بی دریغ از نسکار جامعه و فراتر از آن” Roush Fenway نوشت.

Epoch Times Photo
Ryan Newman, راننده #6 کخ صنایع فورد flips یک به عنوان او را از سقوط در طول جام نسکار سری 62 سالانه دیتونا 500 در Daytona International Speedway در شهر ساحلی دایتونای فلوریدا در فوریه. در 17 سال 2020 است. (Jared C. Tilton/گتی ایماژ)
Epoch Times Photo
Ryan Newman, راننده #6 کخ صنایع فورد سقوط و پایین بپرد. (عکس از مایک Ehrmann/گتی ایماژ)

جزئیات نیومن آسیب نشده اند منتشر شده توسط این تیم است.

سقوط جلب توجه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت که: “دعا برای Ryan Newman بزرگ و شجاع راننده نسکار.”

تعدادی از رانندگان نسکار در واکنش به نیومن شنبه بهداشتی به روز رسانی در رسانه های اجتماعی.

“این خیلی عالی است!!” راننده Kurt Busch در توییتر نوشت. “دو چیزی است که من گرفته ام از این: 1) وجود دارد همیشه خطر درگیر در ورزش ما است. 2) ایمنی پیشرفت نسکار ساخته شده است که باور نکردنی است.”

“این عالی است” Austin دیلون در توییتر نوشت. “با تشکر از شما عیسی مسیح.”

راننده کوری LaJoie گفت: او خدا را شکر به شنیدن در مورد نیومن را بازیابی. وسیله نقلیه خود را قادر به حرکت از راه نیومن خودرو پس از آن ضربه به دیوار.

“در حالی که من در پایین وجود دارد من ارسال یک ‘با تشکر از شما عیسی دست خود را از حفاظت’ نماز و در لحظه ای که من تا به حال هیچ ایده که من ضربه یا شدت آن را” LaJoie نوشت: در Instagram. “من از شنیدن بسیار خوش بینانه همه چیز در رایان وضعیت تا نماز خود را در حال کار نگه داشتن آن نورد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im