ناسا انسان Spaceflight رئیس استعفا پیش از راه اندازی

کارگران فشار شستشو آرم ناسا در خودرو مونتاژ ساختمان قبل از SpaceX را ارسال دو فضانوردان ناسا به ایستگاه فضایی بین المللی روی آن موشک فالکون 9 در مرکز فضایی کندی در کیپ کاناورال فلوریدا., ایالات متحده, مارس 19 سال 2020 است. (جو ناخدای کشتی/فردا نیوز)

ناسا انسان spaceflight رئیس داگ Loverro استعفا کرده است با توجه به داخلی ضبط خبرنگاری دیده می شود توسط آژانس کارکنان در روز سه شنبه فقط یک هفته قبل از این سازمان است و برنامه ریزی برای راه اندازی دو فضانورد به فضا از خاک ایالات متحده آمریکا برای اولین بار پس از سال 2011 است.

استعفای پوش Loverro کوتاه نقش در آژانس نظارت فضانورد آینده راه اندازی و فرود انسان بر روی ماه تا سال 2024.

“دانشیار مدیر بشر اکتشاف و عملیات داگ Loverro به استعفا از سمت خود موثر شنبه, مارس 18” گفت: این یادداشت فرستاده شده به کارکنان در روز سه شنبه و با دیده خبر داد.

آن اضافه شده است که کن Bowersox ناسا معاون دستیار مدیر سابق و یک فضانورد را Loverro محل تا زمانی که جایگزینی دائمی یافت.

یک سخنگوی ناسا کاهش یافته است به نظر.

در یک ایمیل به همکاران دیده می شود توسط “رویترز” Loverro گفت: خروج او بود “به دلیل شخصی من اقدامات” با استناد به بدون توضیح بیشتر “خطرات” او در زمان برای دیدار با آژانس 2024 ماه مهلت است.

“روشن است که من ساخته شده یک اشتباه در این انتخاب که من به تنهایی باید عواقب.”

Loverro در زمان پست در ماه اکتبر گذشته به راس ناسا تلاش برای بازگشت انسان به سطح ماه تا سال 2024 یک عجله خط زمان تعیین شده توسط برگ برنده دولت در سال 2019.

توسط جوی رولت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net