READY. In this image released by Space X, the Crew Dragon spacecraft and the SpaceX Falcon 9 rocket are pictured at Launch Complex 39A on May 21, 2020, as preparations continue for the Demo-2 mission at NASA's Kennedy Space Center in Florida. Photo by SPACEX/AFP

آماده است. در این تصویر منتشر شده در فضای X خدمه فضاپیمای اژدها و SpaceX Falcon 9 rocket هستند در حالی راه اندازی مجتمع 39A در تاریخ 21 مه سال 2020 به عنوان آماده سازی برای ادامه ی نمایشی-2 ماموریت ناسا در مرکز فضایی کندی در فلوریدا. عکس SPACEX/AFP

WASHINGTON DC, ایالات متحده آمریکا – ناسا به چراغ سبز در جمعه 22 مه به هفته آینده راه اندازی دو فضانورد سرنشین یک SpaceX کشتی – اولین crewed پرواز به فضا از خاک آمریکا در 9 سال و یک گام مهم به سوی پایان دادن به آمریکا وابستگی به روسیه موشک.

مقامات بالا در آژانس فضایی آمریکا و Elon Musk شرکت های ملاقات شده بود از روز پنج شنبه 21 مه در مرکز فضایی کندی در فلوریدا برای چک نهایی از خدمه اژدها کپسول فضایی خود را قبل از ازدواج مارس 27 crewed ماموریت.

“در پایان ما به رفتن” ناسا مدیر جیم Bridenstine به خبرنگاران گفت: با تصویری از دقیق پرواز آمادگی نقد و بررسی ارائه شده است که رفتن به آینده.

فضانورد آمریکایی رابرت Behnken و داگلاس هرلی در حال برنامه ریزی برای انفجار از کندی تاریخی سکوی پرتاب 39A در 4:33 ب. ظ (2033 GMT) روز چهارشنبه به ایستگاه فضایی بین المللی, ورود روز بعد.

پرسید: در مورد رفتن پیش با ماموریت در میان coronavirus همه گیر Behnken به خبرنگاران گفت: “جایی که وجود دارد خواهد شد یک راه وجود دارد.”

Behnken و Hurley شده اند در سخت قرنطینه پس May 13 به دلیل همه گیر اما آنها گفتند واقعی خود را در انزوا به عنوان دور برگشت به عنوان اواسط ماه مارس.

“ما شده اند در قرنطینه احتمالا بیش از هر فضای دیگر خدمه است که تا کنون در تاریخ این فضا برنامه” هرلی گفت.

او گفت که او و Behnken تست شده اند دو بار تا کنون برای COVID-19 و “شایعه است که آن را ممکن است آزمایش دوباره قبل از ما رفتن.”

فضانوردان آمریکایی شده است, پرواز را به ISS که در حال حاضر خانه های دو روس و یک آمریکایی در روسیه موشک از آنجا که ما برنامه شاتلهای فضایی بود کنار گذاشته بود در سال 2011 پس از 3 دهه خدمات.

باید SpaceX ماموریت موفق ایالات متحده به هدف خود دست یافته اند دیگر نیاز به خرید صندلی در روسی سایوز موشک برای ارسال فضانوردان به ISS است که اشغال شده توسط آمریکا و روسیه فضانوردان پس از سال 2000 است.

‘شرم آور’

ناسا اعطا قرارداد به ارزش $3.1 میلیارد دلار به SpaceX و $4.9 میلیارد دلار به بوئینگ در یک پیشنهاد به ما مستقل دسترسی به فضای بار دیگر.

هدف اصلی برای crewed پروازهای جایگزین شاتل شد 2015 یک وقفه که در اواخر نیل آرمسترانگ اولین انسان به راه رفتن بر روی ماه یک بار به عنوان “شرم آور است.”

Behnken و Hurley شده اند آموزش برای 5 سال در خدمه کپسول اژدها که ویژگی های صفحه نمایش لمسی که به عنوان سوئیچ ها و دکمه های آپولو کپسول از 1960s.

بر خلاف شاتل فضایی – که دچار دو تصادفات منجر به مرگ – در کپسول SpaceX شامل اضطراری و فرار سیستم در صورت وجود مشکل پس از پرتاب.

در پایان این ماموریت است که انتظار می رود به چند ماه گذشته خدمه اژدها را چلپ چلوپ کردن در اقیانوس مانند کپسول آپولو بود آهسته با 4 enormous چتر نجات.

SpaceX و بوئینگ هستند که به نام بر انجام 6 crewed سفرهای هر یک به ISS در طول چند سال آینده.

اگر هفته آینده خدمه اژدها ماموریت – غسل تعمید نسخه ی نمایشی-2 – موفق SpaceX خواهد بود که اولین شرکت خصوصی تا کنون به ارائه فضانوردان به ISS است.

نسخه ی نمایشی-1 پرواز انجام شده با موفقیت در مارس 2019 با یک مانکن روی.

بوئینگ انجام یک uncrewed تست پرواز آن کپسول شناخته شده به عنوان Starliner در دسامبر اما آن دچار اشکالات متعدد.

آمریکا و روسیه همکاری نمی رود برای پایان دادن به یک بار خدمه اژدها می رود به خدمات. ناسا قصد دارد با استفاده از راکت سایوز به ارسال برخی از فضانوردان به فضا است.

SpaceX نیز ارائه پروازها به غیر فضانوردان آمریکایی و مشک شرکت می خواهد در نهایت ارسال گردشگران به فضا است.

خصوصی سه مسافر ماموریت برنامه ریزی شده است برای نیمه دوم سال 2021 با بلیط رود به اجرا در ده ها میلیون دلار است. – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de