ناسا اعلام کرد تاریخ به راه اندازی فضانوردان از ما را به ایستگاه فضایی اولین بار از سال 2011

ناسا روز جمعه اعلام کرد که آن را انجام خواهد داد اولین فضانورد ماموریت از خاک ایالات متحده آمریکا در تقریبا یک دهه در مه 27.

“در مه 27, ناسا را دوباره راه اندازی فضانوردان آمریکایی در آمریکا راکت از خاک آمریکا!” ناسا مدیر جیم Bridenstine ارسال شده در توییتر.

ناسا فضانوردان رابرت Behnken 48 و داگلاس Hurley, 52, می خواهد به پرواز در SpaceX خدمه اژدها فضاپیما به ایستگاه فضایی بین المللی برای “تمدید اقامت” این سازمان اعلام کرد.

این فضاپیما قرار است lift off در بالای SpaceX را موشک فالکون 9 در 4:32 p. m. EDT از راه اندازی مجتمع 39A در فلوریدا—همان مرکز فضایی کندی گفتوگو که توسط شاتل آتلانتیس در ماه جولای سال 2011 بود که نهایی ماموریت شاتل فضایی برنامه.

هرلی خلبان بود که در آخرین ماموریت شاتل. او را به عنوان فرمانده فضاپیما در آینده ماموریت.

فضانوردان باید نه به مدار راه اندازی شد از ایالات متحده از آنجا که ناسا برنامه شاتلهای فضایی بازنشسته در سال 2011. از آن پس ایالات متحده پرداخت شده است روسیه برای حمل فضانوردان به ایستگاه فضایی در حالی که شرکت های خصوصی مانند اسپیس ایکس در حال توسعه بودند به سفر به فضا و فن آوری های مرتبط.

Elon Musks را SpaceX در سال 2012 شد و اولین شرکت خصوصی به حمل و نقل محموله به ایستگاه فضایی. در آن زمان SpaceX گفت: آن را می تواند حمل و نقل فضانوردان به ایستگاه فضایی برای 20 میلیون دلار در مقایسه با 70 میلیون دلار برای یک سفر در روسیه سایوز فضاپیمای گزارش گاردین.

تنها روسیه توسط ایالات متحده آمریکا و سپس چین راه اندازی کرده اند انسان را به مدار از سال 1961. آخرین ماموریت باید همه به خوبی می SpaceX اولین شرکت خصوصی برای انجام این کار و همچنین علامت گذاری به عنوان اولین ماموریت سرنشین دار برای این شرکت از زمان تاسیس آن 18 سال پیش.

SpaceX Crew Dragon
یک SpaceX Falcon 9 rocket حمل خدمه اژدها فضانورد کپسول آسانسور در یک پرواز سقط جنین آزمون یک نقطه عطف کلیدی قبل از پرواز انسان در سال 2020 تحت NASA commercial crew program, از مرکز فضایی کندی در کیپ کاناورال فلوریدا در Jan. 19, 2020. (ایسنا/جو کاپیتان)

آخرین ماموریت است که به نام “نسخه ی نمایشی-2” از آنجا که این دومین بار است که SpaceX در حال راه اندازی خدمه آن اژدها فضاپیما به ایستگاه فضایی.

اگر همه می رود به عنوان برنامه ریزی شده این ماموریت نهایی آزمون پرواز برای خدمه اژدها قبل از ناسا گواهی مهارت برای آژانس Commercial Crew Program, عمومی-خصوصی ابتکار برای منظم پروازهای سرنشین دار به ایستگاه فضایی.

“این گواهینامه و عمل به طور منظم از خدمه اژدها ناسا را قادر به ادامه مهم تحقیقات و فناوری, تحقیقات محل مصرف پردازنده ایستگاه که منافع مردم را بر زمین می گذارد و زمینه را برای آینده اکتشاف ماه و مریخ شروع با آژانس آرتمیس برنامه که زمین اولین زن و مرد در سطح ماه در سال 2024,” ناسا اعلام کرد در وب سایت خود را.

بوئینگ SpaceX را رقیب شده است در حال توسعه آن Starliner کپسول نیز تحت NASA commercial crew program. این شرکت در ماه دسامبر 2019 سقط آن پرواز آزمایشی پس از Starliner کپسول موفق به رسیدن به ایستگاه فضایی.

ناسا هنوز بررسی چه مدت Behnken و Hurley نیاز به اقامت در ایستگاه فضایی به اطمینان حاصل شود که ایالات متحده فضانوردان در حال کارکنان در ایستگاه به طور مداوم. قاب زمان می تواند طیف وسیعی از یک هفته به عنوان اصل برنامه ریزی شده تا شش ماه.

جدول زمانی برای خدمه برنامه شده اند تحت فشار قرار دادند پشت های سال با اولین خدمه راه اندازی در اصل قرار است برای اوایل 2017.

توسعه تاخیر با خدمه اژدها و بوئینگ Starliner مجبور ناسا برای خرید بیشتر خدمه کرسی از روسیه آژانس فضایی. ناسا است که در فرآیند خرید یکی دیگر از صندلی بر روی یک موشک روسی. روسی سایوز کپسول شده اند و تنها وسیله خدمه حمل و نقل به و از ایستگاه فضایی پس از سال 2011 است.

SpaceX شده است با استفاده از فالکون 9 موشک برای پرتاب محموله به ایستگاه فضایی در شرکت اصلی اژدها کپسول از سال 2012. ناسا تبدیل به شرکت های خصوصی برای تحویل یک شاتل برنامه به پایان رسید.

رویترز و آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

دنبال میمی در توییتر: @MimiNguyenLy

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im