نانسی پلوسی خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن به بلافاصله شیر اضطراری جنگ قدرت

سخنران نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) در روز پنج شنبه گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باید استفاده اضطراری زمان جنگ قدرت است که او استناد یک روز قبل از اینکه به زور به شرکت های آمریکایی برای تولید لوازم پزشکی برای جلوگیری از گسترش این CCP ویروس.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

“در حال حاضر کمبود بحرانی پزشکی و تجهیزات حفاظت فردی در حال آسیب رساندن به توانایی ما برای مبارزه با کروناویروس اپیدمی خطر انداختن کارگران خط مقدم و ساخت آن را سخت تر برای مراقبت از کسانی که بیمار” پلوسی در بیانیه ای گفت.

کاخ سفید به اجرای دفاع تولید اقدام به ساخت و توزیع آن مهم محصولات قبل از تقاضا برای آنها موج او استدلال کرد.

“وجود دارد یک روز را از دست بدهد. ما باید بیشتر تست بیشتر تجهیزات حفاظتی و بیشتر هواکش به دست خط مقدم ما کارگران بلافاصله” پلوسی گفت.

روز چهارشنبه تهمت استناد 1950 دفاع تولید عمل نادر گام برای یک رئیس جمهور اجازه می دهد که دولت فدرال به زور خصوصی صنعت برای تولید اقلام با نام امنیت ملی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس خبری که او در اصل یک “رئیس جمهور زمان جنگ” میان مبارزه برای جلوگیری از CCP ویروس گسترش یافته است. “ما در حال سفارش هزاران و هزاران نفر از طرفداران” او به خبرنگاران گفت: در روز چهارشنبه.

اما بعدا در یک پست در توییتر رئیس جمهور گفت که او ندارد قصد دارد بلافاصله با استفاده از قدرت است.

“من فقط امضا دفاع تولید عمل برای مبارزه با ویروس چینی باید ما نیاز به فراخوانی آن در بدترین سناریو در آینده,” او گفت:. “امیدوارم که وجود خواهد داشت بدون نیاز اما ما همه در این با هم!”

پنجاه و هفت خانه دموکرات ها در هفته گذشته در نامه ای (pdf) به ناروا دعوت از او برای استفاده از دفاع تولید عمل برای بحرانی منابع در طول بیماری همه گیر.

سنا, در همان زمان به تصویب مجلس دوم بسته محرک و در حال حاضر به فوریت کار به تصویب یک سوم برای کمک به کارگران, کسب و کارهای کوچک و برخی از صنایع به عنوان آنها مقابله با خرید اینترنتی بسته مدارس توقیف کسب و کار و اخراج.

در خصوص سخت-آمار شهر نیویورک که در حال حاضر هزاران نفر از CCP ویروس موارد به عنوان پنج شنبه, شهردار, بیل د Blasio به نام تهمت به استقرار نظامی ایالات متحده.

“آنها می توانند صرفه جویی در آمریکا زندگی می کند و در حال حاضر که مکان هایی مانند شهر نیویورک,” او نوشت. و به زودی آن را به بسیاری از مکان های دیگر. آقای رئیس جمهور به منظور.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im