Nadler خواستار Barr برای روشن تهمت ادعای در مورد اورژانس قدرت در میان همه گیر

قضایی مجلس رئیس کمیته Jerrold Nadler (D-n. y.) به نام در وزارت دادگستری به ارائه اطلاعات بیشتر در مورد اورژانس قدرت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که او می تواند با استفاده از در طول CCP ویروس همه گیر.

در نامه ای در روز جمعه Nadler و تشکر. استیو کوهن (D-Tenn.), رئیس کمیته فرعی در قانون اساسی حقوق شهروندی و آزادی های مدنی فشرده دادستان کل ویلیام Barr برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات تصریح می کند که دولت او به “اورژانس قدرت” و قدرت به انجام کارهایی در جهت مبارزه با این بیماری همه گیر.

“در روزهای اخیر و هفته رئیس جمهور تهمت بارها پیشنهاد او ممکن است استفاده از نامشخص اورژانس قدرت در پاسخ به COVID-19 گیر” در آمریکا نوشت: در نامه خود. “هنگامی که به چالش خود را در مورد ادعای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت دولت او خواهد ‘نوشتن مقالات’ یا ‘کوتاه حقوقی’ توجیه این موقعیت.”

بیش از چندین کنفرانس های مطبوعاتی در هفته های گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره کرد که او را به استفاده از انواع قدرت های فراهم شده به او را به عنوان رئیس جمهور “است که مردم حتی نمی دانند” که اجازه می دهد او را به اورژانس اقدامات برای پرداختن به نگرانی های مختلف در طول بیماری همه گیر.

در مارس 12, وقتی پرسید که آیا او از رفتن به استناد استافورد قانون یک قانون فراهم می کند که برای فدرال فاجعه کمک مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت “بسیار قوی اورژانس قدرت تحت استافورد عمل” و او “حق به انجام بسیاری از چیزهایی است که مردم حتی نمی دانم در مورد” بدون مشخص کردن بیشتر است.

الیزابت Goitein و اندرو بویل از Brennan Center for Justice پیشنهاد کرده اند در یک op-ed که “حقوق” رئیس جمهور با اشاره به می تواند قدرت های مخفی در زیر اسناد طبقه بندی شده به نام “ریاست جمهوری اقدام اضطراری اسناد” که شامل پیش نویس اعلامیه اجرایی سفارشات و طرح های پیشنهادی برای قانون که ریاست جمهوری گسترش اقتدار در اورژانس.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین ادعا کرد که او قدرت را به تصمیم می گیرید که برای بازگشایی این کشور و بالابر stay-at-home سفارشات حتی اگر او را ملزم به لغو برخی از فرماندار سفارشات. اما در بعد از اظهارات او اذعان کرد که “[t]او فرمانداران مسئول هستند. آنها را به اتهام” و این که او خواهد بود صحبت کردن به فرمانداران به بحث در مورد برنامه های خود را.

در نامه Nadler و کوهن آن گفت: “هنوز مشخص نیست چه رئیس جمهور با اشاره به زمانی که او در توصیف مقامات است که مردم حتی نمی دانم در مورد'” اما با سخنان خود نشان می دهد که “دولت او تولید کرده است و یا ممکن است به زودی تولید اسناد و مدارک مسئله برای حمایت از استفاده از فوق العاده مراجع قانونی در پاسخ به همه گیر” با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن مارس 14 اظهارات.

“این اسناد به احتمال زیاد تحت بررسی توسط وزارت دادگستری دفتر مشاور حقوقی (OLC),” نمایندگان مجلس نوشت.

نمایندگان مجلس در حال درخواست DOJ به دست بیش از هر گونه جلسات در مورد دولت بالقوه استفاده از قدرت اضطراری در طول همه گیر هر ریاست جمهوری اقدام اضطراری اسناد DOJ ممکن است دارای و هر گونه اسناد دیگر یا ارتباطات است که توصیف و تجزیه و تحلیل قانونی بودن استفاده از مقامات اورژانس در طول این زمان.

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de