ماکت ماشین پلیس که فرد مسلح سوار بر قتل او داد و بیداد از طریق روستایی نوا اسکوشیا ماه گذشته متمایز از دیگر RCMP گشت وسایل نقلیه در حداقل یک کلید خاص در راه است.

در نظارت تصویری فیلم و تصاویر منتشر شده توسط RCMP شنبه, گابریل Wortman را مسخره-کردن ماشین گشت به نظر می رسد مجهز به یک فشار نوار روی سپر جلو.

CBC News آموخته است که یک قطعه از تجهیزات ساخته شده می تواند تفاوت قابل توجهی در چگونه این فاجعه شده است.

یک جاده کارشناس ایمنی و حتی می گوید که فشار نوار Wortman ماشین ساخته شده می تواند یک تفاوت مهم در سر-در برخورد با RCMP Const. هایدی استیونسون که فوت در صحنه پس از مقابله با او.

RCMP تایید CBC News که استیونسون پاترول ماشین مجهز به فشار میاره.

متعدد امنیتی و دوربین های فیلم برداری Wortman به عنوان او سوار در سراسر مرکزی, Nova Scotia. (RCMP)

هنگامی که اتومبیل خود برخورد در صبح روز 19 آوریل در نوا اسکوشیا بزرگراه مسلح را “عظیم” مزیت با توجه به بری Wellar استاد بازنشسته در دانشگاه اتاوا که یک عابر پیاده مدافع و ایمنی جاده ،

“فرد در وسیله نقلیه است که در میله های زندان خواهد احساس در اثر معادل 100 درصد از تاثیر” Wellar گفت: CBC News. “فرد مبتلا به فشار نوار میزان تاثیر احساس راننده وسیله نقلیه است که حداقل نسبت به کسی که گرفتن آمار. تفاوت بزرگ.”

فشار میله یا فشار ضربه گیر در وسایل نقلیه پلیس می تواند در خدمت تعداد زیادی از توابع از جمله به عنوان تجهیزات مانت به عنوان حفاظت برای سپر جلو و به عنوان یک کوب به فشار وسایل نقلیه خارج از جاده.

سابق RCMP معاون کمیسر Pierre-Yves Bourduas می گوید مسلح آماده آمد.

“از آنجا که او مجهز وسیله نقلیه خود را با یک فشار بار می ایستد به همین دلیل است که او ممکن است انتظار می رود هر نوع موانع و یا نیاز به رفتن را از طریق نرده ها.”

فشار میله های حقوقی در وسایل نقلیه غیر نظامی در نوا اسکوشیا اما مشترک در گشت پلیس ماشین در استان است.

RCMP گفت: CBC News آنها عمل 588 وسایل نقلیه در این استان و این که “برخی از وسایل نقلیه مجهز به تجهیزات خارجی نگهبانان گاهی اوقات به عنوان فشار میله و یا فشار ضربه گیر” اما آنها نمی باید دقیق حساب کند.

سازمان دیده بان | فیلم N. S. تیراندازی مشکوک در مدت کوتاهی قبل از او گرفتار شد

نظارت تصویری نشان می دهد که مظنون مسلح در نوا اسکوشیا جرم تیراندازی در کمتر از یک ساعت قبل از او گرفتار شد و کشته شده توسط پلیس. 1:53

در یک ایمیل و پاسخ به سوالات از CBC News, RCMP گفت: آنها بر این باورند Wortman متصل به فشار نوار به ماکت خودرو پس از او خریداری شده آن را در یک حراج پاییز گذشته.

Wortman بود در حرکت درست در جنوب Shubenacadie, N. S., که روز شنبه هنگامی که او کشیده تا کنار ماشین RCMP Const. چاد موریسون و در او. موریسون مجروح شد اما موفق به دور است. مدت کوتاهی پس از استیونسون سفر عازم شمال در بزرگراه 2 هنگامی که او مواجه می شوند Wortman ماشین سفر جنوب. RCMP گفت: این دو خودرو با هم برخورد است.

RCMP ارائه نشده است جزئیات بیشتر در صدمات استیونسون رنج می برد در برخورد. The Mounties گفت: پس از دو اتومبیل, برخورد, “استیونسون مشغول مسلح. مسلح در زمان Const. استیونسون زندگی است. او همچنین در زمان Const. استیونسون تفنگ و mags.” کمتر از یک ساعت بعد Wortman, 51 بود به ضرب گلوله کشته شده توسط پلیس.

معلوم نیست اگر RCMP هشدار داد دیگران از فشار بار

RCMP گفت: آنها تایید کرد که Wortman بود رانندگی یک ماکت RCMP ماشین گشت پس از یک شاهد ظهور از پنهان شده در 6:30 صبح که یکشنبه است.

“زمانی که به اين كه ما صادر بلو [در نگاه کردن] بولتن که شامل یک شرح مشکوک و خودرو به تمام افسران پلیس در نوا اسکوشیا” the Mounties گفت: CBC اخبار در ایمیل.

اما هنوز مشخص نیست اگر آنها شامل فشار نوار در توضیحات خود را.

در یک توییت ارسال شده در ساعت 10:17 صبح در در آوریل 19, هشدار عمومی به دزد مسلح ماکت ماشین RCMP اشاره کرد که تنها مظنون خودرو می توان از یک وسیله نقلیه پلیس توسط تعدادی decalled در سمت.

بازنشسته, Nova Scotia RCMP افسر مایک گرگوری گفت: دیدن یک فشار بار بر روی یک اتومبیل گشت زنی در منطقه خواهد بود یک پرچم قرمز است.

گرگوری Mountie در استان از 25 سال از جمله هفت سال به عنوان جدا شدن فرمانده در Tatamagouche. او در حال حاضر شهرداری و شورا در کولچستر شهرستان که در آن Wortman داد و بیداد آغاز شده و در شب 18 آوریل در جامعه روستایی از Portapique.

“تا آنجا که من می دانم که وجود دارد هیچ ماشین های پلیس در کولچستر شهرستان با فشار میله” گرگوری گفت: CBC News.

در نزدیکی ترورو پلیس واقع در 43 کیلومتری شرق Portapique. رئیس David MacNeil گفت: CBC News که گروه او داده نشده بود در این حادثه که Wortman را بدل به ماشین فشار میاره.

MacNeil می گوید فشار میله در گشت اتومبیل های نادر در استان است.

“ما احتمالا یکی از معدود در این استان است که باید آنها را,” او گفت:.

یک عکس از ترورو وب سایت پلیس نشان می دهد دو از اتومبیل های خود را مجهز به فشار میله های زندان. (ترورو Police Service)

ترورو پلیس 10 مشخص شده وسایل نقلیه در ناوگان خود را. از کسانی که چهار اتومبیل های گشت و سه Suv ها مجهز به فشار میله های زندان. اما MacNeil گفت: خود را به اتومبیل های گشت — دوج شارژر — مدل های مختلف از RCMP اتومبیل در استان است.

او گفت: هدف اصلی از فشار میله در ترورو پلیس وسایل نقلیه است که به فشار ماشین از جاده اما به کوه کمکی قرمز و آبی چراغ و آژیر بلندگو در جلو خودرو که در آن آن را بیشتر موثر است.

می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک کوب

استفاده از فشار میله توسط پلیس در کانادا بحث برانگیز است به دلیل آسیب آنها می توانید انجام دهید.

“اگر کسی دزد ماشین پلیس پس از آن که فرد خود را ضرب و جرح ram,” ایمنی جاده متخصص Wellar گفت. “به طوری که آنها در واقع خطرناک است اگر آنها به درستی استفاده نمی شود.”

Wortman را مسخره کردن پلیس خودرو دیده می شود در اینجا رانندگی در گردشگاه سنت در ترورو, N. S. (RCMP)

CBC News یافت می شود استفاده از فشار میله توسط پلیس خدمات متفاوت در سراسر کشور:

  • هالیفاکس پلیس خدمت می کند باید آنها را در هر یک از آنها 80 مشخص گشت اتومبیل.
  • مونترال پلیس نیز از آنها استفاده نمی روی هر یک از وسایل نقلیه خود را.
  • سلطنتی, Newfoundland پاسبانان گفت: آنها باید فشار میله در تمام خود را مشخص گشت وسایل نقلیه.
  • در استان انتاریو پلیس گفت: آنها از 1 ، 252 خط مقدم وسایل نقلیه همه آنها را داشته باشد.

ساسکاتون پلیس باید هشت وسایل نقلیه در ناوگان خود را با فشار میله های زندان. در ماه اوت گذشته یک استانی پزشکی قانونی استنطاق توصیه می شود که بیشتر ساسکاتون پلیس وسایل نقلیه مجهز فشار میله های زندان. استنطاق شد بررسی 2017 مرگ Austin Eaglechief که فوت کرد زمانی که یک کامیون به سرقت رفته او رانندگی برخورد با وسیله نقلیه دیگر. پیش از آن در پیگیری Eaglechief آماج یک ماشین پلیس. ساسکاتون پلیس شهادت داد که داشتن یک فشار بار بر روی خود ماشین گشت می توانست متوقف Eaglechief هر چه زودتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de