مسلمانان هنوز هم احساس می کنم نا امن یک سال پس از نیوزیلند کشتار

CHRISTCHURCH. A member of the Muslim community stands in front of the Al Noor mosque, two days ahead of the first anniversary of the Christchurch mosque shootings, in Christchurch on March 13, 2020. Photo by Sanka Vidanagama/AFP

CHRISTCHURCH. عضو جامعه مسلمان می ایستد در مقابل Al Noor, مسجد, دو روز پیش از first سالگرد, Christchurch, مسجد, تیراندازی, در, Christchurch, در تاریخ 13 مارس سال 2020 است. عکس Sanka Vidanagama/AFP

CHRISTCHURCH, New Zealand – علیه Danzeisen افزایش می یابد قبل از طلوع آفتاب هر روز برای شنیدن اخبار به طوری که او می تواند آماده سازی مدرسه-سن دختران برای هر گونه آزار و اذیت آنها ممکن است برای مسلمان بودن.

“ما احساس نمی هر گونه امن تر” جامعه مسلمان رهبر می گوید, بازتاب در 12 ماه پس از کرایستچرچ مسجد حملات که در آن یک خود اعلام سفید supremacist کشته 51 مسلمانان در نماز جمعه.

سوء استفاده از تجربه قبل از حملات در 15 مارس سال گذشته درگذشت پایین بلافاصله پس از کشتار Danzeisen گفت: “این احساس کل نیوزیلند جمعیت بود و وحدت پشت سر ما است.”

اما او می گوید آن است که در حال حاضر در ظهور دوباره یک سال از قتل لرزاند که به طور معمول مسالمت آمیز در اقیانوس آرام جنوبی کشور با ناخرسندی در میان جامعه مسلمان در میان مداوم سولفات و تهدید.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio – که دریافت ستایش گسترده برای دست زدن به پس از قتل عام بستری در جمعه 13 مارس وجود دارد “بسیار بیشتر” کشور او می تواند انجام دهد برای مقابله با سفید supremacists.

انجم رحمان از بنیانگذاران اسلامی زنان شورای نیوزیلند گفت: وجود یک “جریان پنهانی و یا حرف از نفرت… از آن فقط در جامعه ما مشاهده می کنیم آن را به مقدار زیادی در آنلاین نفرت (سمت) جامعه فراجنسیتی.

“من نمی خواهم بگویم آن را به طور خاص فقط ما, اما ما احساس آن است.”

زنان مسلمان که پوشیدن روسری هدف قرار گرفتند “از آنجا که آنها فکر می کنم ما آسیب پذیر هستیم و نمی توانیم به مبارزه با” او گفت:.

پس از قتل عام در دو مسجد در جنوب Island city, New Zealand دولت به سرعت نقل مکان کرد.

تفنگ قوانین محکم protocol wine studio راه اندازی یک کمپین جهانی به های تروریستی و تندرو مطالب حذف شده آنلاین و قضایی درخواست تاسیس شد و به بررسی آنچه انجام شده می تواند به جلوگیری از این حملات است.

Danzeisen سابق شرکت وکیل در ایالات متحده نقل مکان کرد که به نیوزیلند 14 سال پیش گفت که او معتقد است حمایت نشان داده شده است به مسلمانان که بلافاصله پس از عکسبرداری “تعجب کسانی که در حاشیه supremacist حرکات”.

“به عنوان یک نتیجه از آن ساخته شده آنها را بیشتر دفاعی و بیشتر تند و تیز آنها تبدیل شده ایم بلندتر,” او گفت:.

سم تهدید

در اخیر تهدید به زنان اسلامی را شورای “آنها به ما گفت که آنها می دانستند آنچه ما انجام شد که ما, که ما در جلسه با, و آنها در حال تماشای ما بود و به یک اشاره از مسمومیت”.

Danzeisen گفت که او احساس مهم بود که به مختصر دبیرستان-سن دختران در مورد جهانی حوادث به طوری که آنها می تواند رسیدگی به هر گونه تهدید و ارعاب.

“من برای سال, به طوری که آنها می تواند به مدرسه برود و آماده می شود قادر به توضیح به همسالان یا معلمان که وجود دارد بین المللی موضوع را توضیح دهد که چرا در پاسخ آنها. من آگاه هستم از کودکان مورد آزار و اذیت هر دو توسط همسالان اما همچنین مربیان است.”

تاثیر گسترش فراتر از نیوزیلند. در Al Noor مسجد Jabara Akhter Juti گفت: خانواده اش در بنگلادش باقی می ماند “بسیار نگران من” از او نقل مکان کرد به Christchurch سال گذشته با شوهرش.

امام در Al نور جمال Fouda می خواستم گسترده تر تاثیر افراط گرایی خطاب و نه فقط محدود به مسلمانان است.

“این یک جنگ مقابل نیوزیلند نه تنها علیه مسلمانان چون امروز از آن است که در برابر یک گروه فردا در برابر گروه دیگر افرادی از اقوام دیگر زمینه های هدفمند” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

مسجد سخنگوی تونی سبز گفت: حادثه اخیر در اوکلند که در آن یک چینی, دکتر, مورد آزار قرار گرفته بود در عمومی به دلیل coronavirus برجسته مشکل است.

“من نمی دانم اگر او متولد نیوزیلند اما او اینجا بوده است برای مدت زمان بسیار طولانی و او تا به حال مردم فریاد در او ‘رفتن به چین.

“این بخشی از یک بسیار گسترده تر موضوع و من فکر می کنم مردم باید برای آمدن به شرایط با آن است.”

“این یک مسئله جهانی تاثیر آن بر جوامع در سراسر جهان است.”

پرس و جو به این مسجد تیراندازی است که با توجه به گزارش در پایان ماه آوریل است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im