نوازندگان گروه دارای آنلاین کنسرتهایی برای جمع آوری بودجه برای سلامت frontliners

Screenshots from Musiko Publiko

تصاویری از Musiko Publiko

مانیل فیلیپین – مشتاق به جمع آوری پول برای کمک به سلامت کارگران در خط مقدم در برابر coronavirus علت گرا نوازندگان گروه Musika Publiko برگزاری روزانه آنلاین بهره مند گیگابایت دوبله Tugtugan para sa Kalusugan (موسیقی کنسرتهایی برای سلامتی).

آنها شبکه ای از نوازندگان و آهنگسازان موسیقی تولید کنندگان و علاقه مندان که در حال دفاع و تولید “آهنگ ها که منعکس کننده بار و الهام بخش مردم را به انجام کار خوب یا عمل به صورت واقعی تغییر دهید.”

از طریق این آنلاین کنسرتهایی به نفع آنها امید برای تشویق مردم به کمک به شهروندان در واکنش به این فاجعه (مرکز CDRC) در حالی که گوش دادن به اجرای برنامه از برخی از نوازندگان مورد علاقه خود را. (بخوانید: فهرست: چگونه برای کمک به بهداشت و درمان کارگران frontliners در طول coronavirus همه گیر)

CDRC یک فاجعه-پاسخ سازمان غیر دولتی ارائه شده است پشتیبانی از 50 بهداشت کارگران در شرق خیابان مرکز پزشکی 1,433 سلامت کارگران در ملی پیوند کلیه, موسسه و 20 سلامت کارگران در فیلیپین مرکز ارتوپدی.

CDRC شده است به همکاری با سلامت مبتنی بر سازمان های غیر دولتی و اتحادیه های کارگری به سرعت پاسخ به اساسی و مهم نیاز از جمله تجهیزات حفاظت فردی کارگران بهداشت از دو بیمارستان های دولتی و خصوصی و مراکز پزشکی. (آهنگ: هنرمندان گروه اختصاص آهنگ به کروناویروس frontliners)

پس مارس 23 Musika Publiko شده است و شامل اجرای برنامه های محلی و بین المللی نوازندگان در تلاش برای الهام بخشیدن به دیگران برای نشان دادن حمایت خود را به frontliners با دادن کمک های مالی.

در حال حاضر در هفته دوم این گروه در حال حاضر در ارتباط با “دوستان” خود “اصلی شبکه ای از گروههای نوازندگان و خواننده و ترانه سرایان.”

آنها در حال حاضر هنرمندان از, Central Luzon شمالی Luzon Bicol و از خارج از کشور به قرض دادن مهارت ها و استعدادهای خود برای کشور و بهداشت کارگران است.

در میان کسانی که در انجام این سود روزانه کنسرتهایی هستند Pordalab, Gazera, Fallover هماهنگی و افق Talahib مردم, موسیقی, کارل رامیرز جنین Santiago, Eugenio Alcaranze جانا گارسیا طلا Villar, کیت, craig brown, ph. d., لونا Jcel, Tonyo Serada و Bea Herrera.

“ما فکر می کنیم ممکن است تنها قادر به متوقف کردن یک یا دو روز از Tugtugan [Para sa Kalusugan]. در حال حاضر ما یک صف تا روز 13,” Musika Publiko گفت.

با توجه به کارل رامیرز یکی از اصلی conveners از Tugtugan Para sa Kalusugan آنها تصمیم به مرحله سود کنسرتهایی به طوری که آنها می تواند به من قرض بدهید و استعدادهای خود را برای یک علت خوب است.

پس از دولت فیلیپین اعمال ماه “پیشرفته” جامعه قرنطینه در Luzon island برای جلوگیری از گسترش این coronavirus نوازندگان مجبور شدند خود را لغو کنسرتهایی و حوادث.

با وقت آزاد خود دست Musika Publiko سعی بهره برداری در دسترس دیگر نوازندگان برای کمک به صندوق کمک های مالی درایوهای با هدف حمایت از سلامت کارگران در طول این بحران است.

برای رامیرز سلامت کارگران نیاز به کمک و حمایت از مدت ها قبل از بحران اتفاق افتاده است و آن زمان که مردم به هنگام frontliners مورد نیاز آنها بیشتر است.

“بخش سلامت شده است افزایش مشکلات و نگرانی های خود از زمان. این بیماری همه گیر است فقط به ارمغان آورد و این به کانون توجه است. ما هرگز تایر در اعطای وام صدای ما را به سلامت ما کارگران به تقویت و نگرانی های خود را و به بسیج بسیار مورد نیاز برای حمایت از آنها,” او گفت:.

گذشته از جمع آوری کمک مالی برای کارگران بهداشت Musika Publiko همچنین در مورد بهداشت و درمان کشور و وضعیت در طول آنلاین گیگابایت است.

“ما همچنین بالا بردن آگاهی در موضوع بهداشت و درمان در کشور و البته گرفتاری های سلامت کارگران و به همین دلیل آنها نیاز به کمک ما در این ناامید بار” گفتند.

Musika Publiko مدت طولانی است که درگیر در کمک به آدرس های مختلف مسائل اجتماعی در سال گذشته است. در سال 2017, این گروه راه اندازی این آهنگ برای پروژه صلح پس از مروی محاصره. آن را راه خود را از حمل و نقل خود را برای حمایت فقط و صلح پایدار با کمک هنرمندان در سراسر کشور.

Sa kasaysayan ng فیلیپین در ng mundo marami ang هنرمند-led طرح که در نهایت کمک در ساخت تماس برای تغییر اجتماعی قوی تر و گسترده تر (در تاریخ فیلیپین و جهان شده اند وجود دارد بسیاری از هنرمند-led طرح که در نهایت کمک در ساخت تماس برای تغییر اجتماعی قوی تر و گسترده تر)” آنها گفت.

انعکاس احساسات مختلف جامعه مدنی و هنرمندان, سازمان, گروه خواست دولت ملی به تقویت اقدامات خود را در پرداختن به شیوع کروناویروس در فیلیپین.

“همانطور که ما در بالا بردن بودجه برای خط مقدم سلامت کارگران ما تکرار جمعی ما تماس بگیرید به دولت ملی برای رسیدگی به نیازهای آسیب پذیر ترین جوامع در میان جامعه پیشرفته قرنطینه اولویت بندی تقویت مردم, بهداشت و درمان و هل دادن به صورت رایگان و سیستماتیک توده تست و درمان افراد مبتلا به جلوگیری از گسترش COVID-19” آنها گفت.

Musika Publiko مردم را تشویق به کمک به حمایت از frontliners با اهدای به حساب های زیر:

بانک جزایر فیلیپین (پزوی حساب)
شهروندان Disaster Response Center Foundation, Inc
BPI Acct #: 3051-1186-17

Metrobank (پزوی حساب)
شهروندان Disaster Response Center
Metrobank آزما شعبه, Quezon City, Philippines
شماره حساب: 636-3-63600741-3

Metrobank (دلار حساب)
شهروندان Disaster Response Center
Metrobank آزما شعبه, Quezon City, Philippines
شماره حساب: 636-2-63600158-3
کد سویفت: MBTCPHMM

پی پال
[email protected]

– Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de