نوازنده Christopher Cross می گوید CCP ویروس احتمالا بدترین بیماری من تا به حال’

خواننده و ترانه سرا Christopher Cross نشان داد در رسانه های اجتماعی که او آزمایش مثبت برای CCP ویروس.

صلیب شناخته شده به جایزه گرمی برنده بازدید “قایقرانی” و “آرتور تم” گفت که او احساس مهم بود که مردم را آگاه چگونه خطرناک CCP (دیروز) ویروس است.

“من نه در عادت از بحث در مورد مسائل پزشکی در رسانه های اجتماعی” صلیب ” در مارس 3 در Facebook و Instagram. “اما من در انجام این کار امیدوارم که این کمک خواهد کرد که مردم دیگر به درک چقدر جدی و چگونه این بیماری مسری است.”

نوازنده به نام CCP ویروس “احتمالا بدترین بیماری من و ام تا به حال.”

Epoch Times Photo
رنگی اسکن تصویر میکروسکوپ الکترونی از یک آپوپتوز سلول (قرمز) به شدت آلوده با CCP ویروس ذرات (زرد) جدا شده از یک نمونه بیمار. تصویر گرفته شده در NIAID یکپارچه مرکز تحقیقات (IRF) در فورت Detrick مریلند منتشر شده در تاریخ 2 آوریل سال 2020 است. (NIAID)

صلیب التماس پیروان خود را به خود قرنطینه شستن دست های خود را اغلب و اجتناب از دست زدن به چهره خود را برای کمک به جلوگیری از CCP ویروس گسترش یافته است.

“برای کسانی از شما که هنوز هم باور نمی COVID-19 ویروس واقعی است و یا فکر می کنم آن است که یک” جعل “و یا قسمتی از یک توطئه توصیه من به شما این است که به درک در حال حاضر که این یک بیماری مرگبار مانند آتش سوزی گسترش در سراسر جهان” صلیب گفت.

او همچنین یک لینک به مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری از صفحه در CCP ویروس.

در سال 1981 صلیب شد اولین کسی رفت و برگشت به چهار دسته عمده در جوایز گرمی در یک سال با اولین آلبوم “کریستوفر صلیب.” شاهکار رفت و بی همتا تا این سال هنگامی که خواننده Billie Eilish برنده رکورد از سال, آلبوم سال, آهنگ سال و بهترین هنرمند جدید در ماه ژانویه است.

The-سی ان ان-سیم
™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

عصر بار ستاد کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im