Murkowski ‘نمی تواند رای به محکوم کردن’ مغلوب ساختن پیشی جستن: می گوید استیضاح فرایند ‘فاسد’

سناتور. لیزا Murkowski (R-آلاسکا) در نظر گرفته شده امکان چرخش رای در استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Feb. 3 که او “نمی تواند رای به محکوم کردن” رئیس جمهور به عنوان او به نام بنیاد از فرآیند پرس و جو “فاسد.”

پیش از رای گیری در مورد اینکه آیا برای محکوم یا تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در چهار شنبه, فوریه. 5, Murkowski گفت: طبقه سنا روز دوشنبه در حالی که او بر این باور رئیس جمهور اقدامات شرم آور “و اشتباه” از بین بردن مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر خواهد بود “سیاسی مجازات اعدام.”

“من نمی توانم رای به محکوم کردن” او گفت:. “این قانون فراهم می کند برای استیضاح نمی کند ولی تقاضای آن در همه موارد.”

Murkowski قبلا در نظر گرفته شده است امکان رای در برابر تبرئه رئیس جمهور است. او با انتقاد از خانه تحقیقات به عنوان عجله “به سادگی به دیدار مصنوعی خود-تحمیل مهلت است.”

ابراز سرخوردگی او بیش از مجلس نمایندگان و سنا را از دست داده و استیضاح درخواست او با اشاره به استیضاح محاکمه بیل کلینتون در سال 1999 که او را به عنوان عادلانه و صادقانه و شفاف روند. قبل از ریاست جمهوری impeachments—بر خلاف مغلوب ساختن پیشی جستن—او گفت: منجر به از سال تحقیق.

در ضمن او گفت: کاربرانی که در حال حاضر در طول محاکمه کلینتون در زمان دقیق در مقابل موضع به آنچه که آنها را امروز. او افزود: “این سطح از نفاق و حیرت انگیز است, حتی برای یک محل مانند واشنگتن دی سی”

“خانه شکست خورده در مسئولیت های خود را. سنا و مجلس باید شرمنده با رتبه تعصب است که بر روی صفحه نمایش در اینجا.”

“ما نمی تواند بزرگترین مشورتی بدن, هنگامی که ما همه چیز لگد کردن با صدور نامه به رسانه ها به جای آن که با هم به مجموعه ای از پارامترهای آزمایشی و مذاکره با حسن نیت در مورد چگونه ما باید ادامه” او ادامه داد. “و برای همه صحبت از بی طرفی آن برای من روشن است که چند در این اتاق نزدیک این واقعا یک ذهن باز.

Murkowski اضافه شده است که او ساخته شده ذهن خود را به محکوم کردن تهمت و پس از چند روز شور و مشورت بر “پوسیده بنیاد از این روند است.”

“همه از این منجر به این نتیجه … که وجود خواهد داشت هیچ محاکمه عادلانه. در حالی که این دادگاه برگزار شد در این مجلس سنا آن را واقعا کاونتی در دادگاه افکار عمومی است.”

“آنچه آغاز شده و با ابتکارات سیاسی که تخریب دفتر رئیس جمهور و کنگره غرق در حزبی گل را تهدید به کشیدن گذشته باقی مانده شاخه ای از دولت پایین همراه با ما.”

او اذعان کرد که تهمت نیست باید جای خود را منافع شخصی بالاتر از “کسانی که از این ملت بزرگ است.”

“رئیس جمهور مسئولیت به رعایت صداقت و افتخار از دفتر. نه فقط برای خود بلکه برای همه رئیس جمهور آینده. اهانت آمیز با اقدامات و یا حتی نام آن را تضعیف می برای رئیس جمهور آینده و آن را تضعیف کشور ما است.”

Murkowski گفت که در پاسخ به رئیس جمهور رفتار نباید به “disenfranchise نزدیک به 63 میلیون آمریکایی” و حذف او از انتخابات.

“خانه می تواند به دنبال سرزنش و بلافاصله پرش به درمان از آخرین رفت و آمد مکرر” او گفت:, و اضافه کرد که رای دهندگان باید تصمیم تهمت سرنوشت.

“رای دهندگان را تلفظ حکم در نه ماه. ما باید اعتماد خود قضاوت کنند.”

چهارشنبه ساده رای اکثریت مورد نیاز است برای تبرئه رئیس جمهور و یا رد مقالات. یک فمن مورد نیاز است به محکوم کردن رئیس جمهور و حذف او را از دفتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de