‘قتل Hornets’ از آسیا خال در ما برای زمان 1st

بزرگترین گونه از زنبور که می تواند به پاک کردن یک کندو زنبور عسل در یک ماده از ساعت, خال دار شده است برای اولین بار در ایالات متحده با توجه به Washington State Department of Agriculture (WSDA).

آسیایی, غول پیکر اورلئانز—همچنین به عنوان شناخته شده “قتل اورلئانز” این “غول گنجشک زنبور عسل” و “وراجی قاتل”—اندازه 2 اینچ طول و شکار حشرات زیادی مانند دعا mantises زنبورهای دیگر اورلئانز و زنبور عسل است.

آنها به قدری کشنده است که فقط می تواند یکی از کشتن 40 اروپایی زنبور عسل در یک دقیقه در حالی که یک گروه کوچک از آنها می تواند تلفات کل bee colony, سر بریدن آنها و در نظر گرفتن کندو به عنوان خود به خود و با استفاده از اجساد مرده زنبورها برای تغذیه جوان خود را.

خود را ماموران مخفی پلیس نیز بلند و به اندازه کافی قوی به سوراخ پرورش زنبور عسل مناسب و به عنوان یک نتیجه می تواند کشنده برای انسان به عنوان یک گروه از آنها را می توانید در معرض قربانیان به دوز سمی زهر معادل که از یک مار سمی. این سم می تواند به از بین بردن سلول های قرمز خون و در نتیجه نارسایی کلیه و مرگ احتمالی.

A size comparison of the Asian giant hornet
یک مقایسه اندازه از غول های آسیایی زنبور و دیگر حشرات. (حسن نیت ارائه میدهد از واشنگتن وزارت کشاورزی)

بیش از یک دوره سه ماه در سال 2013, اسیایی, غول اورلئانز به کشته شدن 42 نفر و مجروح 1,675 بیشتر در چین و ژاپن گزارش داد که کشنده اورلئانز کشتن 50 نفر در سال است.

با وجود این قاتل اورلئانز بودن بومی معتدل و گرمسیری شرق آسیا در ماه دسامبر 2019 در WSDA دریافت و تایید چهار گزارش از غول های آسیایی اورلئانز در نزدیکی بلین و واشینگتن در واشنگتن اولین رؤیت در ایالات متحده است. کانادا نیز کشف غول های آسیایی اورلئانز در دو محل در بریتیش کلمبیا در پاییز 2019. دانشمندان نمی دانند که چگونه اورلئانز وارد شمال امریکا است.

نیویورک تایمز در توصیف هورنت را نگاه متمایز به عنوان داشتن “یک cartoonishly شدید چهره های اشک چشم مانند مرد عنکبوتی و نارنجی و راه راه سیاه و سفید است که گسترش آن در بدن مانند ببر و گسترده ای باریک بال مانند یک سنجاقک کوچک.” این WSDA به تازگی منتشر شده یک پوستر نشان دادن آنچه که غول های آسیایی هورنت به نظر می رسد و آن تفاوت قابل توجه در اندازه نسبت به دیگر حشرات.

محققان مشتاق برای جلوگیری از اورلئانز از ایجاد یک خانه در ایالات متحده و decimating جمعیت زنبور عسل شروع یک مقیاس کامل شکار.

“این پنجره ما را به نگه داشتن آن از ایجاد” کریس Looney یک WSDA حشره شناس گفت: نیویورک تایمز. “اگر ما نمی تواند آن را انجام دهد در چند سال آینده آن را احتمالا نمی تواند انجام شود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de