WORKING MUSICIANS. Marilag Records artists launch their Patreon account, allowing their subscribers to support their work. Screenshot from Marilag Records on YouTube

کار نوازندگان. Marilag سوابق هنرمندان راه اندازی خود را Patreon حساب اجازه می دهد مشترکین خود را برای حمایت از کار خود را. تصویر از Marilag سوابق در یوتیوب

مانیل فیلیپین – با مباحث کنسرت و جشنواره لغو شد به طور نامحدود تحت coronavirus همه گیر بسیاری از نوازندگان مجبور به پیدا کردن راه های جدید برای ایجاد یک زندگی.

در حالی که جریان آنلاین سیستم عامل همیشه در مراجعه هنرمندان از indie برچسب Marilag سوابق را تبدیل به دیگر برنامه به طور بالقوه درآمدزا گوشه ای از اینترنت: Patreon.

در یک فیلم ویدئویی در یوتیوب در مارس 22, برچسب هنرمندان اعلام کرد پروژه جدید خود به نام #AllTogether که در آن هنرمندان و انتشار موسیقی های جدید و پوشش هر یک از دیگران’ آهنگ های هر ماه. مواد در دسترس خواهد بود از طریق Patreon یک پلت فرم است که اجازه می دهد تا مردم را به حمایت از طراحان از طریق حق عضویت ماهانه.

Marilag سوابق Patreon 3 متفاوت سطح عضویت: یک دلار 1 دلار 5 تومان 10. هر سطح ارائه می دهد درجات مختلفی از دسترسی به محتوا است که هنرمندان خود را قرار داده است.

برچسب در حال حاضر دارای 3 باند: Munimuni این Ridleys و Kamara همه از آن پشتیبانی خواهد شد توسط Patreon اشتراک.

“این ممکن است مدت زمان طولانی قبل از هنرمندان می تواند به انجام آنچه آنها دوست دارند که در حال پخش موسیقی برای کسانی که عشق موسیقی” توضیح Marilag سوابق بنیانگذاران و Munimuni گیتاریست TJ ده اکمپو.

“ما به عنوان هنرمندان و به عنوان یک برچسب متعهد به ساخت موسیقی است که به مردم امید و الهام بخش آنها را به نگه دارید هل دادن به جلو و اعتقاد ما این است که چیزی با ارزش به خصوص در یک زمان مثل این” Kamara خواننده و گیتاریست Kerith ده اکمپو اضافه شده است.

Marilag سوابق’ اولین Patreon انتشار, برنامه ریزی برای 3 ژوئن خواهد بود یک new song by Munimuni. – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de