دورگه خواننده جوی باتیستا می میرد

خواننده و همسر بلیندا Bagatsing تایید جوی آزمایش مثبت برای COVID-19

منتشر شده 7:00 AM, مارس 21 سال 2020

به روز شده در 7:00 AM, مارس 21 سال 2020

JOEY BAUTISTA. Joey Bautista, frontman of the group Mulatto has died. Photo from Facebook/Joey Bautista

جوی باتیستا. جوی باتیستا خواننده گروه از گروه گربه مرده است. عکس از Facebook/جوی باتیستا

مانیل فیلیپین – خواننده جوی باتیستا از ’90s گروه دورگه درگذشت در 19 مارس شده است و سوزانده همسرش بلیندا Bagatsing تایید on Facebook.

در یک پست در جمعه 20 مارس بلیندا گفت که جوی گرفته بود یک تست برای بررسی این رمان coronavirus قبل از او از ذات الریه درگذشت. او در نهایت آزمایش مثبت برای COVID-19.

او همچنین گزارش را رد کرده است که جوی انجام شده در Albay در مارس 11. بلیندا خودش را تحت قرنطینه حداقل به مدت 21 روز. او همچنین خواسته کسانی که تعامل با آنها برای نظارت بر وضعیت خود را برای هر گونه علائم.

“اگر هر یک از شما بودند در اطراف ما 30 روز گذشته لطفا مانیتور خودتان و خودتان بررسی می شود اگر شما به خوبی احساس نمی کنید. من هیچ علائم و تحت قرنطینه به مدت 21 روز. ایمن ماندن همه” بلیندا گفت.

برخی از جوی دوستان در شوهای صنعت مانند ویویان بلس و آفتاب کروز را به رسانه های اجتماعی برای به یاد داشته باشید دوست خود را بعد از خبر مرگ او.

“جوی باتیستا از ارضایی من inaanak sa kasal… (من عروسی فرزند خوانده)

“رفته بیش از حد به زودی. من اشک روان برای یک دوست بزرگ… Joey من inaanak شما خواهد بود واقعا از دست رفته است. خدا استراحت روح خود را در صلح!” Vivan نوشته است.

“RIP جوی باتیستا از کون گروه” آفتاب posted on Facebook.

مونتینلوپا گروه نماینده Ruffy Biazon در توئیتر خود نوشت: “این احساس های مختلف زمانی که این افراد در دایره خود را که می افتد به ویروس. استراحت در صلح جوی باتیستا.”

دو رگه است که یک باند که رز به شهرت در ’90s. در میان آهنگ های محبوب عبارتند از: “آن حرکت را” “دایره کامل” و بازسازی آهنگ “رشد” که برجسته بود در T. G. I. S. فیلم. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im