نمایندگان مجلس کوره فروشگاه مواد غذایی execs بیش از همه گیر پرداخت لغو

نمایندگان مجلس در حال بازجویی زمان تصمیم گیری توسط Loblaws مترو و امپراتوری شرکت به انصراف از $2-یک-ساعت پرداخت بردن آنها در جای خود قرار داده و در اوایل روز از COVID-19 بیماری همه گیر.

Loblaws برندها شامل Shoppers Drug Mart, فروشگاه و بدون زواید است. مترو دارای مواد غذایی, اصول, Jean Coutu مترو و مارک های دیگر در حالی که امپراتوری صاحب Sobeys و FreshCo.

اریک La Flèche, رئيس جمهور و مدیر اجرایی مترو, Inc., سارا دیویس رئیس جمهور Loblaws شرکت Ltd. و مایکل Medline, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت امپراتوری شرکت Ltd. در حال شهادت در مجازی جلسه مجلس عوام’ کمیته صنعت.

پرداخت ضربت در محل قرار داده شد در ماه مارس به خرید وحشت در مراحل اولیه مستندات چپ بسیاری از فروشگاه ها در حال مبارزه برای نگه داشتن اقلام در قفسه.

این سه شرکت اعلام کرد در اوایل ماه ژوئن که آنها می تواند پایان دادن به خود را پرداخت برجستگی همه در عرض چند روز از یکدیگر است.

هر سه execs گفت: نمایندگان مجلس در طول خود را باز گفته است که تصمیمات خود را برای پایان دادن به پرداخت را افزایش می دهد ساخته شده بود به طور مستقل از یکدیگر.

مدلاین sparred به طور خلاصه با لیبرال انتاریو MP ناتانیل ارسکین-اسمیت پس از MP خواسته سه execs اگر آنها پشتیبانی از یک “مترقی حداقل دستمزد” و اینکه آیا آنها به حمایت از تلاش های دولت برای ایجاد یک “دستمزد زندگی می کنند.”

“البته من می خواهم انصاف برای مردم ما اما من فکر می کنم آن را بی احترامی به از من بپرسید در چنین مجموعه سوال به پاسخ در یک ثانیه” مدلاین گفت. او پرسید: Erskine-اسمیت اگر 15 دلار در هر ساعت مقدار به یک دستمزد زندگی می کنند. لیبرال ها متعهد به 15 دلار حداقل دستمزد در انتخابات است.

“ما متعهد به 15 دلار در ساعت حداقل دستمزد به مراتب بالاتر از آنچه به شما پرداخت کارکنان خود را” Erksine-اسمیت پاسخ داد: قبل از این کمیته صندلی در پا.

صحبت کردن در یک نقطه از سفارش, Alberta محافظه کار MP میشل Rempel جلب مداخله در ارز بین Medline و Erskine-اسمیت. “اگر یکی [شهود] می خواهم به استدلال می کنند با یک عضو پارلمان باید آنها را قرار داده و نام خود را در یک رای گیری,” او گفت:.

در خود سوال Rempel فشرده دیویس در مورد سود Loblaws ساخته شده در اوج این بیماری همه گیر و پرسید که آیا او مایل به کار در یکی از فروشگاه ها برای پول کارکنان خود را.

دیویس در پاسخ گفت: این شرکت تا به حال ساخته شده سود در وحشت-خرید دوره, اما آن را به حال شده است جبران سرمایه گذاری آن تا به حال ساخته شده در فروشگاه اقدامات ایمنی.

پرداخت به دست انداز نه در مورد ایمنی’

در بیانیه افتتاحیه, دیویس گفت: Loblaws’ پرداخت دست انداز بود و نه در مورد ایمنی بلکه اذعان کرد کار اضافی ایجاد وحشت خرید در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر.

“پرداخت ما مردم $2 ساعت بیشتر نیست آنها را امن تر,” دیویس گفت:. “ده ها میلیون دلار ما را در سرمایه گذاری جدید حمایت و پروتکل ها انجام داد.

“فروشگاه های ما نیست عامل در راه آنها قبل از COVID. آنها تثبیت شده اند به یک روال عادی.”

La Flèche تکرار Davis point گفت که دست انداز بود در پاسخ به کارگران نیاز به در جدید و ناآشنا وظایف برای مقابله با وحشت خرید.

در خود به خود باز, بیانیه, Medline گفت: پرداخت ضربت موقت بود و امپراتوری همیشه ساخته شده است که روشن است.

همه سه نفر از مدیران گفت: آنها نا امید شدند که تنها شرکت های کانادا دعوت شده بود به شهادت و نه شرکت های ایالات متحده مانند Walmart نیز به پایان رسید پرداخت خود را دست انداز.

اتحادیه نا امید

اتحادیه Unifor نشان دهنده 20,000 خرده فروشی کارگران در سراسر کانادا از جمله برخی در Loblaws و مترو. آن گفت که نا امید شده بود با این حرکت.

“واقعیت این است که این بیماری همه گیر را ندارد این کارگران ضروری است و نه ایجاد بی عدالتی در خرده فروشی. آن را به سادگی در معرض آنها” Unifor جمهور جری Dias گفت.

کار گروه به مدت طولانی استدلال کرد که خرده فروشی کارگران پرداخت می شود نیست به اندازه کافی برای شروع و امیدوار به ایجاد اخیر پرداخت افزایش دائمی.

“ما یک شانس برای حل این مشکل است. ما نمی توانیم اجازه دهید از این فرصت عبور” Dias گفت.

در یک بیانیه رسانه های ایالات مواد غذایی و تجاری اتحادیه کارگران آن را “نا امید” با کارفرمایان که تصمیم به توقف پرداخت اضافی در حالی که این بیماری همه گیر است که هنوز فعال و در حالی که برخی از استان ها هنوز هم مختلف اقدامات پیشگیرانه در محل.

“UFCW کانادا اذعان دارد که حق بیمه پرداخت گردید و به عنوان بخشی از COVID-19 پاسخ اما این اتحادیه همچنین با بیان این که حق بیمه پرداخت باید حفظ شود در طول بیماری همه گیر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>