MP پلیس می میرد از ایست قلبی ساعت قبل از تخلیه پس از Covid بازیابی

Bhopal: A sub-بازرس ارسال شده در ایندور برنده نبرد خود را در برابر Covid-19 اما تسلیم به یک ایست قلبی ساعت قبل از او به بود از بیمارستان مرخص شد.

Devendra کومار Chandravamsi, 41, تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس در مارس 16 و قرار بود به قرنطینه در یک بیمارستان در ایندور. پس از 28 روز در انزوا پی در پی دو نمونه از بازگشت منفی برای coronavirus و او به خانه در روز یکشنبه. اما ساعت قبل از آن او دچار ایست قلبی درگذشت.

Chandravamsi اولین تلفات در میان پرسنل خط مقدم در مبارزه با کروناویروس در Madhya Pradesh.

یک رفیق از دل تنگی فرود در پلیس محافل در کشور پس از مرگ.

وزیر Shivraj سینگ Chouhan ابراز غم و اندوه و اعلام کرد که در سابق gratia از 50 تومان lakh به Chandravamsi خانواده جدا از انتصاب بیوه اش به عنوان دستیار زیر بازرس از پلیس.

حداقل یک دوجین پلیس و 90 پرسنل بهداشتی درمانی در میان 1407 افرادی که آزمایش مثبت برای این ویروس در MP تا کنون. شده اند وجود دارد 72 و میر به علت Covid-19.

ایندور است که کانون این بیماری همه گیر در کشور با 890 موارد تایید شده تا کنون و 52 مرگ و میر.

دولت سرمایه بوپال به 214 مورد تأیید و شش مرگ و میر.

اما در مجموع 131 نفر در کشور از جمله دولت وزیر بهداشت Pallavi جین Govil که تا به حال آزمایش مثبت زودتر بهبود یافته اند و از بیمارستان مرخص شد.

در یکی دیگر از توسعه یکی از کلیدی متهم در حمله پرسنل پزشکی در ایندور اخیرا که تست مثبت برای این ویروس بعد از فرار از یک بیمارستان در جبلپر.

“ما باید راه اندازی یک تعقیب و او گفت:” یک افسر ارشد پلیس از منطقه جبال پور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de