کلیسای مورمون لغو خدمات در سراسر جهان بیش از Coronavirus

کلیسای عیسی مسیح قدیسان روز است که تعلیق همه خدمات عبادت در سراسر جهان با توجه به گسترش COVID-19 coronavirus آن گفت: در بیانیه ای در روز پنج شنبه شب.

سالت لیک سیتی یوتا-بر اساس گروه تصمیم تنها چند ساعت پس از دولت را به فرماندار توصیه می شود در برابر همه گروه گردهمایی بیش از 100 نفر برای حداقل دو هفته.

“آغاز بلافاصله همه اجتماعات از اعضای کلیسا هستند که به طور موقت به حالت تعلیق در سراسر جهان تا اطلاع ثانوی” کلیسای مورمون نوشت: در بیانیه ای. که شامل کنفرانس ها و اجتماعات بزرگ در مکان عمومی, کلیسا, خدمات و فعالیت های شعبه.

“در صورت امکان لطفا انجام هر گونه ضروری رهبری جلسات از طریق فن آوری. سوالات خاص ممکن است اشاره به محلی روحانیت رهبران. بیشتر جهت مربوط به مسائل دیگر ارائه خواهد شد” کلیسای نوشت و اضافه کرد: “اسقف باید مشاوره خود را با خطر جمهور برای تعیین چگونه به سوگندی در دسترس کاربران حداقل یک بار در ماه.”

این حرکت در می آید یک روز پس از کلیسا اعلام برگزاری یک همایش بزرگ در ماه آوریل بدون هیچ گونه شرکت کنندگان.

این کلیسا دارای بیش از 16 میلیون عضو در سراسر جهان و حدود شش میلیون نفر در ایالات متحده است. این بدان معنی است که آن را بزرگترین سازمان دینی در این کشور به حالت تعلیق در خدمات عبادت در میان شیوع ویروسی آغاز شد که در ووهان چین در اواخر ماه گذشته.

در سراسر کشور قلمرو مذهبی اسقف اعظم کاتولیک در سیاتل گفت: لغو تمام وقایع عمومی در حالی که کلیسای اسقفی در واشنگتن دی سی و ویرجینیا گفت: آن را نگه دارید هیچ فرد خدمات.

و کشیش Joel Osteen اعلام کرد که آن Lakewood Church در هوستون, تگزاس, نمی خواهد نگه سرویس های این هفته است.

“ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت این هفته و امید به سر مجلس در آینده بسیار نزدیک” کلیسای چهارشنبه اعلام کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de