بیشتر ایالات آمریکا سهولت CCP ویروس مستند: با احتیاط بازگشایی COVID-19 ویران اقتصاد

کلرادو می سی سی پی, مینه سوتا, مونتانا و تنسی در روز دوشنبه شد آخرین در میان موج متحده اعلام کرد که آنها شروع به سهولت CCP ویروس مستند محدودیت در تلاش برای بازگشایی آنها همه گیر زده اقتصاد.

با وجود هشدارهای از کارشناسان بهداشت و درمان است که هنوز هم وجود دارد کمی بیش از حد تشخیصی آزمایش متحده گفت که تحت دستورالعمل های بهداشتی آنها را آماده برای بازگشایی کسب و کار و استراحت مستند محدودیت در محل قرار داده برای جلوگیری از انتقال CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus.

تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی (R) اعلام کرد در انتشار اخبار که از دوشنبه رستوران ها در سال 89 از دولت 95 شهرستانهای خواهد بود قادر به کار در 50 درصد ظرفیت است. این تصمیم به دنبال آن 14 روز پایدار روزانه به طور متوسط CCP عفونت ویروس نرخ میگویند.

“Tennesseans کشیده با هم به پهن کردن منحنی و وقت آن است که برای مردم شروع به بازگشت به کار و بازگشت به کسب و کار خود را” لی گفت. “ما در حال پیگیری دقیق اندازه گیری به روش بازگشایی اقتصاد ما که بستگی ندارد آمرانه حکم اما به جای فراهم می کند ابزار عملی برای کسب و کار از تمام اندازه ها.”

تحت فرماندار “تنسی تعهد” خرده فروشان به دنبال خواهد داشت همان دستورالعمل در چهار شنبه با کارگران در صنایع پیوستن به توصیه به پوشیدن پارچه پوشش صورت. صاحبان کسب و کار باید به دنبال دستورالعمل های فدرال برای بهداشت و محیط کار و بهداشت و استانداردهای مرتبط با این بیماری همه گیر.

یک رکورد 26.5 میلیون آمریکایی را در پرونده برای مزایای بیکاری از اواسط ماه مارس و خرده فروشی در صفحه اصلی ساختمان و ضریب اطمینان مصرف کننده باید حفره حفره. قبل از همه گیر در ایالات متحده نرخ بیکاری بوده است معلق در هوا در 50 سال اخیر از 3.5 درصد است.

این حزبی دفتر بودجه کنگره پیش بینی شده در روز جمعه که اقتصاد خواهد قرارداد در نرخ سالانه از حدود 40 درصد در سه ماهه دوم.

سنا در آوریل 21 مذاکره $484 میلیارد CCP ویروس امداد بسته که شامل کمک های اولیه برای کسب و کارهای کوچک و بیمارستان ها و بودجه برای افزایش ویروس تست. نزدیک به نیم تریلیون دلار بسته شد و اضافه شده به 2.2 تریلیون دلار بسته نجات تصویب شده توسط کنگره در ماه مارس به کاهش اثرات اقتصادی از این بیماری همه گیر.

در می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز (R) در روز جمعه امضا “امن تر در صفحه اصلی” فرمان اجرایی اجازه داده است که اکثر فروشندگان به کار از دوشنبه در 50 درصد ظرفیت است. اما بعد از “تفریحی و سرگرمی” مانند فیلم و تئاتر و موزه ها و مکان های که در آن پایدار فرد-به-فرد تماس نمی توان اجتناب کرد از جمله سالن و یا ورزشگاه باقی خواهد ماند و بسته ریوز کرد.

“ما در حال شروع به بازگشایی اقتصاد ما” ریوز گفت. “این یک سوئیچ نور است که تنها می رود و خاموش. این یک دیمر. ما می توانیم اندازه گیری مراحل را به زندگی بهتر است.”

در جای دیگر کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس (D) مجاز جلوگیری سمت خرده فروشی وانت برای شروع روز دوشنبه با بازگشایی سالن مو و تاتو سرو از روز جمعه.

در مونتانا, رستوران ها و مدارس اجازه خواهد داشت به سر در مارس 7, در حالی که کلیسا می تواند بازگشایی شروع شنبه با اجتماعی فاصله اقدامات در جای خود قرار داده.

گرجستان, Oklahoma, آلاسکا و کارولینای جنوبی در حال حاضر جعلی جلوتر به راه اندازی مجدد اقتصاد خود را از هفته بعد از اجباری مستندات. کشورهای دیگر صادر کرده اند برنامه ای برای آرامش بیشتر قوانین در هفته های آینده.

مقامات بهداشت عمومی می گویند افزایش تعاملات انسانی و فعالیت های اقتصادی در حال حاضر—بدون وسیله ای برای انجام این کار با خیال راحت—تنها نتیجه معکوس جرقه یک موج جدید از عفونت فقط به عنوان اجتماعی-فاصله اقدامات به نظر می رسد آوردن coronavirus شیوع بیماری تحت کنترل است.

کارشناسان پزشکی می گویند پایبندی به تعطیلی کسب و کار و اقامت در خانه سفارشات تحمیل بیش از چند هفته گذشته توسط فرمانداران در 42 50 متحده کار کرده اند به سطح نرخ از بستری شدن در بیمارستان و پذیرش در بخش مراقبت های ويژه.

نزدیک به 1 میلیون عفونت در سراسر ایالات متحده نسبت داده شده به CCP ویروس با حداقل 56,245 مرگ و میر با توجه به ردیابی روی نقشه از دانشگاه جانز هاپکینز که collates رسمی دولت داده است.

کاخ سفید روز دوشنبه پرده برداری کرد قصد دارد به گسترش و سرعت بخشیدن به تست این ویروس در سراسر کشور به تمام کشورهای 50 ظرفیت آزمون 2 درصد از ساکنان در ماه های آینده. دولت چهره فشار برای افزایش تست ظرفیت دیده می شود به عنوان کلیدی برای سریع تر بلند کردن اجسام از مستندات.

رادیو فردا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net