نیروهای بیشتر به منظور اعزام به مناطق بیشترین آمار coronavirus

سربازان را تقویت پلیس به شدت اجرای فیزیکی فاصله و اقدامات دیگر در این مستند می گوید وزیر دفاع Delfin Lorenzana

منتشر شده 3:45 PM, مارس 19 سال 2020

به روز رسانی 3:45 PM, مارس 19 سال 2020

SOLDIERS. Military contingents provide a support role to the police in enforcing a lockdown in Metro Manila on March 15, 2020. File photo by Alecs Ongcal/Rappler

سربازان. نظامی نیروها ارائه پشتیبانی به نقش پلیس در اجرای یک مستند در مترو مانیل در 15 مارس سال 2020 است. فایل عکس Alecs Ongcal/Rappler

مانیل فیلیپین – دولت تنظیم شده است برای اعزام نیروهای بیشتر به مناطق در مترو مانیل و دیگر محلات که بیشتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در مصاحبه با دفاع از خبرنگاران در روز شنبه, مارس 19 وزیر دفاع Delfin Lorenzana توضیح داد که این وضعیت در آخرین روز از ماه آوریل خواهد بود “بسیار مهم” در تعیین این که آیا به گسترش “جامعه پیشرفته قرنطینه” (ECQ) فراتر از مارس 30.

“ما باید یک کاهش تدریجی خاموش و یا روند نزولی به حکم جزئی لغو یا ادامه مستند اگر این روند همچنان ادامه دارد تا به” او گفت:.

Lorenzana پس از آن ابراز نگرانی کرد که با “بیش از حد بسیاری از مردم در گروه های سوپر مارکت ها در خیابان ها و مکان های دیگر” این صحنه “آیا الهام بخش اعتماد به نفس است که ما را در رسیدن به هدف ما تا پایان این ماه است.”

“به همین دلیل من به کارگردانی [رئیس ستاد نیروهای مسلح فیلیپین] برای استقرار نیروهای بیشتر در [Metro Manila] و جاهای دیگر با بالا COVID بروز برای تقویت پلیس به شدت پیاده سازی اجتماعی فاصله و ECQ,” او گفت:.

این مستندات در Luzon و مترو مانیل قرار بود برای پایان دادن به در مارس 12 و 14 بود اما رئیس جمهور رودریگو Duterte تمدید این به مارس 30.

همانطور که از شنبه, مارس 18 وجود دارد 6,087 تایید موارد coronavirus در فیلیپین با 397 مرگ و میر و 516 بهبود. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de