بیش از نیمی از جوان آمریکایی ها در حال حاضر چین نامطلوب جدید بررسی می یابد

پنجاه و سه درصد از جوان های آمریکایی در حال حاضر بیشتر احتمال دارد به نمایش در چین “نامطلوب” با توجه به یک نظرسنجی جدید منتشر شده مارس 25 توسط تحقیقات پیو که به بررسی عمومی views ملت در حزب کمونیست چین (CCP) ویروس همه گیر.

بررسی های انجام شده از 3 مارس تا 29 سال 2020 در میان 1,000 بزرگسالان در ایالات متحده یافت می شود تقریبا دو سوم از آمریکایی ها در حال حاضر می گویند که آنها را نامطلوب نظر از چین بیشترین امتیاز منفی برای این کشور پس از تحقیقات پیو شروع به پرسیدن سوال در سال 2005 و تا نزدیک به 20 درصد از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شد رئیس جمهور ایالات متحده است.

اما این بررسی نشان داد که در حالی که افراد جوان در حال حاضر نگه دارید به طور فزاینده ای منفی انداز از چین و بیشتر مستعد ابتلا به دیدن این کشور به عنوان یک تهدید برای ایالات متحده جوان آمریکایی هستند احتمال بیشتری نسبت به همتایان بزرگتر خود را به نمایش چین مطلوب با 43 درصد از آمریکایی ها بررسی بین 18 تا 29 سال سن هنوز هم برگزاری مطلوب نظر رژیم کمونیستی.

این مطالعه همچنین نشان داد که تقریبا نه در 10 بزرگسالان آمریکایی دیدن چین قدرت و نفوذ خود را به عنوان یک تهدید از جمله 62 درصد که می گویند آن است که یک تهدید عمده با توجه به بررسی.

“قدیمی تر آمریکایی ها نگران تر از بزرگسالان جوانتر در مورد چین” تحقیقات پیو گفت. “نزدیک به هفت-در-ده نفر از کسانی که در سنین 50 ساله و مسن تر ببینید چین قدرت و نفوذ خود را به عنوان یک تهدید عمده در مقایسه با تقریبا نیمی از کسانی که 18 تا 29.”

تحقیقات پیو گفت که آمریکایی های قدیمی تر, کسانی که در سن 50 سال و بالاتر هستند بیشتر از کسانی که در سنین 18 تا 29 به نامطلوب انداز از چین است که این مورد هر سال از این مرکز برای اولین بار شروع به پرسیدن سوال از 15 سال پیش. در حالی که “نیمی یا بیشتر از کسانی که 50 ساله و مسن تر باید برگزار منفی انداز از چین از سال 2012 این اولین سال است که در آن بیش از نیمی از جوان آمریکایی ها نیز نامطلوب نظر. در میان این گروه سنی منفی نمایش را تقریبا دو برابر شده پس سوال این بود که برای اولین بار می خواست.”

این بررسی همچنین نشان داد که جمهوری خواهان تمایل به نگه داشتن بیشتر نامطلوب views چینی رژیم از دموکرات ها اگر چه دومی است شاهد افزایش در منفی انداز این سال است.

“در برخی از راه این است که یک حزبی داستان” اشاره کرد تحقیقات پیو. “جمهوری خواهان همچنان با احتیاط چین از دموکرات ها در سراسر بسیاری از سوالات در این گزارش است.”

“نزدیک به سه چهارم از جمهوریخواهان و جمهوریخواهان متمایل مستقل دیدن چین نامطلوبی در مقایسه با تقریبا شش-در-ده دموکرات و دموکرات leaners. آنها همچنین بیشتر نگران چین وقتی که می آید به امنیت سایبر و مسائل اقتصادی مانند از دست دادن شغل به چین و تجارت عدم تعادل. جمهوری خواهان بیشتر از دموکرات ها به ایالات متحده پیشی چین به عنوان پیشرو در جهان از قدرت اقتصادی به عنوان به خوبی به عنوان برتر جهان را نظامی” در این گزارش اضافه شده است.

در حالی که favorability از چین کاهش یافته است بنابراین بیش از حد اعتماد به نفس در چین رهبر چین که قدرت بد است dented با توجه به رژیم نادرست از شیوع کروناویروس. تقریبا هفت در 10 آمریکایی (71 درصد) مورد بررسی گفت: آنها اعتماد به نفس در یازدهم به انجام کار درست وقتی که می آید به امور جهان است.

به عنوان Epoch Times قبلا گزارش CCP مقامات می دانست که در اوایل ماه دسامبر که این ویروس که باعث COVID-19, حال به نظر می رسد در ووهان را به اشتراک گذاری این اطلاعات حیاتی با بقیه جهان است. آنها دستگیر و کسانی که سعی در از خطر هشدار می دهند از جمله پزشکان و متهم آنها را از پخش “شایعه” مانع پوشش رسانه ای از آن و حذف هر یک اشاره از آن از رسانه های اجتماعی.

“در حالی که نمایش یازدهم شده اند نسبتا پایدار برای چند سال گذشته باقی مانده ظرف 10 درصد محدوده فقط در سال گذشته, درصد گفت: آنها عدم اعتماد به نفس در او افزایش یافته است و با 21 امتیاز” تحقیقات پیو گفت:, و اضافه کرد که “این تغییر رخ داده است در میان هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات ها نیز در میان مسن تر و جوان تر آمریکایی ها است.”

این نظرسنجی پس از وزیر خارجه مایک Pompeo به نام “حزب کمونیست چین آمده پاک در مورد چگونه این همه آغاز شد” در اشاره به CCP ویروس همه گیر.

صحبت کردن در CBN اخبار در جمعه Pompeo گفت: “ما می دانیم که آن را در آغاز ووهان چین. که منشاء ویروس. ما نیاز به کشف کردن که چگونه از آن اتفاق افتاده است. این فقط در مورد عذاب سیاسی و یا پاسخگویی. این مهم امروز است. ما نیاز به دانستن این, بنابراین ما می تواند صرفه جویی در زندگی جلو می رویم.”

“ما نیاز ما و دانشمندان ما دانشگاهیان و ما اپیدیولوژی همه به دسترسی به داده ها دسترسی به یک نمونه از ویروس دسترسی به مکان های که ممکن است آمده اند. اینها همه چیزهایی که مهم به طوری که ما می تواند به حل این مشکل و رسیدن کشور ما به کار و صرفه جویی در زندگی,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de