بیش از 60 سرویس مخفی افسران عوامل مجروح در نزدیکی کاخ سفید: آژانس

سرویس مخفی ایالات متحده گفت که بیش از 60 افسران و ماموران مجروح شدند نزدیک در پی درگیری های شدید در نزدیکی کاخ سفید بیش از آخر هفته.

در بیانیه این سازمان گفته است که 11 عوامل و ماموران گرفته شد و به بیمارستان. افسران مجروح شدند طریق پرتابه مانند آجر, سنگ, آتش بازی و بطری.

آنها همچنین پانچ لگد و “در معرض مایعات بدن,” the Secret Service نوشت: بدون توضیح.

“نه افراد عبور کاخ سفید حصار و هیچ سرویس مخفی protectees شد و تا کنون در هر خطر” سرویس مخفی گفت:, و اضافه کرد که آن را “احترام به حق جمع آوری و خواست ما این است که افراد انجام مسالمت آمیز برای ایمنی از همه است.”

حوادث رخ داده است از جمعه شب به صبح روز یکشنبه. تظاهرکنندگان اقدام به “دست کشیدن بیش از موانع امنیتی” و تخریب شش آژانس وسایل نقلیه با توجه به این بیانیه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Trump شد در فلوریدا در روز شنبه برای SpaceX Falcon 9 راه اندازی رویداد بازگشت به کاخ سفید که شب به عنوان اعتراض جمع شده بودند.

رئیس جمهور تمجید آژانس تلاش های گفته او “در داخل, تماشای هر حرکت و نمی توانست احساس امن تر.”

این عوامل در ضمن اجازه مردم به “فریاد” و “بیهوده گویی” تا زمانی که آنها می خواستند “اما هر زمان که کسی رو بیش از حد شاد و خرم و یا خارج از خط آنها را به سرعت پایین آمده و بر آنها سخت نمی دانستم چه ضربه آنها را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

U.S. President Trump holds news conference on China at the White House in Washington
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس یک کنفرانس خبری در چین در باغ گل رز کاخ سفید در واشنگتن در 29 مه سال 2020 است. (Jonathan ارنست/فردا نیوز)

مقامات در واشنگتن روز یکشنبه پیش بینی شب دیگری از تظاهرات.

“ما می دانیم که برخی از تظاهرات برنامه ریزی شده. انتظارات ما هستند که مردم را به مسالمت آمیز جمع آوری در اینجا در این شهر به عنوان آنها را 99 درصد از زمان ما نمی خواهد که از تکرار حوادث شب گذشته” سی رئیس پلیس پیتر Newsham گفت: در یک کنفرانس خبری با توجه به fardia electronics.

این تظاهرات بخشی از سراسر کشور خشم و انزجار جنبش که باعث شد پس از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس هفته گذشته است. تظاهرات بودند که اغلب خشونت فوران در مینیاپولیس که در آن فلوید درگذشت اما با گسترش به شهرهای دیگر.

Newsham گفت: از 14 نفر به اتهام شورش دو با سرقت و با یک حمله در روز شنبه.

افسران بود آجر و دستگاه های آتش زا پرتاب شد و به آنها گفت.

“رفتار ما با پلیس شد, معتبر, مسئول قهرمانانه در بسیاری از موارد و من فکر می کنم که من نمی توانست بیشتر افتخار می کنم از مردمی که در خارج وجود دارد” Newsham گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>