بیش از 10 ٪ از آمریکایی حامل خدمه تست مثبت برای ویروس – نیروی دریایی

USS THEODORE ROOSEVELT. This US Navy file handout photo shows the aircraft carrier USS Theodore Roosevelt (CVN 71) as it transits the Pacific Ocean off the coast of Southern California on April 30, 2017. Photo by Paul L. Archer/US Navy/AFP

ناو یو اس اس تئودور روزولت. این نیروی دریایی ایالات متحده فایل جزوه عکس نشان می دهد که ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت (CVN 71) آن را به عنوان گذر از اقیانوس آرام در سواحل جنوب کالیفرنیا در 30 آوریل 2017. Photo by Paul L. کماندار/نیروی دریایی آمریکا/AFP

WASHINGTON DC, ایالات متحده آمریکا – بیش از 10 درصد از 4,800 خدمه ناو یو اس اس تئودور روزولت ناو هواپیمابر باید آزمایش مثبت برای coronavirus نیروی دریایی گفت: در روز شنبه, مارس 11 روز پس از نیروی دریایی استعفا داد رئیس خود نادرست از وقوع.

“92 درصد از TR خدمه تست شده اند. از امروز 550 مثبت بودند و 3,673 منفی بودند” یک سخنگوی نیروی دریایی ایالات متحده گفته خبرگزاری فرانسه (AFP).

سخنگوی گفت: 3,696 منتقل شده اند به هتل ها و بازداشتگاه های موجود در گوام که در آن کشتی شده است لنگر انداخت و پس از آن کاپیتان سابق منفجر سوت در شیوع اشتعال یک بن بست با پنتاگون در آن به اوج خود رسید در استعفای ظریف وزیر توماس Modly در روز سه شنبه.

Modly پایین پا 5 روز پس از حذف روزولت کاپیتان برت Crozier, برای نوشتن یک نامه که به بیرون درز شد به رسانه ها – توصیف ویروس زده رگ وضعیت وخیم و ادعا پنتاگون بود و عدم توجه کافی به آن است.

حذف Crozier محترم در ارتش و مردمی با خدمه اش دیده می شد به عنوان سنگین دست و تصمیم گرفت بیش از حد به سرعت و قبل از تحقیق و تفحص انجام شد.

نیروی دریایی کهنه با یک بی عیب حرفه ای Crozier نوشته شده بود نامه ای به مافوق خود در اواخر ماه آوریل شکایت از یک کنترل نشده COVID-19 شیوع در میان روزولت خدمه از سوی پنتاگون به او اجازه می دهد به تخلیه هسته ای-طراحی کشتی و استریل کردن آن است.

“گسترش این بیماری در حال انجام است و شتاب” Crozier نوشت. “ما در جنگ. ملوانان لازم نیست برای مردن.”

نامه منتشر شده توسط سان فرانسیسکو کرونیکلنشت وزیر دفاع علامت Esper و Modly insinuated عمدی بود و نقض پنتاگون زنجیره ای از فرمان.

Modly موجب خشم شنبه پس از او پرواز از واشنگتن به گوام که در آن کشتی لنگر انداخت و به دفاع از اقدامات خود را به خدمه در پرقدرت و ناسزا رنگ و لعاب سخنرانی که در آن او را متهم Crozier از “خیانت.”

ساعت بعد در واشنگتن Modly صادر عذرخواهی اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن علنا مورد سوال Crozier درمان و گفت: او را به طور مستقیم درگیر است.

Modly “استعفا داد و از توافق خود را,” Esper گفته است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im