(به روز رسانی), تایلندی, سرباز, کشته شدن ‘چند’ در جرم تیراندازی در یک مرکز خرید

منتشر شده 9:32 PM February 08, 2020

به روز شده در 10:12 ب. ظ, فوریه 08, 2020

بانکوک, تایلند (به روز شده) – یک سرباز تایلندی کشته شدن حداقل 17 نفر با بیش از ده بیشتر زخمی در تیراندازی روز شنبه, فوریه 8, در شمال شرقی شهر ناخون راتچاسیما, سلامت, مقامات گفت.

وجود دارد “17 کشته 14 زخمی” گفت: unnamed رسمی از بانکوک Erawan مرکز – اعزام مرکز در سراسر کشور خدمات اضطراری که مقایسه و تطبیق اطلاعات بيمارستانی.

پیشتر سخنگوی پلیس Krissana Pattanacharoen گفته بودند “بیش از 10 مرده” و بسیاری از جانبازان به عنوان مقامات مهر و موم کردن یک مرکز خرید در تعقیب مظنون است.

“مسلح با استفاده از یک مسلسل و شات قربانیان بی گناه و در نتیجه بسیاری از زخمی و مرده” یک سخنگوی پلیس به خبرگزاری فرانسه گفت.

این فرد مسلح شناسایی و توسط پلیس به عنوان گروهبان یکم Jakapanth Thomma به سرقت برده یک وسیله نقلیه ارتش و همچنین ارسال عکس و تصویری از خود را در کامل دنده تاکتیکی به عنوان حمله در Korat انجام شد.

ویدئو و عکس در گردش آنلاین نشان داد پاچه صحنه با مردم در حال فرار و آنچه به نظر می رسد صدای اتوماتیک گلوله پر کردن هوا.

پلیس در این استان گفت: آنها باید مهر و موم کردن یک ترمینال 21 مرکز خرید اما هنوز به تصرف مسلح.

تایلند دارای یکی از بالاترین نرخ مالکیت اسلحه در جهان است اما تیرباران های دسته جمعی توسط سربازان کشته شدن نادر است.

چندین تیراندازی در courthouses در اواخر سال گذشته نیز نگرانی های تازه ای در مورد خشونت اسلحه در آسیای جنوب شرقی کشور است.

در یکی از مشخصات بالا در مورد دو وکیل بودند به ضرب گلوله توسط یک کارمند در یک دادگاه در شرق این کشور در طول یک جلسه بیش از یک زمین اختلاف است. – Rappler.com

این است که در حال توسعه داستان. این صفحه را تازه کنید برای آخرین به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im