بیشتر زندانها در سراسر آمریکا در نظر گرفتن آزاد کردن زندانیان برای جلوگیری از گسترش CCP ویروس

تعدادی از زندان ها در سراسر ایالات متحده با توجه به آزاد کردن زندانیان در تلاش برای جلوگیری از گسترش این CCP ویروس معمولا به عنوان coronavirus به عنوان آن را همچنان به ایجاد جهانی همه گیر.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

زندانیان از سانتا ریتا زندان در دوبلین کالیفرنیا و از زندان های سراسر ساکرامنتو لس آنجلس و کلیولند, اوهایو, منتشر شده است, با توجه به فاکس نیوز.

زندانیان در بدنام Rikers Island, زندان در شهر نیویورک در حال حاضر بنا به گزارش شفاعت دلسوز برای انتشار یا خانه بازداشت پس از مرگ یک محقق کار در زندان است. روز چهارشنبه اتحادیه به نمایندگی از اصلاحات ماموران گفت: NBC که یک گارد و یک زندانی در این مرکز آزمایش مثبت برای COVID-19.

در میان افراد بازداشت شده در Rikers برخی از مشخصات بالا نام از جمله کلمبیا پروردگار مواد مخدر Gilberto رودریگز-Orejuela رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق شخصی وکیل مایکل کوهن و Ponzi کرد Bernard Madoff.

دیوید اسکار Markus, Rodriguez-Orejuela وکیل گفت که 81 سال است “در سلامت فقیر” و “نمی خواهد که خیلی شانس” در هنگام COVID-19 بازدید زندان خود را در حالی که پر کردن اضطراری مدارک دادگاه در این هفته به دنبال آزادی او پس از خدمت در حدود نیمی از 30 سال مواد مخدر-قاچاق جمله است.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio خبرنگاران در یک شهرستان در سالن کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه بعد از ظهر که دفتر شهردار از عدالت کیفری مشغول به کار بود برای شناسایی افراد در بازداشت هستند که در معرض خطر آلوده شدن و به طور بالقوه می تواند خارج از شهر برگزار شود.

“ما در حال بررسی در حال حاضر مشغول به کار با دفتر شهردار از عدالت کیفری و NYPD تعداد زیادی از مردم در زندان به سیستم که ممکن است به خصوص در معرض خطر از نظر ابتلا به این ویروس و دسته دیگر از مردم کسانی که زندانی هستند و در کم خطر دوباره متخلف,” شهردار گفت.

“ما قصد داریم به بررسی این اعداد و تعیین موردی و اگر هر یک از این افراد باید از ما زندان سیستم. ما نمی باید تصمیم نهایی یا نهایی است که ارزیابی است که امروز اتفاق می افتد.”

در چهارشنبه طبخ زندان شهرستان در شیکاگو تایید آن را به حال امن و آزادی چند تن از بازداشت شدگان تلقی “به شدت آسیب پذیر” به CCP ویروس.

طبخ شهرستان کلانتر دفتر سخنگوی سوفیا انصاری گفت: NBC Chicago بازداشت شدگان برگزار می شد در سطح پایین و غیر خشونت آمیز و اتهامات و افراد در خطر ابتلا به CCP ویروس.

کلانتر را در روز چهارشنبه گفت که در حالی که وجود دارد در حال حاضر هیچ مورد شناخته شده از این ویروس در زندان “کاهش تعداد غیر خشونت آمیز سطح پایین مجرم در بازداشت به ویژه کسانی که در معرض خطر با توجه به سن یا وضعیت پزشکی است که با اولویت بالا.”

بحث بر سر اینکه آیا یا نه به آزادی زندانیان می آید پس از رژیم ایران روز چهارشنبه تایید کرد آن را به طور موقت منتشر شد 85,000 زندانیان از جمله زندانیان سیاسی این کشور همچنان به مبارزه برای مهار گسترش CCP ویروس.

ایران دارای بیش از 1200 کشته و بیش از 18,00 موارد تایید موارد این بیماری با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط جان هاپکینز. ایران اعلام کرد که هر کسی که در تلاش برای ترک شهر قم نشان داد که علائم این ویروس از جمله تب خواهد بود قرنطینه.

انگلستان نیز در این هفته پیشنهاد ممکن است انتشار برخی از زندانیان با دبیر کل زندان افسران انجمن استیو گیلان گفتن اخبار آسمان است که وجود دارد در حالی که در حال حاضر هیچ برنامه ای برای انجام این کار, آن ممکن است یک امکان در آینده است.

“نه به عنوان رتبهدهی نشده دولت قبلی انجام داده اند اجرایی و انتشار آن می تواند در آینده برای آزاد کردن فضاهای دنبال به طور خاص در معرض خطر کم دسته از زندانیان گفت:” وقتی پرسیده شد که اگر بریتانیا اتخاذ اقدامات مشابه به ایران.

“برای مثال در دسته D وجود دارد حدود 4000 زندانیان برخی از آنها که جدا شده نشان داده اند که علائم ویروس هیچ کس به من دانش دارای آزمایش مثبت اما آنها جدا شده در یک سلول است.”

گیلان نظرات آمده پس از گزارش توسط پروفسور ریچارد کوکر لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری گفت که در زندانها و مراکز بازداشت ارائه ایده آل جوجه کشی شرایط را برای گسترش سریع COVID-19 در یک فرآیند اشاره او به عنوان “خوشه تقویت.”

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im